Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: tirsdag 22 mai 2012

D13-15

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigrid SøvikIL Gneist18.17
2Ingunn RognsvågFana IL18.21+0.04
3Vilde SkageIL Gneist19.22+1.05
4Constance StorvestreVaregg Fleridrett19.26+1.09
5Line LaurantsenIL Gneist20.03+1.46
6Hanne DaltveitFana IL20.10+1.53
7Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett22.07+3.50
8Julie Roll TørnqvistFana IL22.55+4.38
9Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenIL Gneist23.31+5.14
10Tonje Aasheim NymarkAskøy OL23.42+5.25
11Lise Lotte FleslandIL Gneist24.00+5.43
12Julie AskelandFana IL24.06+5.49
13Emma JuvikIL Gular26.17+8.00
14Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular26.20+8.03
15Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett27.07+8.50
16Andrine Øverland HatlingFana IL30.38+12.21
17Runa AlmelandFana IL31.13+12.56
18Tora Aasheim NymarkAskøy OL39.03+20.46
19Martine BerntssenIL Gular39.10+20.53
Tyri Vevle TvinnereimIL Gularikke startet

D16-18

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johanne RaknerVaregg Fleridrett15.10
2Vibeke RykkjeFana IL18.19+3.09
3Synne OpheimIL Gneist18.27+3.17
4Toril Aasheim NymarkAskøy OL20.02+4.52
5Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrett20.43+5.33
6Katrine MolvikIL Gneist23.27+8.17
7Ina SkageIL Gneist24.58+9.48
8Marie DymbeIL Gneist26.11+11.01
Ingelinn MolvikIL Gneistikke startet

D19

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett14.09
2Anne Katrine AubertVaregg Fleridrett15.21+1.12
3Kari SvingheimVaregg Fleridrett16.05+1.56
4Elena GrandIL Gneist17.09+3.00
5Valentina DimitrovaIL Gneist17.59+3.50
6Ann-Elin BendiksenFana IL18.07+3.58
7Lene RykkjeFana IL19.57+5.48
8Ingrid EggenHaugesund IL Orientering21.02+6.53
9Kristin JægerBSI - Orientering22.52+8.43
10Elise RognsvågFana IL26.03+11.54
11Inga Øystese HovdeVaregg Fleridrett28.42+14.33
12Helene Reime HellemVaregg Fleridrett29.32+15.23
Mariell ArntzenIL Gneistikke startet
Tone Aamli SundtjønnVaregg Fleridrettikke startet
Camilla VikingsenTIF Vikingikke startet

D40

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina GogaBergens TF17.22
1Marit NipenIL Gneist17.22
3Ingrid SandvollIL Gneist17.51+0.29
4Turid RognsvågFana IL18.13+0.51
5Lise RollFana IL18.28+1.06
6Mette RogneVaregg Fleridrett18.29+1.07
7Nina SoligardBergens TF19.39+2.17
8Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett20.10+2.48
9Jorunn Sudbø SivertsenIL Gneist21.30+4.08
10Nina Lokøen KnudsenIL Gneist21.37+4.15
11Mai Helen LingaIL Gular22.05+4.43
12Ylva Svanberg HelleTIF Viking22.18+4.56
13Anne Kjersti DaltveitFana IL22.32+5.10
14Gro Birkeland SøvikIL Gneist25.24+8.02
15Benedicte Monstad FleslandIL Gneist27.35+10.13
16Siri Elisabet HelleFana IL27.46+10.24
17Marianne DymbeIL Gneist29.37+12.15
18Gerd KvaleIL Gneist32.48+15.26
19Tove AasheimAskøy OL37.11+19.49
20Anita Lindvik-SævareidFana IL48.21+30.59
May-lill DammTIF Vikingdiskvalifisert
Wenche GjesdalVaregg Fleridrettikke startet
Anne GjestemoenBergens TFikke startet
Inger K NesbøIL Gneistikke startet
Mette StorvestreVaregg Fleridrettikke startet

D60

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Berit HegdalBergens TF20.47
2Astrid OrmbergFana IL23.29+2.42
3Else Lerche RaadalFana IL28.44+7.57
4Astri Ese HoleBergens TF32.38+11.51
5Bjørg KocbachBergens TF32.51+12.04
6Ingrid RollFana IL33.46+12.59

DN

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
2Maren Hervig HoltheIL Gneist13.32+13.32
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17.31+17.31
4Oda Kjellevold MaldeIL Gular18.06+18.06
5Eirin Sudbø SivertsenIL Gneist18.09+18.09
6Kristin NordtømmeFana IL18.11+18.11
7Anniken Losnedal TonningIL Gular23.05+23.05
8Ingrid Marie FjeldstadIL Gular23.39+23.39
9Marie Roll-TørnqvistFana IL23.53+23.53
10Hedda Erica EikangerIL Gneist26.45+26.45
Lea Viktoria Westli fullført
Linn FjeldstadIL Gulardiskvalifisert
Svanhild Grevskott BåtnesVaregg Fleridrettikke startet

H13-15

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jakob EiknerFana IL16.46
2Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.50+1.04
3Sondre DammTIF Viking18.58+2.12
4Øyvind JohannessenIL Gneist19.15+2.29
5Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett21.03+4.17
6Erik DymbeIL Gneist22.10+5.24
7Fredrik Øverland HatlingFana IL22.33+5.47
8Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular23.36+6.50
9Bjørnar Svanberg HelleTIF Viking24.39+7.53
10Bjørn KvaleIL Gneist25.46+9.00
11Knut KyrkjebøTIF Viking25.53+9.07
12Herman BrunborgFana IL28.10+11.24
13Kasper Rønning KomnæsVaregg Fleridrett31.17+14.31
14Mads Jørgen SkageIL Gneist34.34+17.48
15Sigurd Malmin HansenIL Gneist37.12+20.26
Bjørnar AlmelandFana ILdiskvalifisert
Sander ClaussenFana ILikke startet
Egil Lokøen KnudsenIL Gneistikke startet
Mathias RosenlundFana ILikke startet
Kristian RykkjeFana ILikke startet

H16-18

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett13.43
2Mads Bratland ClaussenFana IL16.19+2.36
3Torjus RaaVaregg Fleridrett17.02+3.19
4Snorre LundeIL Gneist19.10+5.27
5André DyrstadIL Gneist19.40+5.57
6Brage HellenTIF Viking23.48+10.05
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Olav EkrheimFana ILikke startet
Per Ola OttesenVaregg Fleridrettikke startet
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrettikke startet

H19

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett14.12
2Bjarte EikangerTIF Viking14.22+0.10
3Ivar HaugenKristiansand OK15.08+0.56
4Magne KnudsenIL Gneist15.20+1.08
5Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett15.25+1.13
6Trygve BuanesTIF Viking15.38+1.26
7Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett15.51+1.39
8Espen KristiansenVaregg Fleridrett16.13+2.01
9Stian SolheimFana IL16.14+2.02
10Øistein StemmeHordaveg BIL17.45+3.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
11John Fredrik HatlingFana IL17.46+3.34
12Morten Andreas NomeBSI - Orientering18.23+4.11
13Kasper ValestrandVaregg Fleridrett18.44+4.32
14Rune BrunborgFana IL18.53+4.41
15Petter Oen-SivertsenTIF Viking20.40+6.28
16Pål ThomassenVaregg Fleridrett21.23+7.11
17Ingvar Lindvik AuflemFana IL36.33+22.21
Sturle NordeideIL Gneistikke startet
Håkon ReikvamIL Gularikke startet

H40

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ronny RykkjeFana IL14.44
2Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett16.38+1.54
3Tom JohannessenIL Gneist17.22+2.38
4Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist17.32+2.48
5Kristian LøvåsVaregg Fleridrett17.41+2.57
6Tore JuvikIL Gular17.50+3.06
7Tommy SævareidFana IL18.04+3.20
8Ole-Håkon SælenSamnanger IL18.19+3.35
9Sverre OttesenVaregg Fleridrett18.22+3.38
10Kjetil DammTIF Viking18.52+4.08
11Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett18.56+4.12
12Morten KarlsenMåren OK19.43+4.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Kjell Arne AskelandFana IL19.53+5.09
14Roald LaurantsenIL Gneist20.25+5.41
15Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett20.31+5.47
16Svein LingaIL Gular20.35+5.51
17Knut A MolvikIL Gneist20.52+6.08
18Ole TørnqvistFana IL21.11+6.27
19Tore Svein NeseAskøy OL21.14+6.30
20Torgeir StrandFana IL22.05+7.21
21Lars FjellangerFana IL22.26+7.42
22Jan HauglandÅrstad IL22.49+8.05
23David Johan TjøswoldBergens TF22.52+8.08
24Jan Erik ClaussenFana IL23.23+8.39
25Jon-Kåre HansenTIF Viking23.48+9.04
26Erling StrandBergens TF24.41+9.57
27Alfon Harald JohansenBergens TF25.27+10.43
28Sindre EkrheimBergens TF40.22+25.38
Lars Ove KvalbeinIL Gulardiskvalifisert
Axel EiknerFana ILikke startet
Knut GjestemoenBergens TFikke startet
Helge RosenlundFana ILikke startet

H60

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnus NatåsBergens TF20.15
2Dagfinn HoleBergens TF22.39+2.24
3Magne RaadalFana IL23.40+3.25
4Axel IngvaldsenTIF Viking32.15+12.00
Kristian Hj. FalchIL Gularikke startet

HN

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett10.06
2Heine LingaIL Gular10.40+0.34
3Arthur BrunborgFana IL11.27+1.21
4Johan Indrehus VikaneIL Gular12.55+2.49
5Aiden GrahamFana IL14.46+4.40
6Ulrik HellenTIF Viking15.07+5.01
7Aksel T. FosshagenVaregg Fleridrett15.22+5.16
8Vebjørn EikangerIL Gular16.44+6.38
9Haldor Indrehus VikaneIL Gular16.51+6.45
10Martin ThomassenVaregg Fleridrett23.29+13.23
11Esbjørn SolbergVaregg Fleridrett23.42+13.36
12Lauritz BrunborgFana IL28.06+18.00
13Kai ThorkildsenVaregg Fleridrett32.32+22.26
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Johan EikangerIL Gularikke startet
Henrik Sverre OttesenVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor