Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Etterløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Etterløpet
Arrangørorganisasjon: Nordre Follo Orientering
Dato: søndag 13 september 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-U | N2-V | D 9-10 | H 9-10 | D 11-12 | H 11-12 | C-U | C-V | B-U | B-V | AK-åpen | AL-åpen | D 17- | H 17- | D 40- | H 40- | D 50- | H 50- | D 60- | H 60- | D 70- | H 70- | D 80- | H 80- | Ledsagere

N-åpen

1 850 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hanna Våland AlmåsOppsal Orienteringfullført
Aisha Rostveit ElmiOK Mossfullført
Aron Rostveit ElmiOK Mossfullført
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbfullført
Astrid GlenneMåren OKfullført
Eivind KjernsmoAsker Skiklubbfullført
Mira Fosser LundsrudOK Mossfullført
Henny OddenMåren OKfullført
Hermine OddenMåren OKfullført
Isolde OddenMåren OKfullført
Filippa RøkkumMåren OKfullført
Fredrikke RøkkumMåren OKfullført
Marius KjernsmoAsker Skiklubbdiskvalifisert
Synne KjernsmoAsker Skiklubbikke startet

N2-åpen 17-

2 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL25.3412.00

D 9-10

2 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mari Våland AlmåsOppsal Orientering40.4219.06
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering26.1712.20
Helene HarstadNordre Follo Orientering33.4215.49

H 9-10

2 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering30.4314.25

D 11-12

2 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tuva Fosser LundsrudOK Moss19.489.12
2Ingrid KjerkreitHeming Orientering24.31+4.4311.24
3Silje TaraldlienFet OL25.21+5.3311.47
Astrid ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert

H 11-12

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Otto Figenschou PiraHeming Orientering17.128.04
2Sigurd OlaisenNordre Follo Orientering21.49+4.3710.14
3Anders Rostveit ElmiOK Moss22.32+5.2010.34
4Håkon Juell LarsenTyrving IL33.52+16.4015.53

C-åpen 10-16

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar EinstablandNordre Follo Orientering18.168.29

C-åpen 17-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannei KaasaSweco BIL36.0012.00

B-åpen 10-16

3 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Casper Eckmann AronsenNittedal OL1.02.3818.48
Emma Aune JakobsenOK Moss42.4312.49

B-åpen 17-

3 940 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild NyhaugAsker Skiklubb52.2913.19
2Martin OlaisenNordre Follo Orientering1.04.47+12.1816.26
3Christine HandstangerNordre Follo Orientering1.14.55+22.2619.00
4Håkon EinstablandNordre Follo Orientering1.17.08+24.3919.34
5Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.26.16+33.4721.53
6Nina WoldeneFossum IF1.43.50+51.2126.21
Jartrud SteinsliØstmarka OKikke startet

AK-åpen

4 560 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Marius PedersenOppsal Orientering39.538.44
2Dag StrislandNordre Follo Orientering50.30+10.3711.04
3Jan Øyvind WoldeneFossum IF59.27+19.3413.02
4Trond MøretrøNordre Follo Orientering1.02.42+22.4913.45
5Hans Olav HygenØstmarka OK1.06.28+26.3514.34
6Anne Stine TaraldlienFet OL1.06.31+26.3814.35
7Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.08.14+28.2114.57
8Michael Eckmann JensenNittedal OL1.10.30+30.3715.27
9Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1.16.09+36.1616.41
10Sigbjørn OddenMåren OK1.39.07+59.1421.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Henrik WoldeneFossum IF1.43.42+1.03.4922.44
12Bente Fosser LundsrudOK Moss2.15.36+1.35.4329.44

AL-åpen

6 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine DirroMåren OK1.16.2811.46
2Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL1.22.06+5.3812.39
3Per Ole DahlsrudNydalens SK1.35.21+18.5314.41
4Alfred Eckmann AronsenNittedal OL1.49.27+32.5916.51

D 17-

5 490 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audhild Bakken RognstadEmblem IL49.088.56
2Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering53.16+4.089.42
3Linda GammelsæterNordre Follo Orientering1.04.35+15.2711.45
4Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering1.10.47+21.3912.53
5Isabel HandstangerNordre Follo Orientering1.38.34+49.2617.57
Hanna RehnNordre Follo Orienteringikke startet

H 17-

6 490 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering58.008.56
2Brynjar Larssen BakkenNydalens SK1.07.56+9.5610.28
3Kristian Juell LarsenTyrving IL1.20.41+22.4112.25
Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert
Georg A. Buggediskvalifisert

D 40-

5 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audrun UtskarpenIL GeoForm1.16.1813.53
Ingunn BergetÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 40-

6 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Rytter JakobsenOK Moss1.07.3210.24
2Egon LundsrudOK Moss1.08.19+0.4710.31
3Henning Bratland CarlsenOK Moss1.11.14+3.4210.58
4Frode VigemyrNordre Follo Orientering1.39.56+32.2415.23

D 50-

4 560 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorun RuudAsker Skiklubb49.1110.47
2Hege SolerødGjø-Vard OL52.03+2.5211.24
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.02.08+12.5713.37
4Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.22.39+33.2818.07
5Anna Lina ToverudNordre Follo Orientering1.42.57+53.4622.34
Sille WinsnesÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Trine OldernesLillomarka OLdiskvalifisert
Nora SkauenTyrving ILikke startet

H 50-

5 490 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb43.187.53
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering45.17+1.598.14
3Niels Peter Lyng-OlsenWestern Connecticut Orienteering Club 48.03+4.458.45
4Espen WigaardOppsal Orientering48.32+5.148.50
5Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering48.54+5.368.54
6Jan Tore HenriksenNydalens SK49.16+5.588.58
7Guttorm EggeIL GeoForm53.08+9.509.40
8Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering53.43+10.259.47
9Christian ReuschHeming Orientering1.02.55+19.3711.27
10Ståle HeitmannFossum IF1.08.27+25.0912.28
11Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.09.17+25.5912.37
12Knut BjørgaasAsker Skiklubb1.17.08+33.5014.02
Bjørn MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert
Trond HolterMåren OKikke startet
Per StedjeØstmarka OKikke startet

D 60-

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni RyeAsker Skiklubb48.2513.50

H 60-

4 560 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DueMåren OK43.389.34
2Sture OttesenIndre Østfold OK45.11+1.339.54
3Jon Arvid FossumAsker Skiklubb47.56+4.1810.30
4Are EriksenOslostudentenes IK48.08+4.3010.33
5Martin GranlyLillomarka OL52.14+8.3611.27
6Nils BøhnNordre Follo Orientering57.33+13.5512.37
7Per Kaarby1.04.16+20.3814.05
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Petter GullikstadRøros ILikke startet
Bård NatvigNittedal OLikke startet

D 70-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesNordre Follo Orientering42.4417.05
2Sissel OlaisenNordre Follo Orientering51.45+9.0120.42
3Ingrid Lome-HagmanNordre Follo Orientering1.03.55+21.1125.34

H 70-

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm34.459.55
2Peter KlavenessMåren OK37.25+2.4010.41
3Per ØhlckersTyrving IL45.04+10.1912.52
4Harald AasheimOppsal Orientering45.44+10.5913.04
5Roar BjordalOppsal Orientering49.55+15.1014.15
6Kolbjørn MegardNordre Follo Orientering1.30.49+56.0425.56

D 80-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK50.1420.05

H 80-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Chr. ScheieØstmarka OK1.10.0528.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor