Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bergen Sprint Camp, bergen Sprint Camp - Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bergen Sprint Camp
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: fredag 27 januar 2012 - søndag 29 januar 2012

Bergen Sprint Camp - NattsprintBergen Sprint Camp - BysprintBergen Sprint Camp - Bysprint (totalt)Bergen Sprint Camp - Urb-O sløyferBergen Sprint Camp - Urb-O sløyfer (totalt)Bergen Sprint Camp - FinaleBergen Sprint Camp - Finale (totalt)

D 17-18

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine BergliaEiker OL19.36
2Johanne RaknerVaregg Fleridrett19.40+0.04
3Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange20.11+0.35
4Sigrid AlexandersenFredrikstad SK20.19+0.43
5Synnøve BråtenVegårshei IL20.45+1.09
6Siri KollerudLillomarka OL21.00+1.24
7Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering21.56+2.20
8Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering22.51+3.15
9Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering23.43+4.07
10Ingelinn MolvikIL Gneist25.07+5.31
11Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering25.09+5.33

D 19-20

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd MyhreKongsberg OL17.52
2Oda WennemoHalden SK18.01+0.09
3Kristine FjellangerVaregg Fleridrett18.28+0.36
4Anja ArbterKonnerud IL18.34+0.42
5Marte NarumOL Vallset/Stange19.16+1.24
6Linn Kristine GjesdalLillomarka OL20.12+2.20
7Marie Hammer HåversenRaumar Orientering21.30+3.38
8Therese ÅsheimKonnerud IL22.43+4.51
9Camilla VikingsenTIF Viking24.56+7.04
10Lise SmedbergEiker OL25.21+7.29
11Elise RognsvågFana IL26.11+8.19
12Ingrid EggenHaugesund IL Orientering28.55+11.03
13Maren Bunæs NilsenEiker OL32.37+14.45

D 21-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Therese HaareKonnerud IL18.49
2Gøril Rønning SundFrol IL19.28+0.39
3Christiane TrösseVaregg Fleridrett19.42+0.53
4Lone BrochmannEiker OL20.04+1.15
Elena GrandIL Gneistdiskvalifisert

D 40-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF23.04
2Turid RognsvågFana IL24.38+1.34
3Lise ChristensenTIF Viking25.50+2.46
4Bjørg KocbachBergens TF30.08+7.04
5Anita SælevikHaugesund IL Orientering30.09+7.05
6Lisbeth AadlandSamnanger IL30.13+7.09
7Marianne DymbeIL Gneist39.18+16.14
8Siri Elisabet HelleFana IL50.26+27.22
9Ingrid RollFana IL56.17+33.13

H 17-18

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg16.58
2Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett17.04+0.06
3Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett18.24+1.26
4Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb18.54+1.56
5Sindre SandvenKongsberg OL19.58+3.00
6Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb20.35+3.37
7Mads ClaussenFana IL20.37+3.39
8Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)20.49+3.51
9André DyrstadIL Gneist21.21+4.23
10Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering21.28+4.30
11Per Ola OttesenVaregg Fleridrett21.38+4.40
12Håvard MyhreKongsberg OL22.01+5.03
13Tord E. AndersenEiker OL26.37+9.39
Mathias DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Sigur HeggedalKongsberg OLdiskvalifisert

H 19-20

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eskil KinnebergIFK Göteborg15.52
2Sindre RønningFrol IL16.49+0.57
3Carl Petter LyngenFrol IL16.57+1.05
4Fredrik RaastadSkien OK17.43+1.51
5Simen Jevne ArnesenHamar OK17.54+2.02
6Anders VisterRaumar Orientering17.58+2.06
7Eskil Sande GullordGjø-Vard OL19.11+3.19
8Dag LofthusHamar OK19.48+3.56
9Severin BergliaEiker OL22.18+6.26
10Oscar BerlinEiker OL26.01+10.09
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orienteringdiskvalifisert

H 21-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil WingstedtHalden SK15.43
2Lars SkjesetFrol IL15.46+0.03
3Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg16.15+0.32
4Ulf Forseth IndgaardFrol IL16.38+0.55
5Eirik RustadRaumar Orientering16.47+1.04
6Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering17.08+1.25
7Stig AlvestadGanddal IL17.36+1.53
8Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett17.50+2.07
9Sondre Sande GullordNTNUI17.51+2.08
10Jo Forseth IndgaardFrol IL17.52+2.09
11Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering18.09+2.26
12Magne KnudsenIL Gneist19.17+3.34
13Johan Asphjell BjørnaasFrol IL19.32+3.49
14Alf Johan LimaGanddal IL20.25+4.42
15Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett20.30+4.47
16Morten SundliGanddal IL21.59+6.16

H 40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne AadlandSamnanger IL18.18
2Ronny RykkjeFana IL20.10+1.52
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett20.44+2.26
4Kristian LøvåsVaregg Fleridrett21.57+3.39
5Øyvind SchjelderupFreidig22.04+3.46
6Kjetil DammTIF Viking22.26+4.08
7Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett22.27+4.09
8Oddvar TaksdalGanddal IL22.31+4.13
9Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett22.46+4.28
10Per Einar PedersliOL Trollelg24.21+6.03
11Knut A MolvikIL Gneist26.00+7.42
12Lars FjellangerFana IL26.46+8.28
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D -16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Constance StorvestreVaregg Fleridrett22.56
2Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett22.57+0.01
3Vibeke RykkjeFana IL23.48+0.52
3Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett23.48+0.52
5Ingunn RognsvågFana IL24.04+1.08
6Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)25.15+2.19
7Ingeborg AadlandSamnanger IL27.09+4.13
8Ida Johanne AadlandSamnanger IL30.04+7.08
9Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett35.54+12.58
10Marie AadlandSamnanger IL43.41+20.45

H -16

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett18.40
2Sondre DammTIF Viking20.52+2.12
3Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett21.12+2.32
4Kristian RykkjeFana IL21.32+2.52
5Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering21.43+3.03
6Kristoffer NygårdEgersund OK22.27+3.47
7Espen Falck NygårdHaugesund IL Orientering22.29+3.49
8Øyvind JohannessenIL Gneist23.44+5.04
9Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering25.56+7.16
10Erik DymbeIL Gneist26.36+7.56
11Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett27.05+8.25
12Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett30.04+11.24
13Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb40.43+22.03
Olav EkrheimFana ILdiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sander ClaussenFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor