Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordmarka 1-2-3 - løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordmarka 1-2-3 - løp 7
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: tirsdag 22 september 2020

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Nybegynner | Skygger

Lang

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun Bjerke NilsenIL Koll24.27
2Odd Arne LianIL Koll26.16+1.49
3Runar HafskjoldNydalens SK29.48+5.21
4Johan LundeIL Koll30.30+6.03
5Kjell MarksetIL Koll30.41+6.14
6Torgeir StrandhagenRøyken IL31.38+7.11
7Louise OramNydalens SK32.16+7.49
8Frank Åge KippernesFFI BIL32.34+8.07
9Atle PedersenFossum IF32.46+8.19
10Pauline MyklebustIL Koll34.34+10.07
11Gitte BromanderIL Koll35.25+10.58
12Knut Anders LøkenFossum IF37.06+12.39
13Jan Tore LudvigsenIL Koll37.22+12.55
14Nikoline AsdølIL Tyrving37.35+13.08
15Selma Næss-UlsethNydalens SK38.15+13.48
16Trond K NylandNydalens SK38.18+13.51
17Sindre LianIL Koll38.31+14.04
18Pål Woldstad HanssenEiker OL39.01+14.34
19Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL39.20+14.53
20Anne ØstvoldHeming Orientering40.07+15.40
21Harald RikheimKlubbløs40.48+16.21
22Eli AspelundNydalens SK41.30+17.03
23Christine TeigNydalens SK42.49+18.22
24Mari AarsethNydalens SK43.31+19.04
25Pål MyklebustIL Koll44.32+20.05
26Øystein FlemmingÅrvoll IL44.46+20.19
27Fridulv SagbergIL Koll46.22+21.55
28Hanne MongNydalens SK49.23+24.56
29Solveig BerganNydalens SK52.05+27.38
30Oskar AadeKlubbløs52.27+28.00
31Per FosserHeming Orientering53.32+29.05
32Martin AsprustenFFI BIL54.02+29.35
Jonas Johansen HickenIL Kolldiskvalifisert

Mellom

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Veslemøy Hausken SjöqvistIL Koll15.32
2Vidar BerteigIL GeoForm17.50+2.18
3Jakob Refvem KolderupIL Koll18.24+2.52
4Sondre HafskjoldNydalens SK18.41+3.09
5Bo Bratsberg21.09+5.37
6Stian LillegårdLillomarka OL22.53+7.21
7Eirik MelandNydalens SK23.06+7.34
8Alfred TeigNydalens SK23.27+7.55
9Per OngstadKlubbløs23.49+8.17
10Aleidis LøkenHeming Orientering23.58+8.26
11Steffen JevneKlubbløs25.04+9.32
12Egil HusethKamp/Vestheim IF25.33+10.01
13Knut Tore SolheimNydalens SK27.07+11.35
14Øystein MadsenHaugerud IF28.32+13.00
15Kristin Søberg HenriksenKlubbløs30.25+14.53
16Jon C. FougnerHeming Orientering31.05+15.33
17Kjetil Nyland AsplundNydalens SK34.02+18.30
18Andreas Weider HagemoIL Koll34.04+18.32
19Lea Hagen BoldhinghIL Koll34.15+18.43
20Iver AarsethNydalens SK34.32+19.00
21Lena Cappelen EndresenIL Koll39.56+24.24
22Eirik Finborud ReigstadIL Koll40.29+24.57
23Per HaugenLillomarka OL40.47+25.15
24Isabel Alcubilla-HansenKoll41.44+26.12
25Viktor SnerpergerIL Koll52.03+36.31
26David SnerpergerIL Koll52.20+36.48
Ole Jacob MyklebustIL Kolldiskvalifisert
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Teodor Nysæther MikkelsenIL Kollbrutt

Nybegynner

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll25.14
Simen Lian MortensenIL Koll20.12
Ella Hausken SjöqvistIL Koll38.31
William E Hausken SjöqvistIL Koll35.10
Aksel Johannes ValioIL Koll25.23
Sunniva SøbergKlubbløs53.20
Sigurd Wærp GlesnesKlubbløs31.19
Lars FjellheimIL Koll24.48
Jona ThureIL Koll48.28
Ove Tvete InngjerdingenIL Koll47.51
Sunniva Linnea Nordbeg IL Koll57.12
Peter SlagsvoldIL Koll57.14
Anna SexeIL Koll25.11
Liv Bryhni OpsethIL Koll54.30
Josefine RyghNydalens SK36.27
Mari RyghIL Koll36.14
Alve fossum-HellstrømIL Koll45.19
Lyder Fossum HelstrømIL Koll45.03
Ola Bråten BergeIL Koll28.44
Tord Funderud DahleIL Koll40.11
Hennie Haveland KollerødIL Kolldiskvalifisert
Tuva Josefine Danino MjøenIL Kolldiskvalifisert
Axsel Bromander BjerkeIL Kolldiskvalifisert
Hans Olav FuglestedIL Kolldiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor