Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 24 april 2012

H17-

3 800 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett28.117.25 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Rune NygaardIL Gular29.22+1.117.43
3Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett30.14+2.037.57
4Jan KocbachFana IL30.42+2.318.04
5Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett30.55+2.448.08 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Trygve BuanesTIF Viking31.06+2.558.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Tom Eirik EikangerIL Gular31.31+3.208.17
8Niklas ProforsVaregg Fleridrett31.34+3.238.18
9Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett32.27+4.168.32
10Espen KristiansenVaregg Fleridrett32.56+4.458.40
11Andreas G. PoldenStord Orientering33.56+5.458.55
12Stian SolheimFana IL34.08+5.578.58
13Tore JuvikIL Gular34.19+6.089.01
14Helge NysæterIL Gular34.33+6.229.05
15Per Ola OttesenVaregg Fleridrett35.24+7.139.18
16Tore NymarkAskøy OL36.52+8.419.42
17Mads Bratland ClaussenFana IL37.43+9.329.55
18Sverre OttesenVaregg Fleridrett39.23+11.1210.21
19Sondre KongsgårdIL Gneist41.53+13.4211.01
20Ole TørnqvistFana IL42.49+14.3811.16
21Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett43.45+15.3411.30
22Snorre LundeIL Gneist44.06+15.5511.36
23Jan Petter HansenIL Gular44.23+16.1211.40
24Tom JohannessenIL Gneist45.07+16.5611.52
25Morten Andreas NomeBSI - Orientering45.23+17.1211.56
26Sverre Johan NærheimIL Gular45.56+17.4512.05
27Eirik RognøIL Gneist46.39+18.2812.16
28Axel EiknerFana IL47.03+18.5212.22
29Jarle RognøIL Gneist47.33+19.2212.30
30Kjetil DammTIF Viking49.05+20.5412.55
31Kjell Arne AskelandFana IL56.50+28.3914.57
32Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett57.27+29.1615.07
33Jan Erik ClaussenFana IL59.27+31.1615.38

D17-

3 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helen MartinsenIL Gular31.1310.04
2Johanne RaknerVaregg Fleridrett31.23+0.1010.07
3Kristine FjellangerVaregg Fleridrett32.28+1.1510.28
4Lise ChristensenTIF Viking34.47+3.3411.13
5Tone Aamli SundtjønnVaregg Fleridrett35.32+4.1911.27
6Tove AasheimAskøy OL38.13+7.0012.19
7Elise RognsvågFana IL39.54+8.4112.52
8Christiane TrösseVaregg Fleridrett40.03+8.5012.55
9Ingrid SandvollIL Gneist42.20+11.0713.39
10Linda KlanderudÅrstad IL43.14+12.0113.56
11Camilla VikingsenTIF Viking44.41+13.2814.24
12Ann-Elin BendiksenFana IL45.01+13.4814.31
13Anne Katrine AubertVaregg Fleridrett46.37+15.2415.02
14Ingelinn MolvikIL Gneist46.49+15.3615.06
15Silje ReistadFana IL47.21+16.0815.16
16Marianne NummedalFana IL48.16+17.0315.34
17Valentina DimitrovaIL Gneist49.29+18.1615.57
18Mariell ArntzenIL Gneist50.58+19.4516.26
19Lydiane Vandel 54.31+23.1817.35
20Elin Sjødin DrangeAskøy OL1.01.58+30.4519.59
Christiane TrøsseVaregg Fleridrettaktiv

H15-16

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett24.027.45
2Olav EkrheimFana IL25.38+1.368.16
3Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett32.43+8.4110.33
4Jakob EiknerFana IL35.40+11.3811.30
5Øyvind JohannessenIL Gneist36.24+12.2211.44
6Brage HellenTIF Viking41.13+17.1113.17
7Erik DymbeIL Gneist42.39+18.3713.45
8Björn Sundberg KvaleIL Gneist48.45+24.4315.43

H50

3 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne JohannesenIL Gular29.429.34
2Harald ValenVaregg Fleridrett29.43+0.019.35
3Ove DrangeAskøy OL32.32+2.5010.29
4Tor SørevikTIF Viking33.08+3.2610.41
5Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett34.24+4.4211.05
6Svein LingaIL Gular34.53+5.1111.15
7Håkon MogstadFana IL35.32+5.5011.27
8Tore Svein NeseAskøy OL36.13+6.3111.40
9Alfon Harald JohansenBergens TF36.53+7.1111.53
10David Johan TjøswoldBergens TF37.24+7.4212.03
11Gunnar MikkelsenTIF Viking37.58+8.1612.14
12Jan HauglandÅrstad IL38.06+8.2412.17
13Atle BergsethKvernbit IL39.13+9.3112.39
14Atle AlvheimFana IL40.08+10.2612.56
15Erling StrandBergens TF42.09+12.2713.35
16Knut GjestemoenBergens TF44.35+14.5314.22
17Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett46.39+16.5715.02
18Lars FjellangerFana IL47.00+17.1815.09
19Knut Erik GulbrandsenFana IL47.17+17.3515.15
20Geir RognsvågFana IL59.09+29.2719.04
21Jan Olav OrmbergFana IL1.00.36+30.5419.32

H65

3 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus NatåsBergens TF36.5411.54
2Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking39.11+2.1712.38
3Dagfinn HoleBergens TF41.48+4.5413.29
4Egill KnudsenTIF Viking42.25+5.3113.40
5Magne RaadalFana IL46.15+9.2114.55
6Per HauglandÅrstad IL48.55+12.0115.46
7Egil RonæssPorsgrunn OL50.53+13.5916.24
8Lars Olav TveitaFana IL52.30+15.3616.56
9Einar NordåsFana IL1.01.57+25.0319.59
10Otto Grahl-NielsenBergens TF1.03.04+26.1020.20
11Per Olaf TangenFana IL1.06.48+29.5421.32
12Kristian Hj. FalchIL Gular1.16.25+39.3124.39

Åpen AK

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ove DyrstadIL Gneist32.1710.24
2John Fredrik HatlingFana IL32.27+0.1010.28
3Marcel NiederhauserAskøy OL40.53+8.3613.11
4Kirsti MidttømmeFreidig47.02+14.4515.10
5Henning LohneBSI - Orientering47.26+15.0915.18
6Øistein PaulsenBergens TF56.58+24.4118.22
Ole KorneliussenKvernbit ILdiskvalifisert

D14-16

2 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett21.289.45
2Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett22.15+0.4710.06
3Vilde SkageIL Gneist26.26+4.5812.00
3Sigrid SøvikIL Gneist26.26+4.5812.00
5Ingunn RognsvågFana IL26.29+5.0112.02
6Line LaurantsenIL Gneist27.28+6.0012.29
7Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett27.42+6.1412.35
8Constance StorvestreVaregg Fleridrett30.26+8.5813.49
9Marikkken SolheimVaregg Fleridrett30.51+9.2314.01
10Marte Mjeldheim SandvollIL Gneist31.40+10.1214.23
11Julie AskelandFana IL40.09+18.4118.15
12Tonje Aasheim NymarkAskøy OL47.51+26.2321.44
Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D50

2 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit NipenIL Gneist21.189.40
2Turid RognsvågFana IL22.19+1.0110.08
3Nina SoligardBergens TF27.09+5.5112.20
4Berit HegdalBergens TF27.23+6.0512.26
5Bjørg MidttunBergens TF28.56+7.3813.09
6Anne Kjersti DaltveitFana IL29.04+7.4613.12
7Liv Sylvi MeyerIL Gneist29.18+8.0013.19
8Gro Birkeland SøvikIL Gneist30.46+9.2813.59
9Janicke SkadalIL Gneist32.45+11.2714.53
10Anne WestergårdVaregg Fleridrett37.14+15.5616.55
11Kari SecherBergens TF38.04+16.4617.18
12Ingfrid LandaBergens TF38.25+17.0717.27
13Rannveig SolliAskøy OL39.56+18.3818.09
14Karen Clementsen KayserFana IL43.51+22.3319.55
15Tone Roll-ToftFana IL48.39+27.2122.06
16Mette RogneVaregg Fleridrett49.35+28.1722.32
17Astri Ese HoleBergens TF1.14.00+52.4233.38

D65

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF30.0613.40
2Else Lerche RaadalFana IL42.04+11.5819.07
3Ingrid RollFana IL48.17+18.1121.56

H13-14

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett22.5610.25
2Sander ClaussenFana IL23.33+0.3710.42
3Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett26.10+3.1411.53
4Magnus Enes HeggøyAskøy OL28.54+5.5813.08
5Andreas GrønbechAskøy OL39.44+16.4818.03
6Erling Bell LysakerFana IL48.54+25.5822.13

Åpen B

2 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sturle NordeideIL Gneist19.438.57
2Wenche GjesdalVaregg Fleridrett29.30+9.4713.24
2Fredrik Øverland HatlingFana IL29.30+9.4713.24
4Sigurd EiknerFana IL29.35+9.5213.26
5John Olav AlvsvågFana IL29.44+10.0113.30
6Ragnar KayserFana IL30.20+10.3713.47
7Geir Atle KristiansenIL Gneist31.22+11.3914.15
8Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett31.42+11.5914.24
9Nina GogaBergens TF33.14+13.3115.06
10Kristin JægerBSI - Orientering36.07+16.2416.25
11Lise Balestrand GrønbechAskøy OL40.31+20.4818.25
12Ina SkageIL Gneist42.58+23.1519.31
13May-lill DammTIF Viking49.09+29.2622.20
Lars-Helge TronesTIF Vikingdiskvalifisert

D11-13

1 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne DaltveitFana IL20.1511.54
2Julie Roll TørnqvistFana IL29.16+9.0117.12
2Julie Mathilde UllernFana IL29.16+9.0117.12
4Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular29.49+9.3417.32
5Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular31.57+11.4218.47
6Ingunn Torød BusetIL Gneist33.01+12.4619.25
7Martine BerntssenIL Gular33.28+13.1319.41
8Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenIL Gneist38.24+18.0922.35
9Sunniva TorvundIL Gneist39.11+18.5623.02
10Eirin Sudbø SivertsenIL Gneist42.36+22.2125.03
11Maria HannevikIL Gneist47.02+26.4727.40

H11-12

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett32.3619.10
2Martin SkageIL Gneist39.44+7.0823.22
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettaktiv

Åpen C

1 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katrine MolvikIL Gneist19.4011.34
2Agnes Vevle TvinnereimIL Gular25.57+6.1715.15
3Helene Sophie GåskjennBergens TF25.59+6.1915.17
4Vigdis GåskjennBergens TF26.04+6.2415.20
5Marianne DymbeIL Gneist26.37+6.5715.39
6Hege FjellbirkelandIL Gular29.15+9.3517.12
7Britt KarlsenAskøy OL31.15+11.3518.22
8Per SkogedalAskøy OL32.29+12.4919.06
9Pål ThomassenVaregg Fleridrett32.37+12.5719.11
10Gerd KvaleIL Gneist33.19+13.3919.35
11Geir Olav BreisteinBergens TF34.17+14.3720.10
12Olav KvalbeinIL Gular36.36+16.5621.31
13Sigurd Malmin HansenIL Gneist37.45+18.0522.12
14Anne UllernFana IL38.31+18.5122.39
15Sindre EkrheimBergens TF41.47+22.0724.34
16Inge DaleIL Gneist42.04+22.2424.44
17Dagfinn AndreassenFana IL1.14.56+55.1644.04
Martin TellevikKvernbit ILaktiv
Inger BjergaVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kathrine Hedegaard diskvalifisert

D/H -10 N

1 500 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar Nicolai StorvestreVaregg Fleridrett12.378.24
2Lars SvendsgårdVaregg Fleridrett12.57+0.208.38
3Njord EidsheimVaregg Fleridrett13.13+0.368.48
4Fredrik VikenIL Gneist14.20+1.439.33
5Daniel Handeland JensenAskøy OL15.36+2.5910.24
6Haldor Indrehus VikaneIL Gular16.02+3.2510.41
7Martin VeimBergens TF16.12+3.3510.48
8Jacob LienBergens TF16.15+3.3810.50
9Marie Roll-TørnqvistFana IL16.33+3.5611.02
10Oda Kjellevold MaldeIL Gular17.22+4.4511.34
11Ulrik HellenTIF Viking17.30+4.5311.40
12Kristin NordtømmeFana IL17.42+5.0511.48
13Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18.21+5.4412.14
14Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking19.47+7.1013.11
15Trym HamreIL Gneist19.52+7.1513.14
16Svanhild Grevskott BåtnesVaregg Fleridrett20.46+8.0913.50
17Blomvåg. HeddaTIF Viking20.51+8.1413.54
18Amalie DaleTIF Viking20.56+8.1913.57
19Dexter LitlekarlsøyIL Gneist21.33+8.5614.22
20Helene NysæterIL Gular21.49+9.1214.32
21Martin ThomassenVaregg Fleridrett21.58+9.2114.38
22Thea Mo HansenFana IL22.17+9.4014.51
23Birk Bell LysakerFana IL22.37+10.0015.04
24Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular24.58+12.2116.38
25Liam NyhammerAskøy OL26.08+13.3117.25
26Magnus Strømme LidTIF Viking26.13+13.3617.28
27Tyri Vevle TvinnereimIL Gular26.44+14.0717.49
28Ingrid M FjellstadIL Gular26.54+14.1717.56
29Lizana EmiliaTIF Viking27.36+14.5918.24
30Andreas StrømmelidTIF Viking27.41+15.0418.27
31Hedda Erica EikangerIL Gneist27.53+15.1618.35
32Sofia AlvheimFana IL28.48+16.1119.12
33Nora Egeland StoroIL Gneist30.06+17.2920.04
34Vegard DaleTIF Viking30.26+17.4920.17
35Brage Bell LysakerFana IL30.37+18.0020.24
36Live Marie LisethNOR34.43+22.0623.08
37Nikolai ØienBergens TF35.18+22.4123.32
38Lukas VestreFana IL35.40+23.0323.46
39Victoria Roll-ToftFana IL39.53+27.1626.35
Nora K. MonsenFana ILaktiv
Helene GrønbechAskøy OLdiskvalifisert
Tuva NyhammerAskøy OLdiskvalifisert

D11-12 N

1 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Risnes HansenFana IL16.5811.18
1Eivor LingaFana IL16.5811.18
3Ingrid MidtgaardFana IL22.30+5.3215.00
4Mari Strømme LidTIF Viking22.31+5.3315.00
5Malene Dahl HjelleFana IL22.37+5.3915.04
6Sofie Vågen YstebøTIF Viking22.44+5.4615.09
7Dina Kvideland TorsvikTIF Viking23.01+6.0315.20
8Rikke Emilie RustenTIF Viking26.55+9.5717.56
9Frida Myran BøTIF Viking26.57+9.5917.58
10Amalie Alne KristiansenTIF Viking27.27+10.2918.18
Marie Oen-SivertsenTIF Vikingdiskvalifisert
Viola Bergsvik ThornTIF Vikingdiskvalifisert

D13-16 N

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine HatlingFana IL12.538.35
2Runa AlmelandFana IL14.11+1.189.27
3Torunn Stavland JensenBergens TF16.38+3.4511.05

H11-12 N

1 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lasse TronesTIF Viking12.048.02
2Aidan GrahamFana IL13.53+1.499.15
3Mads Jørgen SkageIL Gneist14.38+2.349.45
4Johan EikangerIL Gular17.49+5.4511.52
5Johan Indrehus VikaneIL Gular17.53+5.4911.55
6Andreas NysæterIL Gular17.58+5.5411.58
7Aleksander RutleTIF Viking23.09+11.0515.26
8Anders NyhammerAskøy OL24.50+12.4616.33
9Karl Henrik UtstrandAskøy OL24.55+12.5116.36
Olav Hammersland GarnesIL Gneistdiskvalifisert
Robin HaugeAskøy OLdiskvalifisert

H13-16 N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas Mo HansenFana IL22.2114.54
2Petter Alne KristiansenTIF Viking23.08+0.4715.25

Åpen N

1 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aune DørmænenVaregg Fleridrett11.297.39
2Haakon Fredrik JoysVaregg Fleridrett11.36+0.077.44
3Mette StorvestreVaregg Fleridrett12.41+1.128.27
4Tom SvendsgårdVaregg Fleridrett13.33+2.049.02
5Erik EidsheimVaregg Fleridrett13.43+2.149.08
6Egil KarlsenAskøy OL16.26+4.5710.57
7Lasse LienBergens TF16.33+5.0411.02
8Tor-Atle JensenBergens TF16.36+5.0711.04
9André DyrstadIL Gneist17.29+6.0011.39
10Bjart Are HellenTIF Viking19.46+8.1713.10
11Nina Bergsvik ThornTIF Viking20.21+8.5213.34
12Kirsten GrevskottVaregg Fleridrett22.34+11.0515.02
13Hugo GustavsenAskøy OL26.16+14.4717.30
14Herdis AlvheimFana IL28.54+17.2519.16
15Linn FjellstadIL Gular29.08+17.3919.25
16Kirsti LysakerFana IL31.10+19.4120.46
17Gunhild Strand 33.44+22.1522.29
18Ivar Magnus NatåsBergens TF35.38+24.0923.45
19Torgeir StrandFana IL35.40+24.1123.46
20Liva Strand BogenVaregg Fleridrett36.16+24.4724.10
21Mari StrandVaregg Fleridrett36.27+24.5824.18
Renate Hagen HandelandAskøy OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor