Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang (HOK-ranking 3/2021)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang (HOK-ranking 3/2021)
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: søndag 30 mai 2021

Klasser: Visa alla | D/H -9N | D/H 10-16N | D/H 17-N | D/H 10-16C | D/H 17-C | D/H 10-16B | D/H 17-B | D 17-AK | D 19-AK | H 17-AK | H 19-AK | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Lagleder | Ledsager

D/H -9N

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Fredrik BlomquistBergens TF24.0817.14
0Brage EngtrøFana IL16.4511.57
0Gard Nystuen SolliAskoy O-Lag27.1219.25
0Sigve Popsuev BuanesTIF Viking27.1119.25

D/H 10-16N

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus NielsenFana IL14.0910.06
2Eike  Gottwald-PrestegårdIL Gular18.29+4.2013.12
3Kornelia Bargård AarnesFana IL25.50+11.4118.27

D/H 10-16C

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett16.109.30
2Sondre EngtrøFana IL19.31+3.2111.28
3Tord Nystuen SolliAskoy O-Lag28.00+11.5016.28
4Ingrid BrattbakkFana IL53.47+37.3731.38
5Erica Juliet EideFana IL55.23+39.1332.34

H 17-AK

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre BataldenFana IL44.0613.46

D 11-12

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Josefine BlomquistBergens TF23.5614.04
2Iris Popsueva BuanesTIF Viking25.26+1.3014.57

D 13-14

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril Hausberg KåstadFana IL32.1314.38
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett36.08+3.5516.25

D 15-16

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Judit Margrethe MøllerFana IL34.3710.49
2Helene NysæterBergens TF38.38+4.0112.04
3Tonje RykkjeVaregg Fleridrett54.13+19.3616.56
4Idun HeklandIL Gular56.15+21.3817.34
Synne Marie SandviknesBergens TFdiskvalifisert

D 17-18

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF52.1410.02
2Kristine Bog VikaneFana IL59.11+6.5711.22

D 19-

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mari  Fjellbirkeland JohannesenIL Gulardiskvalifisert

H 11-12

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil HeksemFana IL14.108.20
2Jakob Bargård AarnesFana IL21.56+7.4612.54
3Markus Heldal HersvikFana IL31.05+16.5518.17

H 13-14

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett23.4810.49
2Kristoffer Heldal HersvikFana IL25.26+1.3811.33
3Håvard Serck-HansenVaregg Fleridrett28.11+4.2312.48
4Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett34.35+10.4715.43

H 15-16

4 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar HeksemFana IL49.5511.20

H 17-18

5 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas DaleBergens TF45.488.48
2Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett48.37+2.499.20
3Vegard Velle SivertsenBergens TF51.25+5.379.53
4Brage Bell LysakerFana IL51.57+6.099.59
5Jon Erik  Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.04.13+18.2512.20

H 19-

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL43.258.20
2Andreas NysæterBergens TF48.24+4.599.18
3Brage IversenBergens TF1.08.17+24.5213.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor