Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtexkarusellen Nord-Østerdal, løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtexkarusellen Nord-Østerdal, løp 4
Arrangørorganisasjon: Kvikne IL
Dato: tirsdag 12 juni 2012

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-C | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 45- | D 55- | D 65- | D 75- | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-C | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 45- | H 55- | H 65- | H 75-

N-åpen

1 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL7.517.08
Lukas KortOs IL10.199.22
Vetle Meli NarjordOs IL12.1911.11
Guro SchjølbergTynset IF22.5320.48

D 11-12

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF19.219.40
2Anna Vangen LunåsmoTynset IF21.48+2.2710.54
3Inga SandvoldTynset IF21.55+2.3410.57
4Jorun BækkenOs IL27.43+8.2213.51
5Mathilde SæthernOs IL27.51+8.3013.55
6Inga SkjevdalRøros IL31.26+12.0515.43

D 13-14

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Sveen GussgardFolldal IF39.0613.02
2Synve Meli NarjordOs IL45.52+6.4615.17

D 13-16C

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Nyvoll YtterhaugOs IL27.4513.52
2Daniëlle KortOs IL35.23+7.3817.41
3Kristina RyenOs IL35.26+7.4117.43

D 15-16

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina SkjevdalRøros IL34.5211.37
2Andrea Myre JohaugOs IL40.05+5.1313.21

D 17-20

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK38.069.31
2Idun BækkenOs IL45.35+7.2911.23
3Mari jensen AasOs IL48.11+10.0512.02

D 21-

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion HuberTynset IF38.059.31

D 35-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt Vangen SandvoldTynset IF38.429.40
2Anne Meli NarjordOs IL54.05+15.2313.31

D 45-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF55.0913.47
2Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK59.57+4.4814.59
3Ragnhild DåsnesOs IL1.06.03+10.5416.30
4Anne Mette Normann TronsliAlvdal IL1.16.23+21.1419.05

H 11-12

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF25.1312.36
Gaute Kvittum NytrøenTynset IFdiskvalifisert
Hallstein Bondhus OftenTynset IFdiskvalifisert

H 13-14

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Vangen LunåsmoTynset IF27.359.11
2Trygve Bondhus OftenTynset IF35.12+7.3711.44
3Thomas KortOs IL43.36+16.0114.32

H 15-16

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Aukrust OsmoenOs IL33.158.18
2John Kasper SvergjaKvikne IL35.06+1.518.46
3Øyvind BergIL Nansen37.34+4.199.23

H 17-20

4 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNTNUI32.116.42
2Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK47.43+15.329.56
3Håvard Sagbakken SaanumVingelen IL1.05.41+33.3013.41

H 21-

4 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Aukrust OsmoenNTNUI34.317.11

H 35-

4 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL42.438.53
2Gerard KortOs IL1.12.23+29.4015.04

H 45-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje SchjølbergRøros IL38.009.30
2Per EngebakkenNord-Østerdal OK38.13+0.139.33
3Jon Inge BreenÅlen IL41.12+3.1210.18
4Bjørn GussgardFolldal IF53.46+15.4613.26
5Ivar Müller OftenTynset IF1.07.41+29.4116.55

H 55-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar OftenTynset IF38.139.33
2Helge SundbergRøros IL47.50+9.3711.57
3Asmund PedersenAlvdal IL48.38+10.2512.09

H 65-

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Ivar RyenVingelen IL34.1113.08
2Oddvar ErlienVingelen IL34.26+0.1513.14
3Simen KalbækkenTynset IF34.54+0.4313.25
4Tor ØstvangOs IL35.39+1.2813.42
5Steinar SimensenVingelen IL40.32+6.2115.35
6Tore StubbeNord-Østerdal OK44.50+10.3917.14
7Annar VangenTynset IF48.01+13.5018.28
8Reidar MyliusÅlen IL1.05.06+30.5525.02

H 75-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads BergNord-Østerdal OK59.3222.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor