Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen finale
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 19 oktober 2020

Klasser: Visa alla | D/H 11-14 | D 15-16 | H 15-16 | D 17- Kort | H 17- Kort | D 17- Lang | H 17- Lang | C-åpen

D/H 11-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1August Hellerud SireKonnerud IL23.11
2Fredrik Fet AndersenKonnerud IL24.42+1.31
3Jens WoldSturla, IF27.37+4.26
4Mikkel RastadAsker Skiklubb30.48+7.37
5Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL32.59+9.48
6Mats JohnsenSturla, IF34.44+11.33
7Haakon SørstadKlubbløs1.05.37+42.26

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb41.29
2Mina Akiko Horni JohnsenSturla, IF49.26+7.57
Mari AarsethNydalens SKdiskvalifisert

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb49.39
2Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.02.02+12.23
Vilmer NybergAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 17- Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb41.37
2Birgit Økern JensenKonnerud IL46.20+4.43
3Jorun RuudAsker Skiklubb47.13+5.36
4Anita HillerenEiker OL51.19+9.42
5Anne Marthe PeveriEiker OL51.40+10.03
6Tove HeimdalKonnerud IL52.35+10.58
7Berit DanielsenTyrving IL53.06+11.29
8Veslemøy SolbergKonnerud IL1.04.01+22.24
Karoline AndersenTyrving ILdiskvalifisert

H 17- Kort

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian GrotnesTyrving IL35.57
2Terje Wiig MathisenNydalens SK37.41+1.44
3Eivind HoffTyrving IL38.54+2.57
4Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL39.41+3.44
5Arne FossheimAsker Skiklubb40.47+4.50
6Peter CarlsenSturla, IF41.11+5.14
7Torgeir StrandhagenRøyken OL41.25+5.28
8Egil EideTyrving IL42.14+6.17
9Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL42.34+6.37
10Lars BaklidKonnerud IL44.08+8.11
11Jon Arvid FossumAsker Skiklubb46.21+10.24
12Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb46.23+10.26
13Per Kristian EkebergTyrving IL46.45+10.48
14Sven OhrvikKonnerud IL48.51+12.54
15Bjørn W. LudvigsenSturla, IF49.53+13.56
16Gjermund GravirAsker Skiklubb50.27+14.30
17Øyvind Roger HansenRøyken OL51.51+15.54
18Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL53.20+17.23
19Geir Holm GundersenKonnerud IL55.35+19.38
20Bjørn BendiktsenModum OL58.03+22.06
21Hasse BergstrømTyrving IL1.09.35+33.38
22Andreas HamreRøyken OL1.11.27+35.30
23Kjell Jarle GausemelRøyken OL1.18.39+42.42
Per Magnus DahlElverum OKdiskvalifisert
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubbdiskvalifisert
Gunnar HopeModum OLdiskvalifisert
Arild NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKikke startet

H 17- Lang

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK52.33
2Torkil Eide SolstadTyrving IL53.21+0.48
3Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL56.01+3.28
4Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI58.50+6.17
5Henrik Drange RuudRøyken OL1.00.41+8.08
6Erling SommerfeldtAsker Skiklubb1.00.46+8.13
7Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.01.52+9.19
8Eirik W. MoeAsker Skiklubb1.02.36+10.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.03.59+11.26
10Stian BergersenTyrving IL1.06.56+14.23
11Lars-Ivar AarsethNydalens SK1.08.28+15.55
12Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.24.17+31.44
13Are FlåganAsker Skiklubb1.27.33+35.00
Eirik Holth JohannessenRøyken OLdiskvalifisert

C-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon WoldSturla, IF42.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor