Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nm Ultra Eventor test

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nm Ultra Eventor test
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: lørdag 15 august 2020

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

D 13-14

6 230 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK47.277.36
2Sigrid Schmitt GranHalden SK47.42+0.157.39
3Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering48.05+0.387.43
4Selma WhiteSøgne og Songdalen OK1.00.26+12.599.42
5Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL1.00.30+13.039.42
6Hanne Wærp HaugeNydalens SK1.00.31+13.049.42
7Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb1.00.34+13.079.43
8Mari KallesonOppsal Orientering1.00.35+13.089.43
9Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering1.00.43+13.169.44
10Martine Arntzen HaugØstmarka OK1.00.46+13.199.45
11Astrid YtterbøAsker Skiklubb1.00.49+13.229.45
12Jenny DanevadFredrikstad SK1.08.17+20.5010.57
13Minna Sofie WingstedtHalden SK1.08.19+20.5210.57
14Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK1.08.26+20.5910.59
15Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering1.08.30+21.0310.59
16Oline Soma SlåstadRaumar Orientering1.23.50+36.2313.27
17Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL1.24.17+36.5013.31
18Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.38.56+51.2915.52
Daniella GjoneSandefjord OKikke startet
Iselin HøivoldKongsberg OLikke startet
Ida Øverli StøenLillehammer OKikke startet

D 15-16

8 810 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja Mo HjelsethNydalens SK1.18.118.52
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering1.18.17+0.068.53
3Synne SandvenNotodden OL1.18.21+0.108.53
4Aurora Wilkens JernbergNydalens SK1.18.27+0.168.54
5Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn1.20.46+2.359.10
6Marie ScheeleNydalens SK1.24.28+6.179.35
7Marie KravdalGjø-Vard OL1.24.35+6.249.36
8Ingvild GustafssonKongsberg OL1.31.02+12.5110.19
9Una KittilsenFreidig1.32.39+14.2810.30
10Vida Helland-HansenTyrving IL1.32.41+14.3010.31
11Mari AarsethNydalens SK1.32.45+14.3410.31
12Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF1.32.46+14.3510.31
13Ane HustvedtOppsal Orientering1.33.10+14.5910.34
14Mina Akiko JohnsenSturla, IF1.33.39+15.2810.37
15Inga Skaarer WiklundNydalens SK1.33.45+15.3410.38
16Solveig Perssen LundeSarpsborg OL1.33.47+15.3610.38
17Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL1.33.53+15.4210.39
18Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.34.01+15.5010.40
19Kathinka Zahl HagenFossum IF1.40.21+22.1011.23
20Guro SchjølbergTynset IF1.40.23+22.1211.23
21Erika Lind-LarsenOK Moss1.40.32+22.2111.24
22Marie SaugestadNydalens SK1.40.37+22.2611.25
23Tora KittilsenFreidig1.40.41+22.3011.25
24Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.40.50+22.3911.26
25Eileen BjanesTyrving IL1.41.03+22.5211.28
26Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL2.00.59+42.4813.43
27Karoline JebsenHeming Orientering2.01.02+42.5113.44
28Julie Sophie WoldOK Moss2.02.18+44.0713.52
29Ylva KlausenSturla, IF2.05.45+47.3414.16
30Marie KvarmeSturla, IF2.06.05+47.5414.18
31Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK2.07.39+49.2814.29
32Anne ØstvoldHeming Orientering2.27.27+1.09.1616.44
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 17-18

11 100 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK1.37.398.47
2Pia Young VikNydalens SK1.45.09+7.309.28
3Mari EidsmoFreidig1.48.53+11.149.48
4Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.50.15+12.369.55
5Ingeborg Rygg EikelandBergens TF1.51.38+13.5910.03
6Frida HaugskottOL Trollelg1.53.39+16.0010.14
7Åsne HaavengenKongsberg OL1.55.29+17.5010.24
8Kristin Melby JacobsenLardal OL1.56.18+18.3910.28
9Yngvild Langedal BreivikNydalens SK1.57.28+19.4910.34
10Kristine KravdalGjø-Vard OL2.01.41+24.0210.57
11Tina KallesonOppsal Orientering2.01.56+24.1710.59
12Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb2.03.09+25.3011.05
13Malene Teresia JebsenHeming Orientering2.03.35+25.5611.08
14Ragnhild Mathea HelmersenFet OL2.04.55+27.1611.15
15Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL2.04.57+27.1811.15
16Alva Marika NiklassonNydalens SK2.08.41+31.0211.35
17Netta Bar-NathanLillomarka OL2.09.57+32.1811.42
18Maya Jones ArnesenHeming Orientering2.13.29+35.5012.01
19Ane Malene KolstadFreidig2.13.45+36.0612.02
20Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK2.15.10+37.3112.10
21Ingrid LamarkGanddal IL2.16.27+38.4812.17
22Konstanse MoholthKongsberg OL2.18.45+41.0612.30
23Live ØstvoldHeming Orientering2.19.24+41.4512.33
24Emma Bangstad BergersenHamar OK2.21.20+43.4112.43
25Ea LunøeNydalens SK2.23.26+45.4712.55
26Ingrid MobråthenSandefjord OK2.24.17+46.3812.59
27Amélie AamodtOppsal Orientering2.24.41+47.0213.02
28Kristine Bog VikaneFana IL2.26.35+48.5613.12
29Elise Wærp HaugeNydalens SK2.26.39+49.0013.12
30Mari ØverbyKongsberg OL2.28.07+50.2813.20
31Oda Isnes TyseEiker OL2.31.43+54.0413.40
32Ida Marie FlågenHeming Orientering2.31.48+54.0913.40
33Ine InstanesSturla, IF2.40.22+1.02.4314.26
34Hanna RehnNordre Follo Orientering2.42.29+1.04.5014.38
35Selma HoivoldKongsberg OL2.44.14+1.06.3514.47
36Tiril HolenKonnerud IL3.04.01+1.26.2216.34
37Maria G. MehammerPorsgrunn OL3.34.27+1.56.4819.19
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ida Sofie HjortlandLarvik OKdiskvalifisert
Ingrid BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gulardiskvalifisert
Emma EngehultNotodden OLikke startet
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLikke startet
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Une HoltermannPorsgrunn OLikke startet

D 19-20

12 820 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne WiklundNydalens SK1.56.219.04
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.56.22+0.019.04
3Lene Berg HanssenByåsen IL1.58.28+2.079.14
4Kristine Eide RappRaumar Orientering2.13.35+17.1410.25
5Aurora GjølsjøNTNUI2.16.04+19.4310.36
6Ane Sofie KroghOppsal Orientering2.16.32+20.1110.39
7Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett2.18.16+21.5510.47
8Hedda Raadal BjørloNTNUI2.49.45+53.2413.14
9Emma Meyer LarssonTyrving IL3.12.25+1.16.0415.00
10Ingeborg RognstadHadeland OL3.13.59+1.17.3815.07
11Idunn StrandIL BUL-Tromsø3.31.05+1.34.4416.27
Jenny BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet

D 21-

16 160 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.59.557.25
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK2.04.00+4.057.40
3Marianne AndersenFredrikstad SK2.06.47+6.527.50
4Anna UlvensøenNydalens SK2.10.38+10.438.05
5Ingeborg EideByåsen IL2.12.43+12.488.12
6Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF2.17.48+17.538.31
7Anu TuomistoNTNUI2.18.30+18.358.34
8Ingjerd MyhreTyrving IL2.19.56+20.018.39
9Marion HuberNydalens SK2.22.48+22.538.50
10Sigrid AlexandersenNydalens SK2.26.00+26.059.02
11Ane DyrkornNTNUI2.29.12+29.179.13
12Ragnhild EideByåsen IL2.29.30+29.359.15
13Ingrid LundanesNTNUI2.30.13+30.189.17
14Eirin Svanøe-HafstadFrol IL2.30.36+30.419.19
15Mariann UlvestadNydalens SK2.31.56+32.019.24
16Emilie Westli AndersenLøten o-lag2.35.49+35.549.38
17Emma ArnesenByåsen IL2.39.43+39.489.53
18Lone BrochmannBækkelagets SK2.40.01+40.069.54
19Synne StrandNydalens SK2.44.12+44.1710.09
20Jo ShepherdHalden SK2.46.58+47.0310.19
21Elin BjervaLarvik OK2.49.27+49.3210.29
22Tilla Farnes HennumNTNUI2.54.37+54.4210.48
23Evine Westli AndersenLøten o-lag2.54.56+55.0110.49
24Margrethe WisløffNTNUI2.59.35+59.4011.06
25Åsne Skram TrømborgNTNUI3.01.01+1.01.0611.12
26Ingunn Egeberg VáriNTNUI3.02.47+1.02.5211.18
27Aurora FossøyNTNUI3.05.46+1.05.5111.29
28Thea DyrkornNTNUI3.06.10+1.06.1511.31
29Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering3.26.34+1.26.3912.46
30Kristine AusenÅs-NMBU Orientering3.38.53+1.38.5813.32
31Emilie WestinNydalens SK3.48.20+1.48.2514.07
32Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL4.25.29+2.25.3416.25
Therese HaareKonnerud ILfullført
Tone Bergerud LyeNydalens SKikke startet
Fanny Horn BirkelandLillehammer OKikke startet
Marie OlaussenFredrikstad SKikke startet

H 13-14

6 230 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1August Hellerud SireKonnerud IL44.497.11
2Ola DåsnesVang OL45.04+0.157.14
3Erlend Luis OtterleiØstmarka OK45.11+0.227.15
4Emil Husebye AamodtFredrikstad SK46.21+1.327.26
4Sondre OlaussenOppsal Orientering46.21+1.327.26
6Even LienGjø-Vard OL48.25+3.367.46
7Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK50.10+5.218.03
8Per Noah SommerheinNydalens SK50.19+5.308.04
9Magnus SigurdssonStokke IL50.27+5.388.05
10Henrik KaiserSturla, IF50.57+6.088.10
11Erlend SommerheinFossum IF50.59+6.108.11
12Christoffer ÅnensenOppsal Orientering51.05+6.168.11
13Mathias LinløkkenØstmarka OK53.00+8.118.30
14Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL55.37+10.488.55
15Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL55.48+10.598.57
16Mats JohnsenSturla, IF56.05+11.169.00
17Jarand GustafssonKongsberg OL59.55+15.069.37
18Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK1.06.45+21.5610.42
19Lukas Jones ArnesenHeming Orientering1.09.22+24.3311.08
20Aksel EideBækkelagets SK1.12.30+27.4111.38
21Markus HirschBækkelagets SK1.12.33+27.4411.38
22Jens WoldSturla, IF1.12.42+27.5311.40
23Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange1.13.22+28.3311.46
24Max Skjerpen HusebyNydalens SK1.13.50+29.0111.51
25Jan Olav BerganKongsberg OL1.32.02+47.1314.46
26Martin BryggenHalden SK1.47.10+1.02.2117.12
27Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll1.56.09+1.11.2018.38
28Sebastian RøkebergEiker OL2.19.03+1.34.1422.19
Felix Fabricius ByeNydalens SKikke startet
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SKikke startet

H 15-16

9 830 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian Fredrik BorgIL Koll1.15.487.42
2Alfred BjørnerødOK Moss1.15.52+0.047.43
3Benjamin GjoneSandefjord OK1.15.57+0.097.43
4Nils Anders NiklassonNydalens SK1.16.02+0.147.44
5Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL1.16.08+0.207.44
6Philip Lehmann RomørenFossum IF1.19.44+3.568.06
7Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.22.06+6.188.21
8Eirik FrostAlta OL1.22.17+6.298.22
9Herman Lien BackstrømHalden SK1.23.57+8.098.32
10Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.24.02+8.148.32
11Mikael BirkelundAsker Skiklubb1.24.19+8.318.34
12Eirik Vie StrislandFossum IF1.25.57+10.098.44
13Martin Størmer-AntonsenNydalens SK1.30.39+14.519.13
14Gabriel GjoneSandefjord OK1.30.43+14.559.13
15Martin Nøkleby MellingRingerike OL1.33.40+17.529.31
16Arne BerganKongsberg OL1.33.46+17.589.32
17Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss1.33.49+18.019.32
18Axel AaldeNydalens SK1.34.09+18.219.34
19Sindre Vie StrislandFossum IF1.34.16+18.289.35
20Halvor LøkenKongsberg OL1.38.34+22.4610.01
21Peder BryggenHalden SK1.39.37+23.4910.08
22Kevin RommetvedtRaumar Orientering1.41.01+25.1310.16
23Sigurd RødnesOppsal Orientering1.44.36+28.4810.38
24Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF1.44.41+28.5310.38
25Henning ReichenbachOppsal Orientering1.44.43+28.5510.39
26Håkon GrønliFørde IL1.44.47+28.5910.39
27Tobias Tronbøl LiumIL Koll1.45.58+30.1010.46
28Ask OlaussenOppsal Orientering1.48.20+32.3211.01
29Martin Christoffer BorgIL Koll1.49.34+33.4611.08
30Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)2.01.14+45.2612.19
31Martin KaiserSturla, IF2.12.25+56.3713.28
32Børge Nilsen BergFossum IF2.49.27+1.33.3917.14
Rasmus BerglundRingerike OLikke startet
Isak FagerlandSturla, IFikke startet
Simen Gløgård StensrudNittedal OLikke startet
Jonas HickenIL Kollikke startet
Lars LienGjø-Vard OLikke startet
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OKikke startet

H 17-18

14 130 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.41.467.12
2Tobias AlstadFrol IL1.45.19+3.337.27
3Brage TakleKristiansand OK1.47.13+5.277.35
4Hans UrsetIL BUL-Tromsø1.49.30+7.447.44
5Martin Vehus SkjerveVerdal OK1.51.26+9.407.53
6Cornelius BjørkSandefjord OK1.52.01+10.157.55
7Anselm ReichenbachOppsal Orientering1.57.56+16.108.20
8Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1.59.21+17.358.26
9Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering2.02.20+20.348.39
10Sondre Zahl HagenFossum IF2.03.06+21.208.42
11Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF2.04.20+22.348.47
12Jørgen SchjølbergTynset IF2.05.12+23.268.51
13Kristian ØstermannHeming Orientering2.07.33+25.479.01
14Marius BakkeFossum IF2.09.26+27.409.09
15Gaute FosstveitRaumar Orientering2.09.32+27.469.10
16Halvard KornmoPorsgrunn OL2.10.09+28.239.12
17Kasper Bakken UlsethNydalens SK2.11.51+30.059.19
18Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn2.12.40+30.549.23
19Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering2.14.27+32.419.30
20Håvard VeieOK Skøynar2.17.01+35.159.41
21Anders Håvard LarsenNydalens SK2.21.01+39.159.58
22Vetle Grønvik EkraFreidig2.21.42+39.5610.01
23Eskil FrischknechtAlta OL2.21.51+40.0510.02
24Jakob TorgersenHalden SK2.22.04+40.1810.03
25Trygve Børte NomelandKristiansand OK2.24.43+42.5710.14
26Lukas KlausenSturla, IF2.25.51+44.0510.19
27Andreas DaleBergens TF2.28.34+46.4810.30
28Rolf Andreas BergNydalens SK2.32.42+50.5610.48
29Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett2.33.58+52.1210.53
30Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb2.34.02+52.1610.54
31Vegard RanestadHamar OK2.34.34+52.4810.56
32Erlend AuneByåsen IL2.34.38+52.5210.56
33Hallvar HallanOK Skøynar2.34.40+52.5410.56
34Tobias RøddeGanddal IL2.38.21+56.3511.12
35Johan EgerKongsberg OL2.43.12+1.01.2611.32
36Markus Andreas BreivoldGanddal IL2.56.23+1.14.3712.28
37August Syrdal ØenHeming Orientering2.57.37+1.15.5112.34
38Henrik R HoltHedrum OL2.58.11+1.16.2512.36
39Henning StrandIL BUL-Tromsø3.00.28+1.18.4212.46
40Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL3.06.46+1.25.0013.13
41Jens Øien KlosterFitjar IL3.13.25+1.31.3913.41
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Åsmund SlokvikNotodden OLdiskvalifisert
Andreas Nybak UrdalGanddal ILdiskvalifisert
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Mikkel HoltFreidigdiskvalifisert
Mats LindaasElverum OKikke startet
Alf Kristian HelleHalden SKikke startet
Atle Nikolai WølloKongsberg OLikke startet
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet
Sander Tonjer FingarsenElverum OKikke startet

H 19-20

17 430 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak JonssonNydalens SK2.05.387.12
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb2.07.46+2.087.19
3Mats EidsmoFreidig2.12.24+6.467.35
4Sander ArntzenAsker Skiklubb2.13.06+7.287.38
5Niels Christian HellerudHalden SK2.14.38+9.007.43
6Johan Christie ØrkeNTNUI2.16.51+11.137.51
7Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn2.17.35+11.577.53
8Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL2.18.13+12.357.55
9Aslak HeimdalNTNUI2.24.17+18.398.16
10Erik Hæstad BjørnstadFossum IF2.25.31+19.538.20
11Jonas GrønliFreidig2.26.00+20.228.22
12Lars Young VikNydalens SK2.29.38+24.008.35
13Anders VestølVegårshei IL2.30.38+25.008.38
14Simen Spets StorhovFreidig2.32.00+26.228.43
15Petter Liabakk EriksenByåsen IL2.40.24+34.469.12
16Anders HorveiRaumar Orientering2.43.38+38.009.23
17Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø2.49.12+43.349.42
18Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3.01.20+55.4210.24
19Jo Even KolstadFreidig3.04.48+59.1010.36
20Bendik EliassenFredrikstad SK3.10.40+1.05.0210.56
21Håkon HolstadFreidig3.12.45+1.07.0711.03
22Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3.39.59+1.34.2112.37
23Herman BrunborgNittedal OL3.44.21+1.38.4312.52
24Andreas NysæterBergens TF4.10.44+2.05.0614.23
Sigve Rygg EikelandBergens TFdiskvalifisert
Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Even GravningenStokke ILdiskvalifisert
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Even LindaasVang OLdiskvalifisert
Njaal Ellegaard MelbyVang OLdiskvalifisert
Eskil FrøislandVang OLdiskvalifisert
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Vegard KittilsenFreidigbrutt
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet

H 21-

23 220 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK2.29.576.27
2Audun HeimdalNTNUI2.31.36+1.396.31
3Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL2.34.44+4.476.39
4Anders HagaRaumar Orientering2.35.45+5.486.42
5Rasmus Rørholt TheisenNTNUI2.36.22+6.256.44
6Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK2.46.09+16.127.09
7Dag BlandkjennKristiansand OK2.46.42+16.457.10
8Oskar AndrénIL Leik2.46.46+16.497.10
9Nicolas SimoninBækkelagets SK2.51.28+21.317.23
10Alan CherryNydalens SK2.52.48+22.517.26
11Bojan BlumensteinNydalens SK2.54.53+24.567.31
12Anders Felde OlaussenNTNUI2.59.34+29.377.43
13Henry McNultyBækkelagets SK2.59.40+29.437.44
14Eirik Kamstrup HovindNydalens SK2.59.44+29.477.44
15Vegard Jarvis WestergårdNTNUI2.59.58+30.017.45
16Anders TiltnesTyrving IL3.01.24+31.277.48
17Vetle ChristiansenBækkelagets SK3.04.43+34.467.57
18Daniel RoosTyrving IL3.06.52+36.558.02
19Sverre Turter SandvoldNydalens SK3.07.36+37.398.04
20Øyvind HelgerudHalden SK3.07.53+37.568.05
21Anders VisterNydalens SK3.07.55+37.588.05
22Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3.15.19+45.228.24
23Morten Jarvis WestergårdTyrving IL3.17.21+47.248.29
24Sindre RønningNydalens SK3.18.05+48.088.31
25Tobias KristensenNTNUI3.22.11+52.148.42
26Sverre Huber KaasNydalens SK3.24.42+54.458.48
27Thomas NipenNydalens SK3.26.48+56.518.54
28Erling SommerfeldtAsker Skiklubb3.27.57+58.008.57
29Torkil Eide SolstadTyrving IL3.30.17+1.00.209.03
30Dag Steinar RagvinBø OL3.32.53+1.02.569.10
31Ola KeiseråsIL Leik3.34.24+1.04.279.14
32Vegard MyklemyrNesbyen IL3.34.55+1.04.589.15
33Per Øyvind SteneNydalens SK3.37.19+1.07.229.21
34Sturla FrydenlundNTNUI3.45.47+1.15.509.43
35Kristen MikkelsplassNesbyen IL3.50.43+1.20.469.56
36Are WigaardNTNUI3.51.09+1.21.129.57
37Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering3.51.38+1.21.419.58
38Erling GrammeltvedtOK Skeidi4.06.19+1.36.2210.36
39Jonas KittelsenNTNUI4.07.58+1.38.0110.40
40Johan SvedbergHeming Orientering4.09.40+1.39.4310.45
41Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering4.23.18+1.53.2111.20
42Sondre KongsgårdNydalens SK4.23.42+1.53.4511.21
43Mathias GløersenBækkelagets SK4.24.16+1.54.1911.22
44Jostein F. TellnesAsker Skiklubb4.29.00+1.59.0311.35
Anders B. ØksenholtNydalens SKfullført
Fredrik EliassonHalden SKfullført
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUIdiskvalifisert
Øyvind HyllesethSkien OKdiskvalifisert
Robert FredriksenNotodden OLdiskvalifisert
Marius StaffNTNUIdiskvalifisert
KyongSa RiIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IKdiskvalifisert
Mathias NipenBækkelagets SKdiskvalifisert
Eirik W. MoeAsker Skiklubbdiskvalifisert
Per Melander OftenNydalens SKdiskvalifisert
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIdiskvalifisert
Håvard Sandstad EidsmoFreidigdiskvalifisert
Bjørn EkebergTyrving ILdiskvalifisert
Lukas LilandNydalens SKdiskvalifisert
Jørgen BaklidNTNUIdiskvalifisert
Isak BergsetFrol ILdiskvalifisert
Håvard WedegeFredrikstad SKdiskvalifisert
Jim Øystein NybråtenTyrving ILbrutt
Simon JakobssonFrol ILbrutt
Eirik Jansson HaverstadLierbygda OLikke startet
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet
Emil AhlbäckFossum IFikke startet
Andreas SølbergIL Leikikke startet
Olav LundanesHalden SKikke startet
Jo Forseth IndgaardBækkelagets SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor