Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour Of Lillomarka høst 2020 - Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka høst 2020 - Finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 21 september 2020

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC

Herrer A-løype

43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Steinar KollerudLillomarka OL25.47
2Eirik Jansson HaverstadLillomarka OL27.50+2.03
3Mathias BenjaminsenLillomarka OL27.57+2.10
4Inge LindsethNydalens SK30.14+4.27
5Henning C StrandhagenRøyken OL31.14+5.27
6Brynjar FredheimLillomarka OL31.36+5.49
7Mathias Pedersen VoldLillomarka OL31.48+6.01
8Kristoffer MagerøySkanska Norge 32.36+6.49
9Steinar EastwoodLillomarka OL32.39+6.52
10Brynjar Larssen BakkenNydalens SK33.17+7.30
11Arne DybdahlLillomarka OL34.34+8.47
12Torbjørn LundebyLillomarka OL34.42+8.55
13Didrik BredesenLillomarka OL35.09+9.22
14Kjetil FriestadKristiansand OK36.38+10.51
15Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL41.35+15.48
16Bjørn WangensteenLillomarka OL42.25+16.38
17Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL42.31+16.44
18Martin GranlyLillomarka OL42.42+16.55
19Kristoffer LofthaugPrivat42.49+17.02
20Erik ThorstensenIL GeoForm43.35+17.48
21Bjørn GrindeIL GeoForm43.50+18.03
22Trond MøretrøNordre Follo Orientering44.09+18.22
23Hallvard BergTyrving IL45.02+19.15
24Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL45.21+19.34
25Jonathan WoodhouseLillomarka OL45.24+19.37
26Håkon BogasonLillomarka OL45.26+19.39
27Lars Audun VoldLillomarka OL47.48+22.01
28Morten ØdegaardLillomarka OL49.19+23.32
29Sindre Andersen GåsvikLierbygda OL50.07+24.20
30Edward WoodhouseLillomarka OL50.43+24.56
31Truls AngellLillomarka OL51.07+25.20
32Dag WangLillomarka OL51.37+25.50
33Sjur SæterenLillomarka OL52.58+27.11
34Leif BillingsøEidskog OL54.13+28.26
35Steinar HansenLillomarka OL54.58+29.11
36Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm55.04+29.17
37Frank Åge KippernesFFI BIL55.58+30.11
38Johan MattssonLillomarka OL56.54+31.07
39Kai Halvorsen AarekolSiemens57.08+31.21
40Edvard Welle-StrandPrivat57.41+31.54
41Johan MyglandIL GeoForm58.18+32.31
42Øystein FlemmingÅrvoll IL1.04.34+38.47
Knut FossgardLillomarka OLdiskvalifisert

Damer A-løype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL37.27
2Monica WigemyrOddersjaa SSK37.51+0.24
3Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL41.06+3.39
4Nikoline AsdølTyrving IL49.09+11.42
5Trine OldernesLillomarka OL50.30+13.03
6Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL56.49+19.22
7Line RudenLillomarka OL1.04.30+27.03
8Aase MestadLillomarka OL1.08.46+31.19
9Line Bar-NathanLillomarka OL1.10.57+33.30
Solveig Eline BergTyrving ILdiskvalifisert

Herrer B-løype

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Boye WangensteenLillomarka OL32.43
2Martin VestliPrivat33.24+0.41
3Lars Petter JohnsenPrivat36.06+3.23
4Glenn SørensenPrivat38.16+5.33
5Øystein AasRingnes BIL38.20+5.37
6Roar SigurdsenRingnes BIL38.39+5.56
7Audun SanderudLillomarka OL39.23+6.40
8Morten KongsbergTyrving IL40.21+7.38
9Arne KongsnesOppsal Orientering41.26+8.43
10Leon Jørve IngjerLillomarka OL42.18+9.35
11Knut M. OlsenLillomarka OL43.51+11.08
12Uno Hanslien44.09+11.26
13Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL45.33+12.50
14Tore DanielsenPrivat48.09+15.26
15Alfred Holtan SanderudLillomarka OL50.01+17.18
16Bjørnar Espe51.44+19.01
17Eirik NæssÅrvoll IL52.22+19.39
18Øystein MadsenHaugerud IF52.37+19.54
19Per HaugenLillomarka OL54.55+22.12
20Håkon Berg59.01+26.18
21Kjetil PettersenPrivat59.06+26.23
22Nils VøsgenPrivat1.10.38+37.55
Knut Hallgeir Wikdiskvalifisert
Marius IngjerdLillomarka OLdiskvalifisert
Kristian FrøysaaPrivatdiskvalifisert

Damer B-løype

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene Katrine Bjerke33.59
2Sara Angell BakkeLillomarka OL35.18+1.19
3Frøy GrøndahlLillomarka OL40.02+6.03
4Gunn Stabbetorp40.22+6.23
5Merete RørvikLillomarka OL40.42+6.43
6Tone Ødegaard40.51+6.52
7Anne Edith CorneliussenNittedal OL43.24+9.25
8Ingrid HalderakerPrivat44.13+10.14
9Lene FinkenhavnLillomarka OL44.24+10.25
10Vibeke HøstLillomarka OL45.15+11.16
11Karen Marie StavdalPrivat47.22+13.23
12Elin BrekkeLillomarka OL48.00+14.01
13Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering51.03+17.04
14Emilie Pedersen VoldLillomarka OL51.43+17.44
15Teresia WangensteenLillomarka OL55.33+21.34
16Gro EllegaardVang OL1.03.09+29.10
17Nina WoldeneFossum IF1.13.52+39.53
Hege WangLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer C/N-løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian LillegårdLillomarka OL24.17
2Hans Anton EklundLillomarka OL53.20+29.03
3Håkon SørstadSturla, IF1.01.45+37.28
4Ingar TorgersenLillomarka OL1.10.49+46.32
5Noa BjerkePrivat1.15.46+51.29
Per OngstadLillomarka OLdiskvalifisert

Damer C/N-løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara NæssÅrvoll IL39.13
2Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL1.03.21+24.08
3Signe Johanne RingøenLillomarka OL1.06.39+27.26
4Solveig TorgersenLillomarka OL1.06.40+27.27
5Nora Sofie BjerkePrivat1.15.56+36.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor