Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 20 juni 2021

Kompisstafetten

25 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fana IL 12.37.53
1. Emil Heksem9.4519.451
2. Brage Bell Lysaker42.553+3.3952.402+1+0.09+0.09
3. Kristoffer Heldal Hersvik16.3911.09.191-1-0.09
4. Kristine Bog Vikane36.3411.45.53100.00
5. Birk Bell Lysaker52.005+3.442.37.53100.00
2Samnanger IL 12.48.13+10.20
1. Martin Holdhus9.472+0.029.472+0.02
2. Asbjørn Fossmark50.395+11.231.00.265+3+7.55+7.53
3. Magnus Erdal18.534+2.141.19.194-1+10.00+2.05
4. Dag Terje Røen40.382+4.041.59.573-1+14.04+4.04
5. Per Arne Aadland48.1612.48.132-1+10.20-3.44
3Varegg Fleridrett 12.55.54+18.01
1. Andreas Fjæreide Helland10.133+0.2810.133+0.28
2. Jørgen Rokne Dahle42.422+3.2652.5530+0.24-0.04
3. Bendik Madslien Steinhaug25.558+9.161.18.5030+9.31+9.07
4. Kristine Fjellanger41.114+4.372.00.014+1+14.08+4.37
5. Vyacheslav Mukhidinov55.537+7.372.55.543-1+18.01+3.53
4Bergens TF 23.00.55+23.02
1. Josefine Blomquist13.155+3.3013.155+3.30
2. Andreas Dale39.16152.311-4-3.30
3. Berit Hegdal26.129+9.331.18.432+1+9.24+9.24
4. Ingeborg Rygg Eikeland41.103+4.361.59.5320+14.00+4.36
5. Per Harald Löfgren Johansen1.01.028+12.463.00.554+2+23.02+9.02
5Varegg Fleridrett 23.08.34+30.41
1. Lenea Berge Aarsand12.514+3.0612.514+3.06
2. Sveinung Rykkje57.327+18.161.10.237+3+17.52+14.46
3. Olve Berge Aarsand18.413+2.021.29.0470+19.45+1.53
4. Ragnhild Balsvik47.547+11.202.16.586-1+31.05+11.20
5. Oskar Madslien Steinhaug51.364+3.203.08.345-1+30.41-0.24
6Fana IL 23.08.36+30.43
1. Markus Heldal Hersvik14.457+5.0014.457+5.00
2. Oskar Heksem44.464+5.3059.314-3+7.00+2.00
3. Tiril Hausberg Kåstad25.137+8.341.24.445+1+15.25+8.25
4. Dagrun Slettebø Daltveit51.339+14.592.16.1750+30.24+14.59
5. Jan Kocbach52.196+4.033.08.366+1+30.43+0.19
7Fana IL 33.08.41+30.48
1. Brage Engtrø14.226+4.3714.226+4.37
2. Judit Margrethe Møller58.558+19.391.13.178+2+20.46+16.09
3. Sondre Engtrø23.166+6.371.36.339+1+27.14+6.28
4. Karoline Strandenes41.375+5.032.18.1090+32.17+5.03
5. Bjørn Hølleland50.312+2.153.08.417-2+30.48-1.29
8Varegg Fleridrett 33.08.51+30.58
1. Sofiya Mukhidinova14.457+5.0014.457+5.00
2. Christiane Trösse53.386+14.221.08.236-1+15.52+10.52
3. Tonje Rykkje19.445+3.051.28.0760+18.48+2.56
4. Karianne Strømme50.008+13.262.18.078+2+32.14+13.26
5. Tore Nymark50.443+2.283.08.5180+30.58-1.16
9Varegg Fleridrett 43.30.06+52.13
1. Torill Merethe Kjenes Haugland14.457+5.0014.457+5.00
2. Jon Erik Doppelhofer Ervik1.03.329+24.161.18.179+2+25.46+20.46
3. Andreas Strømme Lid17.352+0.561.35.528-1+26.33+0.47
4. Roar Berge42.096+5.352.18.017-1+32.08+5.35
5. Gernot Doppelhofer1.12.059+23.493.30.069+2+52.13+20.05
10Gneist, IL 13.19.01+41.08
1. Frida Ingeborg Eikanger13.3512+3.5013.3512+3.50
2. Sturle Tolo Nordeide59.4516+20.291.13.2013+1+20.49+16.59
3. Emilie Solvik23.1512+6.361.36.35130+27.16+6.27
4. Hedda Erica Eikanger54.5414+18.202.31.2911-2+45.36+18.20
5. Magne Knudsen47.3210+-0.443.19.0110-1+41.08-4.28
11TIF Viking 13.22.27+44.34
1. Sigve Popsuev Buanes14.4514+5.0014.4514+5.00
2. Bjart Are Hellen1.01.4418+22.281.16.2918+4+23.58+18.58
3. Iris Popsueva Buanes31.0117+14.221.47.30180+38.11+14.13
4. Ørjan Totland46.5511+10.212.34.2513-5+48.32+10.21
5. Trygve Buanes48.0212+-0.143.22.2711-2+44.34-3.58
12Samnanger IL 23.32.12+54.19
1. Hanna Berge14.2913+4.4414.2913+4.44
2. Ida Johanne Aadland59.5617+20.401.14.2517+4+21.54+17.10
3. Eirik Horne21.5710+5.181.36.2212-5+27.03+5.09
4. Lisbeth Aadland1.01.2117+24.472.37.4314+2+51.50+24.47
5. Joel Dyrhovden54.2913+6.133.32.1212-2+54.19+2.29
13Fana IL 63.32.40+54.47
1. Anne Heksem14.4514+5.0014.4514+5.00
2. Erik Vikane53.4011+14.241.08.2511-3+15.54+10.54
3. Marianne Heksem24.0015+7.211.32.25110+23.06+7.12
4. Ørjan Eirik Valestrand58.1516+21.412.30.4010-1+44.47+21.41
5. Geir Heksem1.02.0017+13.443.32.4013+3+54.47+10.00
14Gneist, IL 23.42.47+1.04.54
1. Håkon Solvik14.4514+5.0014.4514+5.00
2. Valentina Dimitrova1.14.3421+35.181.29.1921+7+36.48+31.48
3. Margrete Solvik22.4911+6.101.52.0819-2+42.49+6.01
4. Lars Olav Tolo1.03.0519+26.312.55.1320+1+1.09.20+26.31
5. Bjarte Eikanger47.3411+-0.423.42.4714-6+1.04.54-4.26
15Fana IL 53.44.11+1.06.18
1. Sofia Daltveit Slettebø14.4514+5.0014.4514+5.00
2. Rannveig Nordhagen58.4815+19.321.13.3316+2+21.02+16.02
3. Maaike van Langen28.1216+11.331.41.4515-1+32.26+11.24
4. Einar Engtrø1.01.2718+24.532.43.1217+2+57.19+24.53
5. Sigurd Eikner1.00.5916+12.433.44.1115-2+1.06.18+8.59
16IL Gular 13.44.46+1.06.53
1. Emil Øye Kragseth11.5811+2.1311.5811+2.13
2. Arne Johannesen46.2510+7.0958.2310-1+5.52+3.39
3. Idun Hekland23.4113+7.021.22.04100+12.45+6.53
4. Vibeke Øye1.22.4821+46.142.44.5218+8+58.59+46.14
5. Bård Hekland59.5415+11.383.44.4616-2+1.06.53+7.54
17Varegg Fleridrett 53.46.11+1.08.18
1. Johannes Trønnes11.3310+1.4811.3310+1.48
2. Helge Tiger Haugland1.05.0219+25.461.16.3519+9+24.04+22.16
3. Linda Rykkje23.4814+7.091.40.2314-5+31.04+7.00
4. Bjørn Steinhaug1.07.1620+30.422.47.3919+5+1.01.46+30.42
5. Stian Rykkje58.3214+10.163.46.1117-2+1.08.18+6.32
18Fana IL 43.47.54+1.10.01
1. Memund Daltveit Slettebø14.4514+5.0014.4514+5.00
2. Sondre Batalden58.3813+19.221.13.23140+20.52+15.52
3. Bjørn Batalden31.5818+15.191.45.2116+2+36.02+15.10
4. Torgeir Strand47.1612+10.422.32.3712-4+46.44+10.42
5. Knut Utne1.15.1719+27.013.47.5418+6+1.10.01+23.17
19Varegg Fleridrett 63.48.13+1.10.20
1. Mira Mukhidinova14.4514+5.0014.4514+5.00
2. Ingunn Martinsen58.4514+19.291.13.3015+1+20.59+15.59
3. Trygve Dahle39.2621+22.471.52.5620+5+43.37+22.38
4. Olena Strugalova45.5010+9.162.38.4616-4+52.53+9.16
5. Sverre Ottesen1.09.2718+21.113.48.1319+3+1.10.20+17.27
20Samnanger IL 33.56.33+1.18.40
1. Torvald Oma Høysæter14.4514+5.0014.4514+5.00
2. Erik Høysæter58.3412+19.181.13.1912-2+20.48+15.48
3. Eivind Høysæter33.3020+16.511.46.4917+5+37.30+16.42
4. Sigve Dyrhovden51.4513+15.112.38.3415-2+52.41+15.11
5. Rune Erdal1.17.5921+29.433.56.3320+5+1.18.40+25.59
21Os Orienteringsklubb 14.11.39+1.33.46
1. Sigurd Aarbakke14.4514+5.0014.4514+5.00
2. Elise Rognsvåg1.10.5320+31.371.25.3820+6+33.07+28.07
3. Rolf Nord33.1819+16.391.58.5621+1+49.37+16.30
4. Turid Rognsvåg56.3415+20.002.55.30210+1.09.37+20.00
5. Steinar Danielsen1.16.0920+27.534.11.39210+1.33.46+24.09
Varegg Fleridrett 7diskvalifisert
1. diskvalifisertdiskvalifisert
2. Kristoffer Kjenes Hauglanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Britt Kjersti Jåstaddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Dag Bøediskvalifisertdiskvalifisert
5. Tora Aasheim Nymarkdiskvalifisertdiskvalifisert
Bergens TF 1diskvalifisert
1. Fredrik Blomquistdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Helge Nysæterdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Helene Nysæterdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Randi Holediskvalifisertdiskvalifisert
5. Vegard Velle Sivertsendiskvalifisertdiskvalifisert
TIF Viking 2diskvalifisert
1. Eirin Ingvaldsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mariann Scheidiskvalifisertdiskvalifisert
3. Håkon Ingvaldsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Lise Christensendiskvalifisertdiskvalifisert
5. Knut Kyrkjebødiskvalifisertdiskvalifisert
TIF Viking 4diskvalifisert
1. Malene Ingvaldsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jon-Kåre Hansendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Axel Ingvaldsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Bjart Are Hellanddiskvalifisertdiskvalifisert
5. Vemund Hansendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor