Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom (HOK-ranking 2/2021)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom (HOK-ranking 2/2021)
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 29 mai 2021

Klasser: Visa alla | D/H-9N | D/H 10-16N 10-16 | D/H 17-N 17- | D/H 10-16C | D/H 17-C | D/H 10-16B | D/H 17-B | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 17- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 17- | Lagleder | Ledsager

D/H-9N

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Fredrik BlomquistBergens TFfullført
Sigve Popsuev BuanesTIF Vikingfullført
Brage EngtrøFana ILfullført
Frida Berg HaugenHordvik ILfullført
Ylva Berg HaugenHordvik ILfullført
Anna Richter LorentzenTIF Vikingfullført
Mira MukhidinovaVaregg Fleridrettfullført
Gard Nystuen SolliAskøy OLfullført
Sigurd Nystuen SolliAskøy OLfullført
Levi Friis UrhaugTIF Vikingfullført
Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Maria ChristenssonGneist, ILikke startet

D/H 10-16N

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL15.22
Livia Berbain FrøynesTIF Viking22.20
Markus Heldal HersvikFana IL10.27
Aksel Richter LorentzenTIF Viking35.01
Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett10.08
Henrik Hitland VangVaregg Fleridrett10.38

D/H 10-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sondre EngtrøFana IL15.59
Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett17.35
Tiril Hausberg KåstadFana IL14.35
Thord Nystuen SolliAskøy OL23.26
Andreas Vaksdal TveitdalFana IL30.56

D11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Josefine BlomquistBergens TF26.22
2Iris Popsueva BuanesTIF Viking29.22+3.00

D13-14

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettikke startet

D15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judit Margrethe MøllerFana IL50.24
2Helene NysæterBergens TF52.01+1.37
3Tonje RykkjeVaregg Fleridrett52.21+1.57
4Hedda Erica EikangerGneist, IL56.20+5.56
5Synne Marie SandviknesBergens TF1.18.32+28.08

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF40.30
2Anja HoleFørde IL46.43+6.13
3Kristine Bog VikaneFana IL51.35+11.05
4Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular51.36+11.06

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Berg HaugenHordvik IL16.15
2Emil HeksemFana IL22.46+6.31
3Viljar Berg LeirenHordvik IL25.44+9.29
4Olav Berg LeirenHordvik IL28.02+11.47

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett28.02
2Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett30.28+2.26
3Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett31.11+3.09
4Kristoffer Heldal HersvikFana IL43.25+15.23
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrettikke startet

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL36.18
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet

H 17-A kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigve Rygg EikelandBergens TF1.02.24

H 17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF43.35
2Birk Bell LysakerFana IL44.25+0.50
3Andreas NysæterBergens TF46.24+2.49
4Vegard Velle SivertsenBergens TF53.38+10.03
5Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett53.46+10.11
6Brage IversenBergens TF1.06.42+23.07
7Sondre BataldenFana IL1.29.49+46.14
8Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.34.36+51.01
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor