Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 6
Arrangørorganisasjoner: Gjerdrum OL / Raumar Orientering
Dato: onsdag 16 september 2020

Klasser: Visa alla | HL | DL | HM | DM | HK | DK | HN | DN | A

H Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christoffer SlettenUllensaker OL32.16
2Gaute FosstveitUllensaker OL39.19+7.03
3Christopher G. HøeUllensaker OL39.54+7.38
4Pål StensletPrivat41.03+8.47
5Bent SkatvedtUllensaker OL42.09+9.53
6Geir ElvhaugGjerdrum OL48.57+16.41

D Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Annika TollefsenGjerdrum OL53.12
2Ragnhild Fagerli NæssGjerdrum OL1.12.21+19.09

H Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim36.35
2KJjetil HaugGjerdrum OL53.32+16.57

D Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oline SlåstadUllensaker OL35.12
2Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL38.43+3.31
3Ella Sofia Gudim HaugGjerdrum OL47.03+11.51

H Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar StrømstadGjerdrum OL26.11
2Jan Tore GundersenEidsvoll OL28.01+1.50
3Odd GundersenEidsvoll OL29.10+2.59
4Hans LarsenGjerdrum IL36.03+9.52
5Per Magnus LynneUllensaker OL41.55+15.44
6Martin ReistadbakkGjerdrum OL42.09+15.58

D Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla FosstveitUllensaker OL30.50
2Mary Elanor MclaughlinGjerdrum OL42.12+11.22

H Nybegynner

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper Svergja RustadGjerdrum OLfullført
2Tryggve Svergja RustadGjerdrum OLfullført
3Fredrik SilkosetGjerdrum OLfullført
4Eldar SynsfjellGjerdrum OLfullført
5Nisha Phio-On Muang-OnGjerdrum OLfullført
6John Thomas PetersenNittedal OL28.58+2.47
7Vettle Eggen AndreassenUllensaker OL32.07+5.56
8Håkon LynneUllensaker OL34.30+8.19

D Nybegynner

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eiril SynsfjellGjerdrum OLfullført
2Eira Svergja RustadGjerdrum OLfullført
3Klara SlåstadUllensaker OL18.06+-8.05
4Tyri Lysaker Stakivk Gjerdrum OL27.31+1.20
5Elida Riise BergheimGjerdrum OL27.33+1.22
6Erle FosstveitUllensaker OL28.58+2.47
7Astrid Haugen ØgårdUllensaker OL47.46+21.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor