Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 4 - Åpent klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 4 - Åpent klubbmesterskap
Arrangørorganisasjoner: Nes OL / Raumar Orientering
Dato: onsdag 2 september 2020

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Arrangør | Åpen A-lang | Åpen A-kort | Åpen B | Åpen C | Åpen N

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma FinstadNes OL36.30
2Maren Julie FinstadNes OL58.43+22.13
3Eva Sofie JuliussenNes OL58.50+22.20

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oline SlåstadUllensaker OL31.48
2Ella Sofia Gudim HaugGjerdrum OL1.15.18+43.30
Eline AndersenGjerdrum OLdiskvalifisert

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Live ArntzenGjerdrum OLdiskvalifisert
Ragnhild Fagerli NæssGjerdrum OLdiskvalifisert

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Annika TollefsenGjerdrum OL59.52

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Grethe AustadUllensaker OL43.38
Anne ArntzenGjerdrum OLdiskvalifisert

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit SaxhaugEidsvoll OL29.12

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kevin RommetvedtEidsvoll OL47.04
2Håvard EikGjerdrum OL55.47+8.43
Even EnghEidsvoll OLdiskvalifisert

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øistein Fagerli NæssGjerdrum OL40.07
2Christoffer SlettenUllensaker OL40.57+0.50
3Emil Bjørnstad StrandEidsvoll OL54.47+14.40
4Gaute FosstveitUllensaker OL57.03+16.56
Dolf OkkermanUllensaker OLdiskvalifisert

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bent SkatvedtUllensaker OL44.32
2Tor StrandEidsvoll OL51.44+7.12
3Kenneth EikGjerdrum OL1.00.31+15.59
4Geir ElvhaugGjerdrum OL1.06.28+21.56

H 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål Kogstad NæssGjerdrum OL1.09.29

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan SveenUllensaker OL1.05.36
Tom EidsæthterEidsvoll OLdiskvalifisert

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd GundersenEidsvoll OL26.19
2Lars SaxhaugEidsvoll OL26.33+0.14

Åpen A-lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Jacob ØlstadFet OL39.53
Pål StensletNOTEAMdiskvalifisert
Pål StensletNOTEAMdiskvalifisert

Åpen A-kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christopher G. HøeUllensaker OL47.14

Åpen B

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per SørbergFrogner IL36.41
2Nora SørbergFrogner IL38.14+1.33
3Odd SlettenUllensaker OL38.21+1.40
4Sjur NilsenGjerdrum OL38.33+1.52
5Stine AustadUllensaker OL41.27+4.46
6Erling AmdahlEidsvoll OL42.04+5.23
7Gunnar FosstveitUllensaker OL44.48+8.07
8Kjetil HaugGjerdrum OL1.11.27+34.46

Åpen C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Tore GundersenEidsvoll OL28.42
2Tor SimonsenOK Øst44.57+16.15

Åpen N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Klara SlåstadUllensaker OL20.18
2Håkon LynneUllensaker OL21.56+1.38
3Tina BjørnstadEidsvoll OL28.54+8.36
4Mathea Aarhus MegrundUllensaker OL36.11+15.53
5Bente AarhusNes OL36.20+16.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor