Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bergen Sprint Camp, bergen Sprint Camp - Bysprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bergen Sprint Camp
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: fredag 27 januar 2012 - søndag 29 januar 2012

Bergen Sprint Camp - NattsprintBergen Sprint Camp - BysprintBergen Sprint Camp - Bysprint (totalt)Bergen Sprint Camp - Urb-O sløyferBergen Sprint Camp - Urb-O sløyfer (totalt)Bergen Sprint Camp - FinaleBergen Sprint Camp - Finale (totalt)

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Nina GogaD 40-14.57+0.24
9Bjørg KocbachD 40-23.24+8.51

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Kristoffer NygårdH -1617.08+3.27

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kristine BergliaD 17-1813.28+0.12
2Lone BrochmannD 21-13.04+0.53
11Oscar BerlinH 19-2019.13+7.10
12Maren Bunæs NilsenD 19-2016.22+3.52
15Lise SmedbergD 19-2024.21+11.51
16Tord E. AndersenH 17-1820.48+8.16

Fana IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Vibeke RykkjeD -1616.19+0.21
2Olav EkrheimH -1613.52+0.11
2Ronny RykkjeH 40-14.01+0.23
3Jakob EiknerH -1614.31+0.50
3Turid RognsvågD 40-15.26+0.53
4Ingunn RognsvågD -1616.37+0.39
6Kristian RykkjeH -1616.23+2.42
7Lene RykkjeD 21-17.36+5.25
9Sander ClaussenH -1619.16+5.35
9Mads ClaussenH 17-1814.50+2.18
10Siri Elisabet HelleD 40-24.25+9.52
10Håkon SandvenH 19-2016.06+4.03
11Elise RognsvågD 19-2016.08+3.38
12Ingrid RollD 40-31.11+16.38
12Lars FjellangerH 40-19.21+5.43

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sigrid AlexandersenD 17-1813.16
12Sofie LillestrandD 17-1818.20+5.04

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Øyvind SchjelderupH 40-16.57+3.19

Frol IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lars SkjesetH 21-11.50
4Carl Petter LyngenH 19-2012.55+0.52
4Jo Forseth IndgaardH 21-12.10+0.20
4Gøril Rønning SundD 21-13.40+1.29
8Sindre RønningH 19-2013.25+1.22
8Ulf Forseth IndgaardH 21-12.49+0.59
12Johan Asphjell BjørnaasH 21-13.18+1.28

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Stig AlvestadH 21-13.13+1.23
17Alf Johan LimaH 21-15.06+3.16
20Morten SundliH 21-16.27+4.37
Oddvar TaksdalH 40-diskvalifisert

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Eskil Sande GullordH 19-2013.22+1.19

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Emil WingstedtH 21-12.02+0.12
5Oda WennemoD 19-2013.39+1.09

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Dag LofthusH 19-2013.03+1.00
6Simen Jevne ArnesenH 19-2013.07+1.04

Haugesund IL Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Anita SælevikD 40-19.31+4.58
7Borghild Hervik HansenD 40-20.48+6.15
8Karsten Hervik HansenH -1617.33+3.52
10Ivar KvaleH 40-18.17+4.39
11Kristoffer Susort KvaleH -1619.33+5.52
11Ingvild Lindaas BringedalD 17-1817.59+4.43
13Espen Falck NygårdH -1620.06+6.25
13Martin Susort KvaleH 17-1816.19+3.47
13Per Bjarne MyhreH 40-19.28+5.50
14John Arvid DjupeslandH 40-19.51+6.13
14Ingrid EggenD 19-2018.07+5.37
15Johannes DjupeslandH -1620.22+6.41
15Andreas DjupeslandH 17-1817.22+4.50
17Per Øyvind ValenH 17-1834.41+22.09

IFK Göteborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Eskil KinnebergH 19-2012.11+0.08
2Vetle Ruud BråtenH 21-12.00+0.10

IL Gneist

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marit NipenD 40-14.33
5Tom JohannessenH 40-16.03+2.25
8Marianne DymbeD 40-23.17+8.44
11Knut A MolvikH 40-18.24+4.46
12Erik DymbeH -1619.54+6.13
13Ingelinn MolvikD 17-1820.15+6.59
14André DyrstadH 17-1816.31+3.59
14Magne KnudsenH 21-13.44+1.54
Øyvind JohannessenH -16diskvalifisert

Järla Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håkon Jarvis WestergårdH 19-2012.03
6Morten Jarvis WestergårdH 21-12.15+0.25

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingjerd MyhreD 19-2012.32+0.02
4Mathias DrageH 17-1813.31+0.59
7Sindre SandvenH 17-1814.37+2.05
10Håvard MyhreH 17-1814.59+2.27
Sigur HeggedalH 17-18diskvalifisert

Konnerud IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Therese HaareD 21-12.11
3Runa FremstadD 17-1813.31+0.15
4Anja ArbterD 19-2013.10+0.40
7Marie Nordbye NybøD 19-2014.12+1.42
9Therese ÅsheimD 19-2015.16+2.46
14Taran HalvorsenD 17-1822.34+9.18

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Mikal Brastad LarsenH 21-15.22+3.32

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Siri KollerudD 17-1814.04+0.48
7Linn Kristine GjesdalD 19-2014.12+1.42

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Sondre Sande GullordH 21-13.25+1.35

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Trond Einar Moen PedersliH 17-1812.32
8Per Einar PedersliH 40-17.10+3.32

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marte NarumD 19-2012.30
5Eldbjørg NarumD 17-1813.39+0.23

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Eirik RustadH 21-12.13+0.23
6Karoline SønsterudbråtenD -1617.00+1.02
6Line Maria Haugen MelbyD 17-1813.49+0.33
6Marie Hammer HåversenD 19-2014.09+1.39
7Eirik Kamstrup HovindH 21-12.47+0.57
9Anders VisterH 19-2013.34+1.31

Samnanger IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Per Arne AadlandH 40-13.38
6Lisbeth AadlandD 40-19.43+5.10
7Ingeborg AadlandD -1618.00+2.02
10Marie AadlandD -1620.46+4.48
13Ida Johanne AadlandD -1626.08+10.10

Sandnes IL (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Ingrid PeikliD -1619.47+3.49
11Lars Hole MikalsenH 17-1815.11+2.39

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Fredrik RaastadH 19-2012.49+0.46

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Jonas Klausen EspedalH 17-1813.40+1.08
16Andreas Eide SkjævelandH -1625.48+12.07

TIF Viking

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Sondre DammH -1615.51+2.10
4Kjetil DammH 40-15.40+2.02
9Bjarte EikangerH 21-12.55+1.05
9Bjart Are HellenH 40-18.09+4.31
10Brage HellenH -1619.22+5.41
11May-lill DammD 40-27.47+13.14
13Camilla VikingsenD 19-2017.06+4.36

Varegg Fleridrett

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vegard Jarvis WestergårdH -1613.41
1Constance StorvestreD -1615.58
2Sindre Østgulen DeiszH 17-1812.49+0.17
3Ingrid Vrålstad LøvåsD -1616.20+0.22
3Johanne RaknerD 17-1813.31+0.15
3Ørjan RykkjeH 17-1813.12+0.40
3Christiane TrösseD 21-13.08+0.57
3Kristine FjellangerD 19-2012.40+0.10
3Jan Kjærner-SembH 40-14.31+0.53
4Wenche GjesdalD 40-17.53+3.20
5Kårhild Husby NordstadD -1616.41+0.43
5Markus Kjærner-SembH -1616.20+2.39
5Tone Aamli SundtjønnD 21-15.12+3.01
6Torjus RaaH 17-1813.52+1.20
6Jørn Ove WoldsdalH 40-16.46+3.08
8Kristiane E. OttesenD -1618.21+2.23
8Anne AubertD 21-20.39+8.28
8Per Ola OttesenH 17-1814.40+2.08
10Erlend Moster KnudsenH 21-13.09+1.19
10Maria Njølstad VonenD 19-2015.49+3.19
11Eirunn Husby NordstadD -1621.25+5.27
12Gunhild Stuland TysværD -1621.44+5.46
14Kim-Andrè Kjenes HauglandH -1620.19+6.38
15Lasse SolheimH 21-14.09+2.19
16Petter Marki ErichsenH 21-14.38+2.48
17Mathias Kjærner-SembH -1629.55+16.14
19Ørjan Svaland AasH 21-15.54+4.04
Styrk Almeland BleieH -16diskvalifisert
Helge Tiger HauglandH 40-diskvalifisert

Vaulen Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Øystein Garsrud TvedtH 17-1815.31+2.59

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Synnøve BråtenD 17-1814.15+0.59

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Veronica Morstøl ØvremoD 17-1815.46+2.30
10Kari Nødland FuglestadD 17-1815.52+2.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor