Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Toten nattcup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Toten nattcup 3
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: torsdag 29 oktober 2020

Klasser: Visa alla | A | B | N

A

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius StaffNTNUI37.36
2Emil B. StrandRaumar Orientering38.20+0.44
3Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll38.38+1.02
4Even LienGjø-Vard OL39.36+2.00
5Øyvind LienGjø-Vard OL40.16+2.40
6Marie KravdalGjø-Vard OL40.56+3.20
7Stein Arne NegårdVang OL41.23+3.47
8Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL42.16+4.40
9Live Raknes SogstadGjø-Vard OL43.03+5.27
10Anders SollienOL Toten-Troll43.25+5.49
11Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL44.28+6.52
12Hege SolerødGjø-Vard OL44.51+7.15
13Håvard KvammeOL Toten-Troll44.53+7.17
14Nils Harald StaffOL Toten-Troll45.01+7.25
15Amund FlaskerudOL Toten-Troll51.48+14.12
16Vanja StaffOL Toten-Troll51.50+14.14
17Trond FlaskerudOL Toten-Troll51.53+14.17
18Knut EngenRaumar Orientering52.27+14.51
19Tor StrandRaumar Orientering52.52+15.16
20Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering53.43+16.07
21Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering55.05+17.29
22Erik SlettumGjø-Vard OL55.39+18.03
23Terje GudbrandsenHamar OK56.50+19.14
24Knut HelstadRingsaker OK58.27+20.51
25Emma Visted-HansenGjø-Vard OL1.04.27+26.51
26Sigmund HansenGjø-Vard OL1.04.28+26.52
27Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.10.00+32.24
28Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.26.19+48.43
Even ErlienGjø-Vard OLikke startet

B

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll29.20
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering30.37+1.17
3Margrete JørandliGjø-Vard OL31.00+1.40
4Hasse BergstrømTyrving IL33.42+4.22
5Wenche BjørnstadRingsaker OK37.48+8.28
6Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL46.18+16.58
7Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL46.48+17.28
8Jan SveenRaumar Orientering47.46+18.26
9May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL48.46+19.26
Andreas KvammeOL Toten-Trollikke startet

N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eline KravdalGjø-Vard OL16.59
2Anne-Grete AustadRaumar Orientering18.41+1.42
3Jens Egil RostadOL Toten-Troll51.56+34.57
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor