Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Mellom
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 17 oktober 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | B-åpen | C-åpen | AK-åpen | AL-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 35- | D 50- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 35- | H 50- | H10 | D10

N-åpen

1 925 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elise Maroni StavikByåsen ILfullført

B-åpen

3 425 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Nordgård LeirenByåsen IL48.0214.01
2Randi HegstadByåsen IL1.15.18+27.1621.59
Solveig SæternesByåsen ILdiskvalifisert

C-åpen

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frøy HagelidFreidig32.3115.07
Jørn NorheimFreidigikke startet

AK-åpen

3 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond TaraldsenMalvik IL41.2412.21
2Håkon SæternesByåsen IL45.10+3.4613.28
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILikke startet

AL-åpen

4 800 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Arild H ClausenFreidigikke startet

D 11-12

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirill Hagelid NorheimFreidig48.4122.38

D 13-14

3 425 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika Lund EikremFreidig44.1312.54
2Ine Bohnhorst TegdanFreidig45.37+1.2413.19
3Juni Hagelid NorheimFreidig45.41+1.2813.20

D 15-16

3 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin Nordgård LeirenByåsen IL36.1010.47
2Åsa BullByåsen IL40.27+4.1712.04

D 17-

4 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL35.517.28
2Ragnhild EideByåsen IL36.38+0.477.37
3Emma ArnesenByåsen IL38.02+2.117.55
4Lene Berg HanssenByåsen IL38.49+2.588.05
5Ingrid GulbrandsenNTNUI43.42+7.519.06
6Mari Støen GussiåsByåsen IL46.44+10.539.44
7Ane Malene KolstadFreidig47.55+12.049.58
8Marte Lien JohnsenByåsen IL1.00.39+24.4812.38

D 35-

3 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro SundalByåsen IL30.549.13
2Jenny PerssonByåsen IL35.21+4.2710.33
Beth Paludan CarlsenFreidigdiskvalifisert
Gøril EideByåsen ILdiskvalifisert
Mette Resell NolteFreidigdiskvalifisert

D 50-

3 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rine HanssenByåsen IL35.1610.31
2Tone AlmåsIL Leik35.47+0.3110.40
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL41.15+5.5912.18
4Hilde ForbordMalvik IL41.29+6.1312.22
5Mai Iren AlmåsIL Leik53.55+18.3916.05
Turid ArnesenByåsen ILikke startet

H 11-12

2 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav MoxnessByåsen IL24.2811.22
2Vegard SundalByåsen IL34.04+9.3615.50

H 13-14

3 425 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Petter LynumFreidig27.448.05
2Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL28.14+0.308.14
3Aslak MoxnessByåsen IL43.32+15.4812.42
Johannes StordalByåsen ILdiskvalifisert

H 15-16

3 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman Bruchmüller SundtByåsen IL35.1310.30
2Ådne StordalByåsen IL39.40+4.2711.50

H 17-

4 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus TheisenNTNUI28.596.02
2Isak BergsetFrol IL29.06+0.076.03
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL29.08+0.096.04
4Sigurd Paulsen VieNTNUI29.10+0.116.04
5Anton SjökvistFredrikstad SK29.13+0.146.05
6Bendik EliassenNTNUI29.21+0.226.06
7Hans Petter MathisenNTNUI29.31+0.326.08
8Anders VestølNTNUI31.02+2.036.27
9Mikkel HoltFreidig31.49+2.506.37
10Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK32.03+3.046.40
11Øyvind WiggenNTNUI32.09+3.106.41
12Mattis HoltFreidig32.17+3.186.43
13Terje MaroniByåsen IL33.01+4.026.52
14Ola KeiseråsIL Leik34.31+5.327.11
15Petter Liabakk EriksenByåsen IL34.56+5.577.16
16Jonas KittelsenNTNUI35.55+6.567.28
17Jan KondulaNTNUI1.12.17+43.1815.03
Einar EideByåsen ILdiskvalifisert
Sverre Bang StøengNTNUIdiskvalifisert
Håvard Mo VaadalNTNUIdiskvalifisert
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIdiskvalifisert
Håkon HolstadFreidigbrutt
Jan SramotaNTNUIbrutt

H 35-

4 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge LeirenByåsen IL36.167.33
2Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL38.01+1.457.55
3Torgeir AuneByåsen IL39.22+3.068.12
4Fredrik PerssonWing OK43.32+7.169.04
5Skjalg StordalByåsen IL45.03+8.479.23
6Hans Helmer SæternesByåsen IL1.05.19+29.0313.36
7Eivind Sjøgren OlsenFreidig1.08.12+31.5614.12
Jørgen TegdanFreidigdiskvalifisert

H 50-

3 350 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut HagenByåsen IL32.219.39
2Snorre SæternesByåsen IL32.39+0.189.44
3Frode HaugskottOL Trollelg32.54+0.339.49
4Marcus BullByåsen IL33.20+0.599.57
5Rune StræteWing OK33.29+1.089.59
6Kjell MaroniByåsen IL35.09+2.4810.29
7Haakon ArnesenByåsen IL35.18+2.5710.32
8Harald StorrønningByåsen IL37.49+5.2811.17
9Anders WaageFreidig40.43+8.2212.09
10Helge EriksenByåsen IL41.01+8.4012.14
11Øystein WiggenByåsen IL41.08+8.4712.16
12Roar ForbordMalvik IL42.04+9.4312.33
13Geir WillumsenFreidig53.03+20.4215.50
14Svein Endre HoveByåsen IL53.14+20.5315.53
Arild HeggesetFreidigikke startet
Nils Olav VennevikFreidigikke startet
Gunnar ØsterbøFreidigikke startet

H10

1 925 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Nordgård LeirenByåsen IL26.1013.35
Linus Fossum MalmringFreidigikke startet

D10

1 925 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga MoxnessByåsen IL21.2611.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor