Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt AOOK
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 13 oktober 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | Publikum | Skygge

Oppsal Orientering

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eivind VågsnesH 11-12 (9)19.03
1Ingeborg Roll MoslandD 15-16 (16)43.44
1Tina KallesonD 17-20 (12)54.17
2Erling Melvær EttestølH 11-12 (9)33.28+14.25
2Simen ÅnensenH 11-12 (9)33.28+14.25
3Ane Risstad SundnesD 11-12 (5)30.23+6.14
3Anita von KroghB-åpen 17- (6)1.00.29+7.12
4Sigurd Bjella UnnebergH 11-12 (9)33.46+14.43
4Liv KeyserD 11-12 (5)30.25+6.16
4Synne Nordby HvenekildeD 13-14 (7)36.33+7.53
4Anselm ReichenbachH 17-20 (7)1.18.51+7.34
4Sondre OlaussenH 13-14 (13)26.40+3.40
5Ingeborg RøhjellD 11-12 (5)30.27+6.18
5Oscar K. EnggravH 11-12 (9)34.45+15.42
5Synne Syversen GihleD 13-14 (7)38.35+9.55
5Katrine Bjordal VegganD 15-16 (16)48.48+5.04
5Christoffer ÅnensenH 13-14 (13)26.53+3.53
6Oskar ArnesenH 11-12 (9)34.47+15.44
6Marius E. AamodtH 15-16 (20)48.32+6.43
6Aksel Nikolai AubertH 13-14 (13)27.36+4.36
7Eskil OlaussenH 11-12 (9)38.01+18.58
8Kasper Krohn MørlandH 11-12 (9)38.11+19.08
9Alfred NikolaisenH 11-12 (9)38.17+19.14
10Ingrid Johansen-BarliD 15-16 (16)55.11+11.27
11Sigurd HobølH 13-14 (13)49.09+26.09
12Tale Nordby HvenekildeD 15-16 (16)59.44+16.00
12Gabriel SolemH 13-14 (13)52.06+29.06
14Ane HustvedtD 15-16 (16)1.07.05+23.21
21Ola Marius PedersenH 21- (31)1.23.54+15.21
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (8)fullført
Magnus Syversen GihleN-åpen (8)fullført
Marte Krohn MørlandN-åpen (8)fullført
Ulrik Juveli PedersenN-åpen (8)fullført
Herman VeslumN-åpen (8)fullført
John Harald JohansenB-åpen 17- (6)diskvalifisert
Åse LuråsD 13-14 (7)brutt
Ingrid Solheim UndebergetD 17-20 (12)ikke startet
Jakob A. GjedeboH 15-16 (20)ikke startet
Henning ReichenbachH 15-16 (20)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor