Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bergen Sprint Camp, bergen Sprint Camp - Nattsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bergen Sprint Camp
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: fredag 27 januar 2012 - søndag 29 januar 2012

Bergen Sprint Camp - NattsprintBergen Sprint Camp - BysprintBergen Sprint Camp - Bysprint (totalt)Bergen Sprint Camp - Urb-O sløyferBergen Sprint Camp - Urb-O sløyfer (totalt)Bergen Sprint Camp - FinaleBergen Sprint Camp - Finale (totalt)

D 17-18

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Runa FremstadKonnerud IL13.24
2Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange14.14+0.50
3Kristine BergliaEiker OL16.13+2.49
4Synnøve BråtenVegårshei IL16.37+3.13
5Sigrid AlexandersenFredrikstad SK16.40+3.16
6Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering17.05+3.41
7Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering17.17+3.53
8Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering17.47+4.23
9Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering17.50+4.26
10Siri KollerudLillomarka OL18.12+4.48
11Ingelinn MolvikIL Gneist19.00+5.36
12Sofie LillestrandFredrikstad SK19.56+6.32
13Johanne RaknerVaregg Fleridrett21.31+8.07
14Taran HalvorsenKonnerud IL25.14+11.50

D 19-20

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda WennemoHalden SK13.01
2Ingjerd MyhreKongsberg OL13.19+0.18
3Marte NarumOL Vallset/Stange13.34+0.33
4Anja ArbterKonnerud IL14.10+1.09
5Kristine FjellangerVaregg Fleridrett14.53+1.52
6Marie Nordbye NybøKonnerud IL15.09+2.08
7Linn Kristine GjesdalLillomarka OL16.29+3.28
8Marie Hammer HåversenRaumar Orientering19.20+6.19
9Ingrid EggenHaugesund IL Orientering19.50+6.49
10Therese ÅsheimKonnerud IL20.18+7.17
11Elise RognsvågFana IL22.12+9.11
12Camilla VikingsenTIF Viking24.16+11.15

D 21-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett15.18
1Lone BrochmannEiker OL15.18
3Gøril Rønning SundFrol IL15.27+0.09
4Therese HaareKonnerud IL15.28+0.10
5Tone Aamli SundtjønnVaregg Fleridrett16.50+1.32
6Lene RykkjeFana IL23.46+8.28

D 40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenIL Gneist17.15
2Turid RognsvågFana IL19.31+2.16
3Liv Sylvi MeyerIL Gneist20.55+3.40
4Anita SælevikHaugesund IL Orientering23.13+5.58
5Nina GogaBergens TF23.53+6.38
6Borghild Hervik HansenHaugesund IL Orientering24.09+6.54
7Anne-Kathrine TorvundNOR24.47+7.32
8Wenche GjesdalVaregg Fleridrett26.00+8.45
10Marianne DymbeIL Gneist34.06+16.51
11May-lill DammTIF Viking34.18+17.03
12Gerd KvaleIL Gneist39.50+22.35

H 17-18

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb14.51
2Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett14.58+0.07
3Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.03+0.12
4Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering15.09+0.18
5Håvard MyhreKongsberg OL15.40+0.49
6Mathias DrageKongsberg OL16.13+1.22
7Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett16.14+1.23
8Torjus RaaVaregg Fleridrett16.27+1.36
9Sindre SandvenKongsberg OL16.28+1.37
10Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering16.52+2.01
11Mads ClaussenFana IL17.02+2.11
12Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb17.04+2.13
13Per Ola OttesenVaregg Fleridrett17.08+2.17
14Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)18.01+3.10
15André DyrstadIL Gneist21.42+6.51
16Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering21.47+6.56
Sigur HeggedalKongsberg OLdiskvalifisert

H 19-20

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eskil KinnebergIFK Göteborg12.46
2Eskil Sande GullordGjø-Vard OL13.59+1.13
3Sindre RønningFrol IL14.04+1.18
3Carl Petter LyngenFrol IL14.04+1.18
5Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering14.13+1.27
6Anders VisterRaumar Orientering14.22+1.36
7Dag LofthusHamar OK14.31+1.45
8Fredrik RaastadSkien OK14.47+2.01
9Simen Jevne ArnesenHamar OK15.42+2.56
10Håkon SandvenFana IL16.40+3.54
11Sondre KongsgårdIL Gneist19.00+6.14

H 21-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars SkjesetFrol IL13.10
2Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg13.28+0.18
3Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering13.29+0.19
4Emil WingstedtHalden SK13.30+0.20
5Eirik RustadRaumar Orientering13.39+0.29
6Ulf Forseth IndgaardFrol IL13.56+0.46
7Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering14.04+0.54
8Stig AlvestadGanddal IL14.09+0.59
9Sondre Sande GullordNTNUI14.13+1.03
10Magne KnudsenIL Gneist14.21+1.11
11Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett14.22+1.12
12Jo Forseth IndgaardFrol IL14.51+1.41
13Trygve BuanesTIF Viking15.40+2.30
14Rune NygaardIL Gular15.47+2.37
15Lasse SolheimVaregg Fleridrett15.59+2.49
16Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett17.12+4.02
17Alf Johan LimaGanddal IL17.28+4.18
18Morten SundliGanddal IL18.56+5.46
19Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett20.07+6.57
20Mikal Brastad LarsenKristiansand OK20.22+7.12
Bjarte EikangerTIF Vikingdiskvalifisert

H 40-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular15.26
2Per Arne AadlandSamnanger IL16.05+0.39
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett16.26+1.00
4Ronny RykkjeFana IL18.02+2.36
5Tom JohannessenIL Gneist18.06+2.40
6Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.22+2.56
7Bjørn-Inge SkageIL Gneist18.43+3.17
8Oddvar TaksdalGanddal IL19.14+3.48
9Kjell Arne AskelandFana IL19.51+4.25
10Eirik VikaneIL Gular21.01+5.35
11Ivar KvaleHaugesund IL Orientering21.14+5.48
12Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett21.44+6.18
13Knut A MolvikIL Gneist22.00+6.34
14Øyvind SchjelderupFreidig23.41+8.15
15Lars FjellangerFana IL26.34+11.08
16Tore Svein NeseAskøy OL27.00+11.34
17Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering29.12+13.46
John Olav AlvsvågFana ILdiskvalifisert
Kjetil DammTIF Vikingdiskvalifisert

D -16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn RognsvågFana IL18.01
2Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering19.52+1.51
3Vibeke RykkjeFana IL22.37+4.36
4Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)23.00+4.59
5Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrett25.43+7.42
6Constance StorvestreVaregg Fleridrett26.42+8.41

H -16

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav EkrheimFana IL15.25
2Sondre DammTIF Viking17.14+1.49
3Kristoffer NygårdEgersund OK18.12+2.47
4Jakob EiknerFana IL18.36+3.11
5Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering19.07+3.42
6Espen Falck NygårdHaugesund IL Orientering19.18+3.53
7Øyvind JohannessenIL Gneist19.39+4.14
8Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.51+4.26
9Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett20.33+5.08
10Sander ClaussenFana IL23.23+7.58
11Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering23.45+8.20
12Björn Sundberg KvaleIL Gneist25.23+9.58
13Kristian RykkjeFana IL26.32+11.07
14Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering27.25+12.00
15Erik DymbeIL Gneist32.00+16.35
16Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb32.51+17.26
17Brage HellenTIF Viking36.07+20.42
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor