Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bergen Sprint Camp, bergen Sprint Camp - Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bergen Sprint Camp
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: fredag 27 januar 2012 - søndag 29 januar 2012

Bergen Sprint Camp - NattsprintBergen Sprint Camp - BysprintBergen Sprint Camp - Bysprint (totalt)Bergen Sprint Camp - Urb-O sløyferBergen Sprint Camp - Urb-O sløyfer (totalt)Bergen Sprint Camp - FinaleBergen Sprint Camp - Finale (totalt)

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina GogaD 40-23.04
4Bjørg KocbachD 40-30.08+7.04

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Kristoffer NygårdH -1622.27+3.47

Eiker OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristine BergliaD 17-1819.36
4Lone BrochmannD 21-20.04+1.15
9Severin BergliaH 19-2022.18+6.26
10Lise SmedbergD 19-2025.21+7.29
10Oscar BerlinH 19-2026.01+10.09
13Maren Bunæs NilsenD 19-2032.37+14.45
13Tord E. AndersenH 17-1826.37+9.39

Fana IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Turid RognsvågD 40-24.38+1.34
2Ronny RykkjeH 40-20.10+1.52
3Vibeke RykkjeD -1623.48+0.52
4Kristian RykkjeH -1621.32+2.52
5Ingunn RognsvågD -1624.04+1.08
7Mads ClaussenH 17-1820.37+3.39
8Siri Elisabet HelleD 40-50.26+27.22
9Ingrid RollD 40-56.17+33.13
11Elise RognsvågD 19-2026.11+8.19
12Lars FjellangerH 40-26.46+8.28
Olav EkrheimH -16diskvalifisert
Sander ClaussenH -16diskvalifisert

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Sigrid AlexandersenD 17-1820.19+0.43

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Øyvind SchjelderupH 40-22.04+3.46

Frol IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Gøril Rønning SundD 21-19.28+0.39
2Sindre RønningH 19-2016.49+0.57
2Lars SkjesetH 21-15.46+0.03
3Carl Petter LyngenH 19-2016.57+1.05
4Ulf Forseth IndgaardH 21-16.38+0.55
10Jo Forseth IndgaardH 21-17.52+2.09
13Johan Asphjell BjørnaasH 21-19.32+3.49

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Stig AlvestadH 21-17.36+1.53
8Oddvar TaksdalH 40-22.31+4.13
14Alf Johan LimaH 21-20.25+4.42
16Morten SundliH 21-21.59+6.16

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Eskil Sande GullordH 19-2019.11+3.19

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Emil WingstedtH 21-15.43
2Oda WennemoD 19-2018.01+0.09

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Simen Jevne ArnesenH 19-2017.54+2.02
8Dag LofthusH 19-2019.48+3.56

Haugesund IL Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Anita SælevikD 40-30.09+7.05
5Karsten Hervik HansenH -1621.43+3.03
7Espen Falck NygårdH -1622.29+3.49
9Kristoffer Susort KvaleH -1625.56+7.16
9Ingvild Lindaas BringedalD 17-1823.43+4.07
10Martin Susort KvaleH 17-1821.28+4.30
12Ingrid EggenD 19-2028.55+11.03
Per Bjarne MyhreH 40-diskvalifisert

IFK Göteborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eskil KinnebergH 19-2015.52
3Vetle Ruud BråtenH 21-16.15+0.32

IL Gneist

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Marianne DymbeD 40-39.18+16.14
8Øyvind JohannessenH -1623.44+5.04
9André DyrstadH 17-1821.21+4.23
10Erik DymbeH -1626.36+7.56
10Ingelinn MolvikD 17-1825.07+5.31
11Knut A MolvikH 40-26.00+7.42
12Magne KnudsenH 21-19.17+3.34
Elena GrandD 21-diskvalifisert

Järla Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Morten Jarvis WestergårdH 21-17.08+1.25
Håkon Jarvis WestergårdH 19-20diskvalifisert

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingjerd MyhreD 19-2017.52
5Sindre SandvenH 17-1819.58+3.00
12Håvard MyhreH 17-1822.01+5.03
Mathias DrageH 17-18diskvalifisert
Sigur HeggedalH 17-18diskvalifisert

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Therese HaareD 21-18.49
4Anja ArbterD 19-2018.34+0.42
8Therese ÅsheimD 19-2022.43+4.51

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Linn Kristine GjesdalD 19-2020.12+2.20
6Siri KollerudD 17-1821.00+1.24

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Sondre Sande GullordH 21-17.51+2.08

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Trond Einar Moen PedersliH 17-1816.58
10Per Einar PedersliH 40-24.21+6.03

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Eldbjørg NarumD 17-1820.11+0.35
5Marte NarumD 19-2019.16+1.24

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Eirik RustadH 21-16.47+1.04
6Anders VisterH 19-2017.58+2.06
7Marie Hammer HåversenD 19-2021.30+3.38
8Line Maria Haugen MelbyD 17-1822.51+3.15
11Eirik Kamstrup HovindH 21-18.09+2.26

Samnanger IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Per Arne AadlandH 40-18.18
6Lisbeth AadlandD 40-30.13+7.09
7Ingeborg AadlandD -1627.09+4.13
8Ida Johanne AadlandD -1630.04+7.08
10Marie AadlandD -1643.41+20.45

Sandnes IL (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Ingrid PeikliD -1625.15+2.19
8Lars Hole MikalsenH 17-1820.49+3.51

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Fredrik RaastadH 19-2017.43+1.51

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Jonas Klausen EspedalH 17-1818.54+1.56
13Andreas Eide SkjævelandH -1640.43+22.03

TIF Viking

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sondre DammH -1620.52+2.12
3Lise ChristensenD 40-25.50+2.46
6Kjetil DammH 40-22.26+4.08
9Camilla VikingsenD 19-2024.56+7.04

Varegg Fleridrett

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Constance StorvestreD -1622.56
1Vegard Jarvis WestergårdH -1618.40
2Kårhild Husby NordstadD -1622.57+0.01
2Sindre Østgulen DeiszH 17-1817.04+0.06
2Johanne RaknerD 17-1819.40+0.04
3Christiane TrösseD 21-19.42+0.53
3Kristine FjellangerD 19-2018.28+0.36
3Helge Tiger HauglandH 40-20.44+2.26
3Ørjan RykkjeH 17-1818.24+1.26
3Gunhild Stuland TysværD -1623.48+0.52
3Markus Kjærner-SembH -1621.12+2.32
4Kristian LøvåsH 40-21.57+3.39
7Jørn Ove WoldsdalH 40-22.27+4.09
8Erlend Moster KnudsenH 21-17.50+2.07
9Jan Kjærner-SembH 40-22.46+4.28
9Eirunn Husby NordstadD -1635.54+12.58
11Per Ola OttesenH 17-1821.38+4.40
11Styrk Almeland BleieH -1627.05+8.25
12Kim-Andrè Kjenes HauglandH -1630.04+11.24
15Petter Marki ErichsenH 21-20.30+4.47
Mathias Kjærner-SembH -16diskvalifisert

Vaulen Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Øystein Garsrud TvedtH 17-1820.35+3.37

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Synnøve BråtenD 17-1820.45+1.09

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Kari Nødland FuglestadD 17-1821.56+2.20
11Veronica Morstøl ØvremoD 17-1825.09+5.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor