Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Toten nattcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Toten nattcup 1
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: torsdag 15 oktober 2020

Klasser: Visa alla | A | B | N

A

3 560 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK29.048.09
2Sigurd KvammeOL Toten-Troll31.22+2.188.48
3Sander Tonjer FingarsenElverum OK31.56+2.528.58
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll32.28+3.249.07
5Mats LindaasElverum OK33.05+4.019.17
6Anders SollienOL Toten-Troll33.22+4.189.22
7Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK34.14+5.109.36
8Øyvind LienGjø-Vard OL34.48+5.449.46
9Live Raknes SogstadGjø-Vard OL37.12+8.0810.26
10Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL37.37+8.3310.33
11Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK38.11+9.0710.43
12Stein Arne NegårdVang OL38.13+9.0910.44
13Sigmund HansenGjø-Vard OL38.27+9.2310.48
14Terje GudbrandsenHamar OK41.11+12.0711.34
15Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL42.55+13.5112.03
16Hege SolerødGjø-Vard OL43.26+14.2212.12
17Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll45.42+16.3812.50
18Håvard KvammeOL Toten-Troll46.02+16.5812.55
19Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering47.00+17.5613.12
20Amund FlaskerudOL Toten-Troll57.12+28.0816.04
21Eli Ringstad LienGjø-Vard OL57.28+28.2416.08
22Vanja StaffOL Toten-Troll57.54+28.5016.15
23Knut HelstadRingsaker OK58.09+29.0516.20
24Ola BroxOL Toten-Troll59.38+30.3416.45
25Even ErlienGjø-Vard OL1.08.00+38.5619.06
26Erik SlettumGjø-Vard OL1.13.01+43.5720.30
27Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.17.33+48.2921.47
Trond FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert
Lars LienGjø-Vard OLdiskvalifisert
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OKikke startet

B

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering34.2813.15
2Hasse BergstrømTyrving IL34.29+0.0113.15
3Helge RevhaugRingerike OL40.00+5.3215.23
4Syver NarumOL Toten-Troll43.20+8.5216.40
5Wenche BjørnstadRingsaker OK43.58+9.3016.54
6Celine VistedGjø-Vard OL44.27+9.5917.05
7Andreas KvammeOL Toten-Troll47.36+13.0818.18
8Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL51.26+16.5819.46
9May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL51.30+17.0219.48
10Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL56.37+22.0921.46
11Lars FlaskerudOL Toten-Troll1.03.32+29.0424.26
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangeikke startet
Inger SvalandOL Vallset/Stangeikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor