Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 14 september 2020

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC

Herrer A-løype

4 100 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar KollerudLillomarka OL32.027.48
2Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL32.58+0.568.02
3Inge LindsethNydalens SK35.06+3.048.33
4Terje BlindheimLillomarka OL37.22+5.209.06
5Espen Beer PrydzHeming Orientering38.30+6.289.23
6Brynjar FredheimLillomarka OL39.51+7.499.43
7Åsmund SkumedalPrivat40.14+8.129.48
8Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL40.55+8.539.58
9Mathias Pedersen VoldLillomarka OL42.06+10.0410.16
10Torbjørn LundebyLillomarka OL42.44+10.4210.25
11Kjetil FriestadKristiansand OK43.53+11.5110.42
12Bjørn GrindeIL GeoForm44.48+12.4610.55
13Didrik BredesenLillomarka OL45.31+13.2911.06
14Sindre Friestad45.57+13.5511.12
15Pål Tore SvendsenNydalens SK46.04+14.0211.14
16Hallvard BergTyrving IL46.52+14.5011.25
17Erik ThorstensenIL GeoForm46.56+14.5411.26
18Jonathan WoodhouseLillomarka OL48.07+16.0511.44
19Magne BrændenLillomarka OL48.14+16.1211.45
20Dag WangLillomarka OL49.06+17.0411.58
21Knut Anders LøkenFossum IF49.55+17.5312.10
22Trond MøretrøNordre Follo Orientering50.11+18.0912.14
23Are EriksenOslostudentenes IK50.18+18.1612.16
24Bjørn WangensteenLillomarka OL50.34+18.3212.20
25Alfred Eckmann AronsenLillomarka OL51.29+19.2712.33
26Rasmus D. EastwoodLillomarka OL51.51+19.4912.38
27Martin GranlyLillomarka OL52.20+20.1812.45
28Oskar Aalde53.10+21.0812.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
29Knut FossgardLillomarka OL53.27+21.2513.02
30Håkon BogasonLillomarka OL54.45+22.4313.21
31Morten ØdegaardLillomarka OL56.14+24.1213.42
32Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL56.42+24.4013.49
33Frank Åge KippernesFFI BIL57.11+25.0913.56
34Leif BillingsøEidskog OL57.19+25.1713.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
35Per Christian StenshorneNydalens SK57.25+25.2314.00
36Per Kristian OtterslandNydalens SK57.33+25.3114.02
37Sjur SæterenLillomarka OL59.09+27.0714.25
38Edward WoodhouseLillomarka OL59.36+27.3414.32
39Johan MattssonLillomarka OL1.00.49+28.4714.50
40Lars Audun VoldLillomarka OL1.02.13+30.1115.10
41Steinar HansenLillomarka OL1.02.33+30.3115.15
42Truls AngellLillomarka OL1.02.59+30.5715.21
43Øystein FlemmingÅrvoll IL1.04.47+32.4515.48
44Kai Halvorsen AarekolSiemens1.05.17+33.1515.55
45Michael Eckmann JensenLillomarka OL1.08.54+36.5216.48
46Morten KongsbergTyrving IL1.17.38+45.3618.56
47Johan MyglandIL GeoForm1.19.21+47.1919.21
Gard LindsethNydalens SKdiskvalifisert

Damer A-løype

4 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Monica WigemyrOddersjaa SSK43.3610.38
2Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL44.35+0.5910.52
3Ingrid BlindheimLillomarka OL54.28+10.5213.17
4Nikoline AsdølTyrving IL55.39+12.0313.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Solveig Eline BergTyrving IL1.01.53+18.1715.05
6Line RudenLillomarka OL1.18.38+35.0219.10

Herrer B-løype

3 200 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm31.349.51
2Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL35.00+3.2610.56
3Boye WangensteenLillomarka OL36.41+5.0711.27
4Kristian FrøysaaPrivat37.32+5.5811.43
5Martin VestliPrivat37.38+6.0411.45
6Glenn SørensenPrivat38.00+6.2611.52
7Roar SigurdsenRingnes BIL38.16+6.4211.57
8Lars Petter JohnsenPrivat39.01+7.2712.11
9Tore DanielsenPrivat39.11+7.3712.14
10Bjørnar EspePrivat40.05+8.3112.31
11John Thomas PetersenLillomarka OL40.53+9.1912.46
12Mats Olav BergLillomarka OL41.02+9.2812.49
13Øystein AasRingnes BIL41.06+9.3212.50
14Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm42.04+10.3013.08
15Eivind LangøigjeltenHamar SK43.14+11.4013.30
16Eirik NæssÅrvoll IL43.54+12.2013.43
17Knut M. OlsenLillomarka OL45.20+13.4614.10
18Thomas ØdegaardPrivat46.44+15.1014.36
18Kåre DanielsenOddersjaa SSK46.44+15.1014.36
20Uno Hanslien48.15+16.4115.04
21Leon Jørve IngjerLillomarka OL50.28+18.5415.46
22Nina Elise JørgensenNittedal OL50.57+19.2315.55
23Claus FritznerNittedal OL51.01+19.2715.56
24Alfred Holtan SanderudLillomarka OL53.40+22.0616.46
25Harald TorjussenPrivat54.42+23.0817.05
26Arne KongsnesOppsal Orientering54.46+23.1217.06
27Audun SanderudLillomarka OL58.21+26.4718.14
28Trond LundebyLillomarka OL59.50+28.1618.41
29Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL1.04.26+32.5220.08
30Brage Wergeland BiemLillomarka OL1.24.52+53.1826.31
Knut Hallgeir Wikdiskvalifisert
Einar SkåreNittedal OLdiskvalifisert

Damer B-løype

3 200 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Katrine Bjerke34.3810.49
2Gunhild SundkjønnLillomarka OL41.56+7.1813.06
3Merete RørvikLillomarka OL43.38+9.0013.38
4Gunn Stabbetorp46.25+11.4714.30
5Lene FinkenhavnLillomarka OL47.39+13.0114.53
6Ingrid HalderakerPrivat47.56+13.1814.58
7Sara Angell BakkeLillomarka OL51.26+16.4816.04
8Tone Ødegaard52.03+17.2516.15
9Elin BrekkeLillomarka OL52.45+18.0716.29
10Annike SelmerLillomarka OL52.46+18.0816.29
11Karen Marie StavdalPrivat52.55+18.1716.32
12Teresia WangensteenLillomarka OL56.02+21.2417.30
13Tone SamulesonPrivat56.13+21.3517.34
14Pernille Hamre SkoglundPrivat59.20+24.4218.32
15Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering59.42+25.0418.39
16Vibeke HøstLillomarka OL1.00.00+25.2218.45
17Aase MestadLillomarka OL1.00.16+25.3818.50
18Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.01.10+26.3219.06
19Gro EllegaardVang OL1.05.24+30.4620.26
20Siri LarønningenLillomarka OL1.05.43+31.0520.32
21Elisabeth StrandbergLillomarka OL1.12.38+38.0022.41
22Nina WoldeneFossum IF1.25.51+51.1326.49

Herrer C/N-løype

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per OngstadLillomarka OL19.4510.23
2Stian LillegårdLillomarka OL22.45+3.0011.58
Håkon SørstadSturla, IFdiskvalifisert

Damer C/N-løype

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara NæssÅrvoll IL26.5814.11
2Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL1.37.37+1.10.3951.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor