Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt AOOK
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 13 oktober 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | Publikum | Skygge

N-åpen

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orienteringfullført
Magnus Syversen GihleOppsal Orienteringfullført
Emily Kjær HaugbergFossum IFfullført
Thomas Kjær HaugbergFossum IFfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Marte Krohn MørlandOppsal Orienteringfullført
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orienteringfullført
Herman VeslumOppsal Orienteringfullført

C-åpen 10-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jonas HirschBækkelagets SK30.12
Halvor SongeBækkelagets SK31.14

C-åpen 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian LillegårdLillomarka OL25.45
2Per Ongstadprivat27.04+1.19

B-åpen 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Line Bar-NathanLillomarka OL53.17
2Assaf Bar-NathanLillomarka OL57.00+3.43
3Anita von KroghOppsal Orientering1.00.29+7.12
4Ingrid NermoenØstmarka OK1.18.10+24.53
John Harald JohansenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Aase MestadLillomarka OLdiskvalifisert
Eli AspelundNydalens SKikke startet
Elise HafskjoldNydalens SKikke startet
Trond K NylandNydalens SKikke startet

AK-åpen

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar LunøeNydalens SK36.23
2Harald BakkeFossum IF36.27+0.04
3Svein NygårdLillomarka OL39.31+3.08
4Thomas BedinIndre Østfold OK40.29+4.06
5Christian GrotnesTyrving IL40.56+4.33
6Alexander Smidt OlsenNydalens SK41.58+5.35
7Torstein HoleNydalens SK43.32+7.09
8Karl-Johan MalmbergTyrving IL44.08+7.45
9Pål SommerheinFossum IF44.22+7.59
9Jon Iver BakkenNydalens SK44.22+7.59
11Stig HeirAsker Skiklubb45.12+8.49
12Øystein HoloFossum IF45.14+8.51
13Jan Tore HenriksenNydalens SK45.20+8.57
14Fredrik LarsenIndre Østfold OK45.33+9.10
15Vidar BenjaminsenLillomarka OL46.39+10.16
16Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL46.50+10.27
17Morten HeirFossum IF48.25+12.02
18Fredrik SaugestadNydalens SK50.08+13.45
19Håkon JendalFossum IF50.53+14.30
20Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering51.01+14.38
21Jøran KristensenHeming Orientering51.37+15.14
22Jan Erik AalbergBækkelagets SK54.45+18.22
23Guttorm EggeIL GeoForm56.35+20.12
24Øystein KildahlØstmarka OK57.51+21.28
25Lars BenestadIK Grane Arendal Orientering58.02+21.39
26Anders FlågenHeming Orientering58.52+22.29
27Jon FredriksenHauketo IF59.53+23.30
28Per Christian StenshorneNydalens SK1.01.56+25.33
29Øystein FlemmingÅrvoll IL1.09.17+32.54
30Anne Stine TaraldlienFet OL1.09.38+33.15
31Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.16.06+39.43
32Kjell Gorm RøkkeTyrving IL1.25.58+49.35
Hasse BergstrømTyrving ILdiskvalifisert
Christian ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFikke startet

AL-åpen

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik PaulsrudIL Kollfullført
2Leif StørmerFossum IF52.04+15.41
3Are KristiansenTyrving IL55.27+19.04
4Olav EideBækkelagets SK57.24+21.01
5Morten WettergreenFossum IF59.36+23.13
6Pål Christian IngierdBækkelagets SK1.02.35+26.12
7Asgeir LiumFet OL1.05.50+29.27
8Runar HafskjoldNydalens SK1.08.20+31.57
9Didrik BredesenLillomarka OL1.17.03+40.40
10Are EriksenOslostudentenes IK1.18.14+41.51
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet
Torbjørn Blom-hagenFossum IFikke startet
Per Ole DahlsrudNydalens SKikke startet

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henni Hattestad KristensenHeming Orientering24.09
1Astrid ReuschHeming Orientering24.09
3Ane Risstad SundnesOppsal Orientering30.23+6.14
4Liv KeyserOppsal Orientering30.25+6.16
5Ingeborg RøhjellOppsal Orientering30.27+6.18
Helene ScheeleNydalens SKikke startet

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK28.40
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb33.20+4.40
3Hanne Wærp HaugeNydalens SK34.33+5.53
4Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering36.33+7.53
5Synne Syversen GihleOppsal Orientering38.35+9.55
6Martine Arntzen HaugØstmarka OK38.46+10.06
7Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK1.02.35+33.55
Åse LuråsOppsal Orienteringbrutt

D 15-16

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering43.44
2Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF45.26+1.42
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK47.23+3.39
4Signe HoloFossum IF47.39+3.55
5Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering48.48+5.04
6Linnea HolstTyrving IL50.44+7.00
7Kaja PeikliTyrving IL50.47+7.03
8Sigrid NermoenØstmarka OK54.03+10.19
9Vida Helland-HansenTyrving IL54.43+10.59
10Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering55.11+11.27
11Marie SaugestadNydalens SK56.59+13.15
12Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering59.44+16.00
13Gunde TumelionisFossum IF1.01.00+17.16
14Ane HustvedtOppsal Orientering1.07.05+23.21
15Marie ScheeleNydalens SK1.09.05+25.21
16Kathinka Zahl HagenFossum IF1.12.56+29.12
Eileen BjanesTyrving ILikke startet
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet

D 17-20

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tina KallesonOppsal Orientering54.17
2Janne Tjørhom AasheimNydalens SK1.01.18+7.01
3Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.04.35+10.18
4Ingrid BlindheimLillomarka OL1.04.38+10.21
5Kristin Melby JacobsenLardal OL1.05.04+10.47
6Oda ScheeleNydalens SK1.05.09+10.52
7Netta Bar-NathanLillomarka OL1.06.41+12.24
8Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.09.32+15.15
9Elise Wærp HaugeNydalens SK1.11.21+17.04
10Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.15.42+21.25
11Ea LunøeNydalens SK1.22.48+28.31
12Ida Marie FlågenHeming Orientering1.23.00+28.43
Alva Marika NiklassonNydalens SKikke startet
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringikke startet

D 21-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd MyhreTyrving IL53.24
2Gunvor Hov HøydalFossum IF55.01+1.37
3Anna UlvensøenNydalens SK58.00+4.36
4Marthe GløersenBækkelagets SK59.10+5.46
5Solveig BlandkjennTyrving IL1.06.34+13.10
6Marion AebiTyrving IL1.18.15+24.51
7Audrun UtskarpenIL GeoForm1.33.42+40.18
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLdiskvalifisert
Kristine FjeldboTyrving ILdiskvalifisert

H 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind VågsnesOppsal Orientering19.03
2Erling Melvær EttestølOppsal Orientering33.28+14.25
2Simen ÅnensenOppsal Orientering33.28+14.25
4Sigurd Bjella UnnebergOppsal Orientering33.46+14.43
5Oscar K. EnggravOppsal Orientering34.45+15.42
6Oskar ArnesenOppsal Orientering34.47+15.44
7Eskil OlaussenOppsal Orientering38.01+18.58
8Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering38.11+19.08
9Alfred NikolaisenOppsal Orientering38.17+19.14
Andreas N AspelundNydalens SKikke startet
Sondre HafskjoldNydalens SKikke startet

H 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend SommerheinFossum IF23.00
2Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK24.39+1.39
3Per Noah SommerheinNydalens SK26.20+3.20
4Sondre OlaussenOppsal Orientering26.40+3.40
5Christoffer ÅnensenOppsal Orientering26.53+3.53
6Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering27.36+4.36
7Markus HirschBækkelagets SK38.43+15.43
8Erlend Luis OtterleiØstmarka OK43.06+20.06
9Eskil HafskjoldNydalens SK44.02+21.02
10Nov Bar-NathanLillomarka OL44.50+21.50
11Sigurd HobølOppsal Orientering49.09+26.09
12Gabriel SolemOppsal Orientering52.06+29.06
Aksel EideBækkelagets SKdiskvalifisert
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SKikke startet

H 15-16

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Størmer-AntonsenNydalens SK41.49
2Philip Lehmann RomørenFossum IF42.46+0.57
3Nils Anders NiklassonNydalens SK44.57+3.08
4Mikael BirkelundAsker Skiklubb45.18+3.29
5Eirik Vie StrislandFossum IF47.27+5.38
6Marius E. AamodtOppsal Orientering48.32+6.43
7Sindre Vie StrislandFossum IF51.23+9.34
8Kevin RommetvedtRaumar Orientering57.31+15.42
9Bjørnar PeikliTyrving IL59.25+17.36
10Vilmer NybergAsker Skiklubb1.02.17+20.28
11Torbjørn LundebyLillomarka OL1.02.43+20.54
12Tobias Tronbøl LiumIL Koll1.03.30+21.41
13Børge Nilsen BergFossum IF1.04.36+22.47
14Axel AaldeNydalens SK1.05.55+24.06
15Christian Fredrik BorgIL Koll1.06.26+24.37
16Eskil BrændenLillomarka OL1.09.36+27.47
17Håkon BogasonLillomarka OL1.20.25+38.36
18Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.29.37+47.48
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet
Henning ReichenbachOppsal Orienteringikke startet
Fridtjof ReuschHeming Orienteringikke startet

H 17-20

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.11.17
2Marius BakkeFossum IF1.15.48+4.31
3Gaute BerganNydalens SK1.18.33+7.16
4Anselm ReichenbachOppsal Orientering1.18.51+7.34
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.24.33+13.16
6Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.30.18+19.01
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Birk Felland SætnanFossum IFikke startet

H 21-

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Daniel RoosTyrving IL1.08.33
2Anders TiltnesTyrving IL1.08.38+0.05
3Anders VisterNydalens SK1.09.09+0.36
4Olle BoströmTyrving IL1.09.13+0.40
5Alan CherryNydalens SK1.09.42+1.09
6Espen JakobsenTyrving IL1.09.58+1.25
7Nicolas SimoninBækkelagets SK1.10.21+1.48
8Einar MelsomHelsingin Suunistajat1.10.48+2.15
9Emil AhlbäckFossum IF1.12.24+3.51
10Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.12.42+4.09
11Haakon IngvaldsenNittedal OL1.13.48+5.15
12Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.13.51+5.18
13Bjørn EkebergTyrving IL1.14.07+5.34
14Kenneth BuchNydalens SK1.16.04+7.31
15Jørn SundbyLarvik OK1.16.27+7.54
16Ivar LundanesTyrving IL1.16.30+7.57
17Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.17.04+8.31
18Torkil Eide SolstadTyrving IL1.20.23+11.50
19Håvard MyhreBækkelagets SK1.21.12+12.39
20Anders BjergaardNydalens SK1.23.19+14.46
21Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.23.54+15.21
22Magne JutulstadBækkelagets SK1.24.33+16.00
23Erling SommerfeldtAsker Skiklubb1.24.49+16.16
24Trond KortnerØstmarka OK1.31.57+23.24
25Petter Marki ErichsenNydalens SK1.37.45+29.12
26Andreas G. PoldenNydalens SK1.39.41+31.08
27Simen BallangrudOL Toten-Troll1.41.52+33.19
Morten Jarvis WestergårdTyrving ILdiskvalifisert
Jegor KostylevIFK Mora OKdiskvalifisert
Eskil Sande GullordBækkelagets SKdiskvalifisert
Per Øyvind SteneNydalens SKdiskvalifisert
Sindre Østgulen DeiszNydalens SKikke startet
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orienteringikke startet
Karl FremstadTyrving ILikke startet
Torgeir NørbechTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor