Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-ranking 1/2021

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-ranking 1/2021
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: søndag 11 april 2021

Klasser: Visa alla | N-åpen -8 | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | Ledsager | Lagleder

N2-åpen -8

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Martine Berg-HestetræetAskøy OLfullført
Maria ChristenssonGneist, ILfullført
Frida Berg HaugenHordvik ILfullført
Håkon Helmich PedersenTIF Vikingfullført
Severin Berg LeiråsHordvik ILfullført

N2-åpen 10-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Livia Berbain FrøynesTIF Viking17.33
Annabelle BergAskøy OL25.50
Sigmund Kosmos Drangsland MjaavatnTIF Viking20.45
Mathias Tapland FauskangerAskøy OL27.06
Eirin IngvaldsenTIF Viking12.39
Henrikke Lund OlsenTIF Viking27.15
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking23.41
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL41.46
Aksel Richter LorentzenTIF Viking27.27
Nora Sjursen LangerfeldtTIF Viking20.44
Ole Helmich TorgersenTIF Viking27.24
Sigrid Eide TorgersenTIF Viking27.23
Syver Tøllefsen HjelleTIF Viking17.34

C-åpen 10-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Sondre EngtrøFana IL38.00
Tiril Hausberg KåstadFana IL40.44
Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett23.59
Marie KjærgårdGneist, IL36.16
Thord Nystuen SolliAskøy OL32.15
Håkon SolvikGneist, IL36.11

C-åpen 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ingebjørg Bjørkaas MossigeAskøy OLdiskvalifisert

B-åpen 10-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Live GrønnevetIL Gular1.01.11
Idun HeklandIL Gular1.35.43
Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Synne Marie SandviknesBergens TFbrutt

D 9-10

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Kornelia Bargård AarnesFana IL19.14
Martine EnehaugTIF Viking26.07
Ylva Berg HaugenHordvik IL22.04
Anne HeksemFana IL21.10
Malene IngvaldsenTIF Viking26.13
Solveig Markhus WingeTIF Viking26.21
Anna Richter LorentzenTIF Viking34.01
Torill Sofie StenseideAskøy OL24.05

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Josefine BlomquistBergens TF32.59
2Live Albertsen MjeldeTIF Viking36.21+3.22
3Iris Popsueva BuanesTIF Viking37.14+4.15

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emilie SolvikGneist, IL1.16.24
Triana K NerhusIL Strand-Ulvdiskvalifisert

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helene NysæterBergens TF1.16.36 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Tonje RykkjeVaregg Fleridrett1.21.45+5.09
3Judit Margrethe MøllerFana IL1.29.07+12.31

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF50.42
2Kristine Bog VikaneFana IL55.31+4.49
3Anja HoleFørde IL1.02.19+11.37
4Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.06.09+15.27

H 9-10

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Bror Bakke-EllefsenTIF Viking33.40
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking23.23
Magnus DøskelandFana IL14.29
Brage EngtrøFana IL17.26
Lucas Tapland FauskangerAskøy OL31.38
Nicholas Tapland FauskangerAskøy OL33.54
Levi Friis UrhaugTIF Viking28.10
Felix Sjursen LangerfeldtTIF Viking28.04
Gard Nystuen SolliAskøy OL24.32
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL24.15
Harald Helmich TorgersenTIF Viking28.10

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil HeksemFana IL19.00
2Brage Berg HaugenHordvik IL24.08+5.08
3Viljar Berg LeirenHordvik IL34.15+15.15
4Jakob Bargård AarnesFana IL42.08+23.08

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer Heldal HersvikFana IL56.13
2Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett1.18.38+22.25
3Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett1.23.30+27.17
4Sjur GrønnevetIL Gular1.28.50+32.37
5Emil Øye KragsethIL Gular1.31.31+35.18
6Harald August GullaksenGneist, IL1.40.05+43.52

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oskar HeksemFana IL48.21
2Håkon GrønliFørde IL1.07.28+19.07

H 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Birk Bell LysakerFana IL46.17
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett46.58+0.41
3Andreas DaleBergens TF48.03+1.46
4Brage Bell LysakerFana IL50.56+4.39
5Vegard Velle SivertsenBergens TF57.22+11.05
6Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett1.03.23+17.06
7Hans RogstadkjernetBergens TF1.26.54+40.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor