Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint Buskerud

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Buskerud
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 17 oktober 2020

Klasser: Visa alla | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | N-åpen

D 9-10

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.328.57
Maja Randa GjerdenEiker OL38.1127.16
Nila HillerenEiker OL22.2516.00
Jenny Hovdenak HolmesEiker OL20.2614.35
Marie Watterdal SyrstadKongsberg OL25.4418.22
Anneli Heien SælebakkeEiker OL21.1815.12

D 11-12

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL17.0611.24
2Line Zürcher-GretteEiker OL36.08+19.0224.05
3Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa38.02+20.5625.21
4Martine RøkebergEiker OL38.15+21.0925.30
5Julie WoldSturla, IF44.21+27.1529.34
Julie Økern HågårdKonnerud ILdiskvalifisert

D 13-14

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL28.0814.04
2Elise RenardKongsberg OL30.57+2.4915.28
3Ingrid LestebergKongsberg OL32.23+4.1516.11
4Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb32.35+4.2716.17
5Marte EgerKongsberg OL37.38+9.3018.49
6Kari KollstrømRingerike OL1.05.24+37.1632.42
7Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.24.58+56.5042.29
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Iselin HøivoldKongsberg OLdiskvalifisert

D 15-16

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KvarmeSturla, IF22.569.58
2Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL25.46+2.5011.12
3Ylva KlausenSturla, IF26.07+3.1111.21
4Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb27.28+4.3211.56
5Mina Akiko JohnsenSturla, IF28.39+5.4312.27
6Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL30.32+7.3613.16
7Marthe Graff-WiikSturla, IF40.59+18.0317.49

D 17-

2 600 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenKongsberg OL20.427.57
2Celine RenardKongsberg OL25.29+4.479.48
3Ingrid MobråthenSandefjord OK26.32+5.5010.12
4Ine InstanesSturla, IF27.00+6.1810.23
5Malene InstanesSturla, IF27.01+6.1910.23
6Anita HillerenEiker OL27.17+6.3510.29
7Eline SchjervenLardal OL27.40+6.5810.38
8Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL27.50+7.0810.42
9Hedda KjeldsenSturla, IF28.03+7.2110.47
10Audrun UtskarpenIL GeoForm28.06+7.2410.48
11Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa28.20+7.3810.53
12Oda Isnes TyseEiker OL29.03+8.2111.10
13Anne Marthe PeveriEiker OL29.36+8.5411.23
14Hedda SpangbergKonnerud IL29.53+9.1111.29
15Maren KoplandModum OL31.19+10.3712.02
16Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL31.27+10.4512.05
17Nina Marie UndelandSturla, IF35.23+14.4113.36
18Ingjerd SommerstadKongsberg OL42.45+22.0316.26
19Tiril KihleKonnerud IL49.43+29.0119.07
20Marita Lilja GrønhovdModum OL52.00+31.1820.00
Marlin HaavengenNTNUIdiskvalifisert
Inger-Mina Heien SælebakkeEiker OLdiskvalifisert
Helene EgerKongsberg OLdiskvalifisert
Therese HaareKonnerud ILikke startet
Anette JuveliKonnerud ILikke startet
Ragnhild SkalstadSturla, IFikke startet

D 40-

2 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HovdenakEiker OL25.019.37
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb28.40+3.3911.01
3Karoline BredlandKongsberg OL29.41+4.4011.25
4Kirsten GjermstadKonnerud IL34.50+9.4913.23
5Monica BerglundRingerike OL39.02+14.0115.00
6Ingrid Lundin BerganKongsberg OL42.21+17.2016.17
7Trude HansenBerger og Svelvik OL45.47+20.4617.36
8Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF57.41+32.4022.11
9Karen Backe LangumRingerike OL1.16.32+51.3129.26
Ann-Karin LestebergKongsberg OLdiskvalifisert

D 50-

2 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorun RuudAsker Skiklubb22.0911.04
2Hanne Løver ThonModum OL22.51+0.4211.25
3Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL24.59+2.5012.29
4Tove HeimdalKonnerud IL26.38+4.2913.19
5Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK29.23+7.1414.41
6Marianne OmdalKongsberg OL29.46+7.3714.53
7Charlotte SkourupSturla, IF31.13+9.0415.36
8Heidi MyklemyrEiker OL37.06+14.5718.33
9Mette SpangbergKonnerud IL41.11+19.0220.35
10Merete UndelandSturla, IF49.07+26.5824.33
11Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF1.28.32+1.06.2344.16
Anne Guro NøklebyRingerike OLdiskvalifisert
Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert
Veslemøy SolbergKonnerud ILikke startet

D 60-

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild HennumLierbygda OL21.4010.50
2Helga HaverstadLierbygda OL23.09+1.2911.34
3Grete Synnøve B HoviSkien OK26.35+4.5513.17
4Sirpa LiljaModum OL26.48+5.0813.24
5Grethe Lill RyengSturla, IF58.04+36.2429.02
6Kari LyngbakkenKonnerud IL1.00.57+39.1730.28
Marianne SpanliLierbygda OLdiskvalifisert

D 70-

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb57.3628.48
2Hjørdis ØvreåsBotne SK58.49+1.1329.24

H 9-10

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus LestebergKongsberg OL20.5914.59
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL14.3210.22
Mathis RenardKongsberg OL11.558.30
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL14.3510.25

H 11-12

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL15.0310.02
2Herman Finstad LandTyrving IL29.30+14.2719.40
3Eirik LestebergKongsberg OL30.17+15.1420.11
4Kristian KaiserSturla, IF30.45+15.4220.30
5Aksel KlausenSturla, IF35.48+20.4523.52
Ola Gjermstad PettersenKonnerud ILikke startet

H 13-14

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb21.409.25
2August Hellerud SireKonnerud IL22.02+0.229.34
3Jacob Finstad LandTyrving IL22.56+1.169.58
4Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL24.25+2.4510.36
5Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL25.48+4.0811.13
6Fredrik Fet AndersenKonnerud IL25.49+4.0911.13
7Jens WoldSturla, IF28.26+6.4612.21
8Sebastian RøkebergEiker OL30.03+8.2313.03
9Ingar Aarvik-HansenSturla, IF54.51+33.1123.50
Mats JohnsenSturla, IFdiskvalifisert
Henrik KaiserSturla, IFdiskvalifisert
Oskar KnutheimSturla, IFdiskvalifisert

H 15-16

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF22.468.45
2Vilmer NybergAsker Skiklubb23.13+0.278.55
3Martin KaiserSturla, IF24.38+1.529.28
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL25.39+2.539.51
5Arne BerganKongsberg OL26.51+4.0510.19
6Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb32.40+9.5412.33
Reidar KollstrømRingerike OLdiskvalifisert
Martin Nøkleby MellingRingerike OLdiskvalifisert

H 17-

2 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF21.087.32
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL22.00+0.527.51
3Lukas KlausenSturla, IF22.16+1.087.57
4Johan Kristian UndelandSturla, IF22.18+1.107.57
5Espen RøsteKongsberg OL22.21+1.137.58
6Vetle DrageKongsberg OL22.29+1.218.01
7Johan EgerKongsberg OL22.37+1.298.04
8Steinar LandeBø OL24.39+3.318.48
9Mikkel BerglundRingerike OL25.20+4.129.02
10Lars BerglundRingerike OL25.39+4.319.09
11Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb27.26+6.189.47
12Are EriksenOslostudentenes IK28.36+7.2810.12
13Glenn Ekholdt HillerenEiker OL36.34+15.2613.03
14Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF41.33+20.2514.50
14Philippe ZürcherEiker OL41.33+20.2514.50
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbdiskvalifisert
David LøverModum OLdiskvalifisert
Niklas Lilja GrønhovdModum OLdiskvalifisert

H 40-

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola LestebergKongsberg OL25.279.05
2Eirik BrynildsenEiker OL33.05+7.3811.48
3Morten Herman VogtKonnerud IL38.56+13.2913.54
4Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL47.31+22.0416.58
5Stian RøkebergEiker OL48.23+22.5617.16
Geir Thomas KnutheimSturla, IFdiskvalifisert
Stig InstanesSturla, IFdiskvalifisert

H 50-

2 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard HågårdKonnerud IL18.368.05
2Stig MellingRingerike OL19.27+0.518.27
3Anders GustafssonSturla, IF20.01+1.258.42
4Roger WiikSturla, IF20.55+2.199.05
5Terje W. PettersenKonnerud IL21.17+2.419.15
6Per Øivind EgerKongsberg OL21.48+3.129.28
7Gunnar HopeModum OL21.50+3.149.29
8Lars EnerhaugenModum OL21.52+3.169.30
9Erik HøivoldKongsberg OL22.28+3.529.46
10Guttorm EggeIL GeoForm23.08+4.3210.03
11Roar ByeModum OL24.36+6.0010.41
12Per Arne ArnesenNordre Follo Orientering29.51+11.1512.58
13Knut Ivar KollstrømRingerike OL35.04+16.2815.14
14Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL35.23+16.4715.23
15Torgeir BrandalKongsberg OL39.33+20.5717.11
16Yngve MobråthenBotne SK43.54+25.1819.05
17Karl Anton UndelandSturla, IF53.31+34.5523.16
Arne FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Olav BakkenØstmarka OKdiskvalifisert

H 60-

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL19.599.59
2Per SchancheAsker Skiklubb22.51+2.5211.25
3Øivind FadumSande Sportsklubb24.06+4.0712.03
4Geir Holm GundersenKonnerud IL25.08+5.0912.34
5Øystein AndersenEiker OL31.51+11.5215.55
6Sveinung RekaaNotodden OL32.20+12.2116.10
Harald HoviSkien OKdiskvalifisert
Leif ErikssonModum OLdiskvalifisert
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet
Per Chr. HagenBø OLikke startet

H 70-

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL24.5312.26
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF26.57+2.0413.28
3Lars Martin GjeinStokke IL33.04+8.1116.32
4Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL33.20+8.2716.40
5Bjørn BakkeNedre Sigdal IF34.26+9.3317.13
6Ragnar HillestadLardal OL35.03+10.1017.31
7Magnar ØvreåsBotne SK37.10+12.1718.35

H 80-

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn GunnerødAsker Skiklubb41.1420.37
2Oddvar GjelstadSandefjord OK43.14+2.0021.37
Finn Åge ØsternKongsberg OLdiskvalifisert
Arne ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert
Elling FrøvollSturla, IFdiskvalifisert
Knut KjemhusKongsberg OLdiskvalifisert
Asbjørn BræckKongsberg OLdiskvalifisert
Steinar RuudKonnerud ILikke startet

N-åpen

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vilje HillerenEiker OL26.3920.30
Ovidie Heien SælebakkeEiker OL22.0817.01
Simen Økern HågårdKonnerud IL23.5418.23
Eira Zürcher-GretteEiker OL31.4424.24
Erlend Watterdal SyrstadKongsberg OL26.3220.24
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa25.2619.33
Thora BrynildsenEiker OLfullført
Tiril BrynildsenEiker OLfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor