Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NOK sprintcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NOK sprintcup 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: onsdag 18 april 2012

Alvdal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Johan Ragnar EggenH 40- (8)diskvalifisert

IL Nansen

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Birgit Wikan BergD 40- (8)20.46+2.32
4Øyvind BergH 15-16 (6)14.56+2.19
Atle BergH 40- (8)diskvalifisert

Kvikne IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Harald SvergjaH 40- (8)13.49
3John Kaspar SvergjaH 15-16 (6)14.18+1.41

Nord-Østerdal OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tore StubbeH 60- (3)12.56
1Mads BergH 70- (1)21.21
2Ivar Aukrust OsmoenH 15-16 (6)13.29+0.52
2Johan Arnt JohansenH 60- (3)13.16+0.20
3Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 17- (6)16.19+1.24
4Per EngebakkenH 40- (8)16.39+2.50
5Helen Margrethe SchjelderupD 17- (6)23.06+8.11
5Knut Halvor HansælH 13-14 (7)16.21+6.24
Hans Peder LangbekkheiH 17- (5)diskvalifisert

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anders EinumH 17- (5)11.31

Os IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jorun BækkenD 11-12 (4)15.27
1Idun BækkenD 15-16 (4)16.09
1Anne Meli NarjordD 40- (8)18.14
2Mari jensen AasD 17- (6)15.59+1.04
2Thomas KortH 13-14 (7)11.51+1.54
3Andrea Myre JohaugD 15-16 (4)23.38+7.29
4Kristina RyenD 15-16 (4)26.43+10.34
5Astrid NyvollD 40- (8)21.55+3.41
6Gunnhild Osmoen EnganD 17- (6)23.39+8.44
7Daniel RyenH 13-14 (7)23.12+13.15
Lukas KortH -10 (8)9.09
Vetle Meli NarjordH -10 (8)9.07
Petter Solhaug SæterH -10 (8)10.12
Kari OsmoenD 40- (8)diskvalifisert
Gerard KortH 40- (8)diskvalifisert

Røros IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kristina SkjevdalD 15-16 (4)17.06+0.57
2Lars Gunnar SkjevdalH 17- (5)13.34+2.03
2Hans Arild SkjevdalH 40- (8)14.30+0.41
3Petter GullikstadH 40- (8)16.24+2.35
4Pauline SjøvoldD 17- (6)18.07+3.12
4Britt Laila NilsgårdD 40- (8)21.30+3.16
5Helge SundbergH 40- (8)17.32+3.43
Inga SkjevdalD -10 (5)10.27

Tynset IF

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Guri SandvoldD 13-14 (1)11.06
1Marion HuberD 17- (6)14.55
1Gaute Kvittum NytrøenH 11-12 (3)14.23
1Petter Vangen LunåsmoH 13-14 (7)9.57
1Vegard Rønning HuberH 15-16 (6)12.37
2Ane Ingeborg KalbækkenD 11-12 (4)15.39+0.12
2Britt Vangen SandvoldD 40- (8)19.45+1.31
2Hallstein Bondhus OftenH 11-12 (3)15.04+0.41
3Inga SandvoldD 11-12 (4)16.25+0.58
3Trygve Bondhus OftenH 13-14 (7)12.37+2.40
3Torgeir HøsøienH 17- (5)15.32+4.01
4Anna LundåsmoD 11-12 (4)18.54+3.27
4Knut Kleppo VangenH 13-14 (7)14.55+4.58
5Anders NyaasH 15-16 (6)15.20+2.43
6Eldbjørg G. KalbækkenD 40- (8)23.05+4.51
6Halvor RustenH 13-14 (7)16.32+6.35
7Helene RustenD 40- (8)26.26+8.12
Ida HøsøienD -10 (5)16.28
Jakob HøsøienH -10 (8)10.55
Vetle Bohus OftenH -10 (8)9.45

Vingelen IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Solveig VingelenD 60- (3)15.56
2Inger Johanne SimensenD 60- (3)17.17+1.21
3Grete UrsetD 60- (3)18.07+2.11
3Halvor RønningH 11-12 (3)15.15+0.52
3Steinar SimensenH 60- (3)17.01+4.05
4Håvard Sagbakken SaanumH 17- (5)16.37+5.06
6Esten KlevenH 15-16 (6)17.38+5.01
Eline Horten JordetD -10 (5)15.49
Andrea sæther VerdeniusD -10 (5)15.54
Elise Sæther VerdeniusD -10 (5)28.23
Lars Horten JordetH -10 (8)15.20
Jacob Sæther VerdeniusH -10 (8)8.49
Erik VingelenH -10 (8)10.20
Aina VingelenD 17- (6)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor