Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løten Mølles Høstløp 2020

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løten Mølles Høstløp 2020
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 24 oktober 2020

Klasser: Visa alla | Gørstutt D | Gørstutt H | Stutt D | Stutt H | Mellom D | Mellom H | Lang D | Lang H

Gør stutt damer

1 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Bleken RudVang OL29.0818.47
2Mari StenbergVang OL37.04+7.5623.54
3Tuva Jordheim OttenOL Vallset/Stange45.30+16.2229.21
4Emma Pedersen ElverhøiVang OL49.20+20.1231.49
5Julie Gjessing SkjesetVang OL56.32+27.2436.28
6Esther StenbergVang OL58.03+28.5537.27
7Maja HaugereidVang OL58.52+29.4437.58
8Nora Sibel JensenOL Vallset/Stange1.01.03+31.5539.23
9Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange1.03.42+34.3441.05
Minna HaugereidVang OLutenfor konkurranse

Gør stutt herrer

1 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Petter JevanordRingsaker OK34.0121.56
2Knut MartinsenRingsaker OK46.10+12.0929.47
3Kristian PaulsenOL Vallset/Stange1.00.47+26.4639.12
4Håkon Gjessing SkjesetVang OL1.06.51+32.5043.07
5Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag1.14.08+40.0747.49
Arne Gunnar BarfloLøten o-lagdiskvalifisert

Stutt damer

2 550 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Østgård OlsenLøten o-lag59.3523.21
2Rønnaug SagbakkenLøten o-lag1.05.52+6.1725.49
3Elisabet Høgset RiseRingsaker OK1.24.46+25.1133.14
4Oddveig Anne SagbakkenLøten o-lag1.24.50+25.1533.16
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Bente GrøndalenHamar OKdiskvalifisert
Inger BakkenNOTEAMdiskvalifisert
Eli StensliLøten o-lagdiskvalifisert
Taina AnderssonLøten o-lagdiskvalifisert
Annemieke PaulsenOL Vallset/Stangeikke startet

Stutt herrer

2 550 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan SveenRaumar Orientering46.3618.16
2Ludvig Bjerke-NarudHamar OK49.35+2.5919.26
3Terje MalmHamar OK1.00.04+13.2823.33
4Odd RiseRingsaker OK1.04.29+17.5325.17
5Karl Petter OpsahlLøten o-lag1.07.32+20.5626.29
6Einar StensbyLøten o-lag1.15.39+29.0329.40
7Halstein ØdegårdLøten o-lag2.00.38+1.14.0247.18
Morten Kruger HagenNOTEAMdiskvalifisert
Sven MarkenLøten o-lagdiskvalifisert
Thomas MartinsenVang OLdiskvalifisert
Knut AndersenLøten o-lagdiskvalifisert
Helge StorsveenLøten o-lagdiskvalifisert
Rune  WaalerNOTEAMdiskvalifisert
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stangeikke startet

Mellom damer

3 490 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Bleken RudVang OL38.4011.04
2Mari Jevne ArnesenTyrving IL46.10+7.3013.13
3Lis DæhliLøten o-lag50.34+11.5414.29
4Bodil WiikHamar OK54.14+15.3415.32
5Ida EngenRaumar Orientering58.22+19.4216.43
6Wenche BjørnstadRingsaker OK1.02.12+23.3217.49
7Gro SolnørdalRudsbygd IL1.03.30+24.5018.11
8Mina Bleken RudVang OL1.06.01+27.2118.54
9Celine VistedGjø-Vard OL1.12.02+33.2220.38
10Anne-Guri JevneHamar OK1.12.15+33.3520.42
11Anne SørumIndre Østfold OK1.16.20+37.4021.52
Valentina ZolotukhinaNOTEAMdiskvalifisert

Mellom herrer

3 490 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Jevne ArnesenHamar OK29.548.34
2Knut EngenRaumar Orientering40.37+10.4311.38
3Erik HaugenRingsaker OK45.13+15.1912.57
4Harald ØstbyeElverum OK45.39+15.4513.04
5Arne ArnesenHamar OK45.42+15.4813.05
6Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag45.56+16.0213.09
7Jan Åsmund SætabergetVang OL48.02+18.0813.45
8Terje GudbrandsenHamar OK48.17+18.2313.50
9Odd Arne BlystadLøten o-lag48.45+18.5113.58
10Stein NordviElverum OK48.48+18.5413.58
11Ove TåsåsenNOTEAM52.35+22.4115.04
12Kjell Magne NordviGrue IL54.30+24.3615.36
13Juha AnderssonLøten o-lag55.25+25.3115.52
14Kristian StorsveenLøten o-lag55.48+25.5415.59
15Andreas KvammeOL Toten-Troll58.01+28.0716.37
16Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL58.34+28.4016.46
17Ole Hans ØieLøten o-lag1.03.27+33.3318.10
18Erik GrøndalenHamar OK1.05.08+35.1418.39
19Knut SkjesetVang OL1.05.23+35.2918.44
20Tore Gustav TomterNOTEAM1.05.29+35.3518.45
21Tore StensethLøten o-lag1.07.20+37.2619.17
22Trond FeiringHamar OK1.13.14+43.2020.59
23Knut WikstrømRingsaker OK1.15.46+45.5221.42
24Trond ØieLøten o-lag1.18.24+48.3022.27
25Einar LundHamar OK1.22.20+52.2623.35
26Johnny JohansenLøten o-lag1.42.26+1.12.3229.21
Tore JørgensenHamar OKdiskvalifisert
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orienteringikke startet

Lang damer

4 470 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag37.348.24
2Sofie JohanssonVang OL39.29+1.558.49
3Evine Westli AndersenLøten o-lag55.21+17.4712.22
4Anne Marit BordalRingsaker OK56.11+18.3712.34
5Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.01.25+23.5113.44
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.02.08+24.3413.54
7Emma DåsnesVang OL1.03.12+25.3814.08
8Nina SmestadLøten o-lag1.03.25+25.5114.11
9Emma Visted-HansenGjø-Vard OL1.06.06+28.3214.47
10Vanja StaffOL Toten-Troll1.11.26+33.5215.58
11June Rogstad BekkevoldLøten o-lag1.11.37+34.0316.01
12Mari Norstad OpsahlNorsk Tipping BIL1.11.51+34.1716.04
13May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.16.34+39.0017.07
Maren HenriksenVang OLikke startet

Lang herrer

4 470 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Jevne ArnesenHamar OK36.578.15
2Jostein HaugOL Vallset/Stange39.03+2.068.44
3Jan Ola PedersenVang OL42.19+5.229.28
4Jon-Anders BordalRingsaker OK42.21+5.249.28
5Even LienGjø-Vard OL42.31+5.349.30
6Håkon DåsnesVang OL42.40+5.439.32
7Ove Antvord HaugereidVang OL42.52+5.559.35
8Sigurd DæhliLøten o-lag43.54+6.579.49
9Sigurd KvammeOL Toten-Troll44.19+7.229.54
10Øyvind LienGjø-Vard OL46.00+9.0310.17
11Simen SmestadLøten o-lag47.21+10.2410.35
12Stein Arne NegårdVang OL47.33+10.3610.38
13Sture OttesenIndre Østfold OK48.58+12.0110.57
14Anders SkjesetVang OL52.56+15.5911.50
15Pål StenbergVang OL55.00+18.0312.18
16Håvard KvammeOL Toten-Troll55.40+18.4312.27
17Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering56.58+20.0112.44
18Erik SlettumGjø-Vard OL59.30+22.3313.18
19Trond OlsenLøten o-lag1.04.26+27.2914.24
20Svein ThorsbergGrue IL1.08.39+31.4215.21
21Einar LienLøten o-lag1.11.25+34.2815.58
22Kjetil LivenLøten o-lag1.12.52+35.5516.18
23Bjarne  HarkinnNOTEAM1.28.59+52.0219.54
Kenneth BilstadVang OLdiskvalifisert
Per Olav AndersenVang OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor