Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom (med Elite)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom (med Elite)
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 26 juni 2021

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | C-åpen 10-16 | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | D 9-10 | D 11-12 | D 13 | D 14 | D 15 | D 16 | D 17- K | H 9-10 | H 11-12 | H 13 | H 14 | H 15 | H 16 | H 17- K | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | Ledsager

H 21-E

6 010 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK33.05
2Magne DæhliHalden SK33.48+0.43
3Hans Petter MathisenNTNUI35.30+2.25
4Lukas LilandNydalens SK35.42+2.37
5Bjørn EkebergTyrving IL36.34+3.29
6Vegard GulbrandsenNTNUI36.45+3.40
7Andreas SølbergIL Leik36.46+3.41
8Audun HeimdalNTNUI36.58+3.53
9Emil AhlbäckFossum IF36.59+3.54
10Håvard WedegeKristiansand OK37.02+3.57
11Vegard DanielsenKristiansand OK37.10+4.05
12Erling HjermstadNTNUI38.10+5.05
13Anders Felde OlaussenNTNUI38.20+5.15
14Eirik Kamstrup HovindNydalens SK38.21+5.16
15Sander ArntzenNTNUI38.46+5.41
16Vetle ChristiansenBækkelagets SK39.17+6.12
17Niels Christian HellerudHalden SK39.18+6.13
18Vegard Jarvis WestergårdNTNUI39.24+6.19
19Rasmus Rørholt TheisenNTNUI39.42+6.37
20Elias JonssonNTNUI39.51+6.46
21Aslak HeimdalNTNUI40.14+7.09
22Olai Stensland LillevoldNTNUI40.24+7.19
23Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK40.25+7.20
24Anders VisterNydalens SK40.28+7.23
25Jørgen BaklidNTNUI40.42+7.37
26Torkil Eide SolstadNydalens SK41.02+7.57
27Karl FremstadTyrving IL41.15+8.10
28Sondre Sande GullordBækkelagets SK41.46+8.41
29Sebastian DalandKristiansand OK41.49+8.44
30Morten Jarvis WestergårdTyrving IL42.39+9.34
30Per Harald Löfgren JohansenBergens TF42.39+9.34
32Styrk Hundseid KamsvågNTNUI42.46+9.41
33Ivar LundanesTyrving IL43.05+10.00
34Mats EidsmoFreidig43.09+10.04
35Erling SommerfeldtAsker Skiklubb43.16+10.11
36Oskar Spets StorhovFreidig43.39+10.34
37Olav Milian Schmitt GranNTNUI43.48+10.43
38Ulrik Astrup ArnesenNTNUI44.00+10.55
39Andreas G. PoldenNydalens SK44.35+11.30
40Elias Thorsdal MølnvikNTNUI44.38+11.33
41Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL44.52+11.47
42Anders HaugskottOL Trollelg45.03+11.58
43Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK45.55+12.50
44Sindre R HoltHedrum OL46.10+13.05
45Anders HagaNydalens SK46.35+13.30
46Oskar StørmerNTNUI46.42+13.37
47Mathias BjuganNTNUI46.48+13.43
48Lavran ThorstensenNTNUI47.10+14.05
49Ola KeiseråsIL Leik47.22+14.17
50Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering47.43+14.38
51Johan Christie ØrkeNTNUI47.48+14.43
52Henrik Fredriksen AasNTNUI51.49+18.44
53Even LindaasNTNUI51.58+18.53
54Oskar RøenVaregg Fleridrett55.54+22.49
55Ludvig RødnesOppsal Orientering57.07+24.02
56Simen BallangrudBækkelagets SK59.15+26.10
57Lasse GrønHalden SK1.05.29+32.24
58Sander H. RogndokkenNTNUI1.11.49+38.44
59Dag BøeVaregg Fleridrett2.02.52+1.29.47
Mathias DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Eskil FrøislandNTNUIdiskvalifisert
KyongSa RiIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Håvard MyhreBækkelagets SKbrutt
Torgeir NørbechTyrving ILbrutt
Håkon Jarvis WestergårdTyrving ILikke startet
Olav LundanesHalden SKikke startet
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OLikke startet
Haakon IngvaldsenNittedal OLikke startet
Martin Borge HeirNTNUIikke startet
Marius PyttenNTNUIikke startet
Håkon Raadal BjørloNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor