Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: mandag 21 september 2020

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tor TrøanH 60- (5)38.1311.54

Nittedal OL

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eline SkaarD 13-14 (2)45.5520.46
1Hanne StaffD 17- (3)42.2210.18
1Marit B. EithunD 40- (4)39.3812.20
1Martin Sølvberg TjelleH 11-12 (3)29.2513.18
1Aksel NesH 13-14 (1)1.12.4032.52
1Haakon IngvaldsenH 17- (6)28.226.54
2Hilde TellesbøD 17- (3)49.28+7.0612.02
2Lena GottfridssonD 40- (4)42.27+2.4913.13
2Casper Eckmann AronsenH 11-12 (3)31.12+1.4714.07
2Johannes SkaarH 17- (6)43.27+15.0510.34
2Claus FritznerH 60- (5)43.33+5.2013.34
3Ane Hansen KjensethD 17- (3)56.06+13.4413.38
3Nina Elise JørgensenD 40- (4)43.11+3.3313.27
3Øyvind GlendrangeH 17- (6)47.56+19.3411.39
3John Thomas PetersenH 60- (5)46.01+7.4814.20
4Astrid Kristin RuudD 40- (4)44.49+5.1113.57
4Trond EngevikH 17- (6)48.45+20.2311.51
4Per Iver NordsetH 17- (6)48.45+20.2311.51
4Bård NatvigH 60- (5)47.50+9.3714.54
5Mats RosenbergH 60- (5)57.37+19.2417.56
6Eirik BredesenH 17- (6)58.56+30.3414.20
Pernille Gamst StrandbergN-åpen2 (10)fullført
Simen Kjenseth GlendrangeN-åpen2 (10)fullført
Bertine Holund NysethN-åpen2 (10)fullført
Emil Kalfoss EilertsenN-åpen2 (10)fullført
Maren Kristiansen RingstadN-åpen2 (10)fullført
Sigrid KristiansenN-åpen2 (10)fullført
Sverre Kristensen KvaleN-åpen2 (10)fullført
Maja RehnN-åpen2 (10)fullført
Vinjar Ellef SkramN-åpen2 (10)fullført
Ole Jakob TrøanN-åpen2 (10)fullført
Ellinor Bogstrand IngvaldsenN-åpen1 (12)fullført
Petter Brenna-LundN-åpen1 (12)fullført
Alfred BryntessonN-åpen1 (12)fullført
Tora BryntessonN-åpen1 (12)fullført
Ingrid Gamst StrandbergN-åpen1 (12)fullført
Markus Gamst StrandbergN-åpen1 (12)fullført
Sverre Kjenseth GlendrangeN-åpen1 (12)fullført
Vårin Kristiansen KvaaleN-åpen1 (12)fullført
Tomine NordsetN-åpen1 (12)fullført
Karoline Røren OlaussenN-åpen1 (12)fullført
Balder SøgaardN-åpen1 (12)fullført
Simen TrøanN-åpen1 (12)fullført
Maria RutleD 13-14 (2)diskvalifisert
Jo Bogstrand IngvaldsenH 11-12 (3)diskvalifisert
Amund  Bakken KarlshaugenN-åpen2 (10)ikke startet
Aune HustoftN-åpen2 (10)ikke startet
Karine Lutnæs AignerD 40- (4)ikke startet
Anne Margrethe RørenD 40- (4)ikke startet
Monica Renate TrøanD 40- (4)ikke startet
Eiven SkramH 11-12 (3)ikke startet
Michael Eckmann JensenH 17- (6)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor