Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Sunde Skule

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Sunde Skule
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 16 september 2020

Klasser: Visa alla | ALM | ALK | AKM | AKK | CLM | CLK | NLM | NLK

A-lang menn

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian Vallestad AlværFørde IL25.478.53
2Marius DalinFørde IL28.39+2.529.52
3Kurt GrønliFørde IL31.03+5.1610.42
4Gunnar GytriFørde IL32.37+6.5011.14
5Jostein FredlyFørde IL35.14+9.2712.08
6Johan MagerøyFørde IL35.22+9.3512.11
0Håkon GrønliFørde ILutenfor konkurranse
Torodd OsFørde ILdiskvalifisert
Kristian BråtenFørde ILikke startet
Anders Fagerstrøm SlåttenSunnfjordfjellikke startet
Helge ScheiFørde ILikke startet

A-lang kvinner

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL26.0013.00
2Anita E. HoleFørde IL36.24+10.2418.12

A-kort menn

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Egil NestandeFørde IL35.3717.48

A-kort kvinner

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja SaegrovFørde IL25.0812.34
2Julie DalingFørde IL29.17+4.0914.38

C-løype menn

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders MallasvikIL Tambarskjelvar17.1710.48
2Olav Arne HerstadIL Tambarskjelvar21.43+4.2613.34
3Morris AsheimFørde IL25.57+8.4016.13
4Sverre StubhaugFørde IL34.25+17.0821.30
5Jørgen Daling KorsøenFørde IL34.26+17.0921.31
6Herman Vold SæbøFørde IL39.39+22.2224.46

C-løype kvinner

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sanna Sægrov AsheimFørde IL31.5519.56

N-løype menn

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sakarias Gytri JuklestadFørde ILfullført
Kornelius Bydal StrandenesFørde ILfullført

N-løype kvinner

1 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren F BråtenFørde ILfullført
Amalie GjelsvikFørde ILfullført
Elin GjelsvikFørde ILfullført
Emily Williams HerstadFørde ILfullført
Lydia Williams HerstadFørde ILfullført
Elisabeth KusslidFørde ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor