Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bergen Sprint Camp, bergen Sprint Camp - Nattsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bergen Sprint Camp
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: fredag 27 januar 2012 - søndag 29 januar 2012

Bergen Sprint Camp - NattsprintBergen Sprint Camp - BysprintBergen Sprint Camp - Bysprint (totalt)Bergen Sprint Camp - Urb-O sløyferBergen Sprint Camp - Urb-O sløyfer (totalt)Bergen Sprint Camp - FinaleBergen Sprint Camp - Finale (totalt)

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Tore Svein NeseH 40-27.00+11.34

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Nina GogaD 40-23.53+6.38

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Kristoffer NygårdH -1618.12+2.47

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lone BrochmannD 21-15.18
3Kristine BergliaD 17-1816.13+2.49

Fana IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingunn RognsvågD -1618.01
1Olav EkrheimH -1615.25
2Turid RognsvågD 40-19.31+2.16
3Vibeke RykkjeD -1622.37+4.36
4Ronny RykkjeH 40-18.02+2.36
4Jakob EiknerH -1618.36+3.11
6Lene RykkjeD 21-23.46+8.28
9Kjell Arne AskelandH 40-19.51+4.25
10Håkon SandvenH 19-2016.40+3.54
10Sander ClaussenH -1623.23+7.58
11Mads ClaussenH 17-1817.02+2.11
11Elise RognsvågD 19-2022.12+9.11
13Kristian RykkjeH -1626.32+11.07
15Lars FjellangerH 40-26.34+11.08
John Olav AlvsvågH 40-diskvalifisert

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Sigrid AlexandersenD 17-1816.40+3.16
12Sofie LillestrandD 17-1819.56+6.32

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Øyvind SchjelderupH 40-23.41+8.15

Frol IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lars SkjesetH 21-13.10
3Sindre RønningH 19-2014.04+1.18
3Carl Petter LyngenH 19-2014.04+1.18
3Gøril Rønning SundD 21-15.27+0.09
6Ulf Forseth IndgaardH 21-13.56+0.46
12Jo Forseth IndgaardH 21-14.51+1.41

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Stig AlvestadH 21-14.09+0.59
8Oddvar TaksdalH 40-19.14+3.48
17Alf Johan LimaH 21-17.28+4.18
18Morten SundliH 21-18.56+5.46

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Eskil Sande GullordH 19-2013.59+1.13

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Oda WennemoD 19-2013.01
4Emil WingstedtH 21-13.30+0.20

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Dag LofthusH 19-2014.31+1.45
9Simen Jevne ArnesenH 19-2015.42+2.56

Haugesund IL Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Per Øyvind ValenH 17-1815.09+0.18
4Anita SælevikD 40-23.13+5.58
5Karsten Hervik HansenH -1619.07+3.42
6Borghild Hervik HansenD 40-24.09+6.54
6Espen Falck NygårdH -1619.18+3.53
8Ingvild Lindaas BringedalD 17-1817.47+4.23
9Ingrid EggenD 19-2019.50+6.49
10Martin Susort KvaleH 17-1816.52+2.01
11Ivar KvaleH 40-21.14+5.48
11Kristoffer Susort KvaleH -1623.45+8.20
14Johannes DjupeslandH -1627.25+12.00
16Andreas DjupeslandH 17-1821.47+6.56
17Per Bjarne MyhreH 40-29.12+13.46

IFK Göteborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eskil KinnebergH 19-2012.46
2Vetle Ruud BråtenH 21-13.28+0.18

IL Gneist

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marit NipenD 40-17.15
3Liv Sylvi MeyerD 40-20.55+3.40
5Tom JohannessenH 40-18.06+2.40
7Bjørn-Inge SkageH 40-18.43+3.17
7Øyvind JohannessenH -1619.39+4.14
10Magne KnudsenH 21-14.21+1.11
10Marianne DymbeD 40-34.06+16.51
11Ingelinn MolvikD 17-1819.00+5.36
11Sondre KongsgårdH 19-2019.00+6.14
12Gerd KvaleD 40-39.50+22.35
12Björn Sundberg KvaleH -1625.23+9.58
13Knut A MolvikH 40-22.00+6.34
15André DyrstadH 17-1821.42+6.51
15Erik DymbeH -1632.00+16.35

IL Gular

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tom Eirik EikangerH 40-15.26
10Eirik VikaneH 40-21.01+5.35
14Rune NygaardH 21-15.47+2.37

Järla Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Morten Jarvis WestergårdH 21-13.29+0.19
5Håkon Jarvis WestergårdH 19-2014.13+1.27

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingjerd MyhreD 19-2013.19+0.18
5Håvard MyhreH 17-1815.40+0.49
6Mathias DrageH 17-1816.13+1.22
9Sindre SandvenH 17-1816.28+1.37
Sigur HeggedalH 17-18diskvalifisert

Konnerud IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Runa FremstadD 17-1813.24
4Anja ArbterD 19-2014.10+1.09
4Therese HaareD 21-15.28+0.10
6Marie Nordbye NybøD 19-2015.09+2.08
10Therese ÅsheimD 19-2020.18+7.17
14Taran HalvorsenD 17-1825.14+11.50

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Mikal Brastad LarsenH 21-20.22+7.12

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Linn Kristine GjesdalD 19-2016.29+3.28
10Siri KollerudD 17-1818.12+4.48

NOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Anne-Kathrine TorvundD 40-24.47+7.32

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Sondre Sande GullordH 21-14.13+1.03

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Trond Einar Moen PedersliH 17-1815.03+0.12

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Eldbjørg NarumD 17-1814.14+0.50
3Marte NarumD 19-2013.34+0.33

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Karoline SønsterudbråtenD -1619.52+1.51
5Eirik RustadH 21-13.39+0.29
6Line Maria Haugen MelbyD 17-1817.05+3.41
6Anders VisterH 19-2014.22+1.36
7Eirik Kamstrup HovindH 21-14.04+0.54
8Marie Hammer HåversenD 19-2019.20+6.19

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Per Arne AadlandH 40-16.05+0.39

Sandnes IL (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ingrid PeikliD -1623.00+4.59
14Lars Hole MikalsenH 17-1818.01+3.10

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Fredrik RaastadH 19-2014.47+2.01

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jonas Klausen EspedalH 17-1814.51
16Andreas Eide SkjævelandH -1632.51+17.26

TIF Viking

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sondre DammH -1617.14+1.49
11May-lill DammD 40-34.18+17.03
12Camilla VikingsenD 19-2024.16+11.15
13Trygve BuanesH 21-15.40+2.30
17Brage HellenH -1636.07+20.42
Kjetil DammH 40-diskvalifisert
Bjarte EikangerH 21-diskvalifisert

Varegg Fleridrett

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christiane TrösseD 21-15.18
2Sindre Østgulen DeiszH 17-1814.58+0.07
3Helge Tiger HauglandH 40-16.26+1.00
5Kristine FjellangerD 19-2014.53+1.52
5Tone Aamli SundtjønnD 21-16.50+1.32
5Kristiane E. OttesenD -1625.43+7.42
6Jan Kjærner-SembH 40-18.22+2.56
6Constance StorvestreD -1626.42+8.41
7Ørjan RykkjeH 17-1816.14+1.23
8Torjus RaaH 17-1816.27+1.36
8Wenche GjesdalD 40-26.00+8.45
8Markus Kjærner-SembH -1619.51+4.26
9Kim-Andrè Kjenes HauglandH -1620.33+5.08
11Erlend Moster KnudsenH 21-14.22+1.12
12Gernot DoppelhoferH 40-21.44+6.18
13Per Ola OttesenH 17-1817.08+2.17
13Johanne RaknerD 17-1821.31+8.07
15Lasse SolheimH 21-15.59+2.49
16Petter Marki ErichsenH 21-17.12+4.02
19Ørjan Svaland AasH 21-20.07+6.57
Vegard Jarvis WestergårdH -16diskvalifisert

Vaulen Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Øystein Garsrud TvedtH 17-1817.04+2.13

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Synnøve BråtenD 17-1816.37+3.13

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Kari Nødland FuglestadD 17-1817.17+3.53
9Veronica Morstøl ØvremoD 17-1817.50+4.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor