Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bergen Sprint Camp, bergen Sprint Camp - Bysprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bergen Sprint Camp
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: fredag 27 januar 2012 - søndag 29 januar 2012

Bergen Sprint Camp - NattsprintBergen Sprint Camp - BysprintBergen Sprint Camp - Bysprint (totalt)Bergen Sprint Camp - Urb-O sløyferBergen Sprint Camp - Urb-O sløyfer (totalt)Bergen Sprint Camp - FinaleBergen Sprint Camp - Finale (totalt)

D 17-18

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid AlexandersenFredrikstad SK13.16
2Kristine BergliaEiker OL13.28+0.12
3Johanne RaknerVaregg Fleridrett13.31+0.15
3Runa FremstadKonnerud IL13.31+0.15
5Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange13.39+0.23
6Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering13.49+0.33
7Siri KollerudLillomarka OL14.04+0.48
8Synnøve BråtenVegårshei IL14.15+0.59
9Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering15.46+2.30
10Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering15.52+2.36
11Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering17.59+4.43
12Sofie LillestrandFredrikstad SK18.20+5.04
13Ingelinn MolvikIL Gneist20.15+6.59
14Taran HalvorsenKonnerud IL22.34+9.18

D 19-20

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte NarumOL Vallset/Stange12.30
2Ingjerd MyhreKongsberg OL12.32+0.02
3Kristine FjellangerVaregg Fleridrett12.40+0.10
4Anja ArbterKonnerud IL13.10+0.40
5Oda WennemoHalden SK13.39+1.09
6Marie Hammer HåversenRaumar Orientering14.09+1.39
7Linn Kristine GjesdalLillomarka OL14.12+1.42
7Marie Nordbye NybøKonnerud IL14.12+1.42
9Therese ÅsheimKonnerud IL15.16+2.46
10Maria Njølstad VonenVaregg Fleridrett15.49+3.19
11Elise RognsvågFana IL16.08+3.38
12Maren Bunæs NilsenEiker OL16.22+3.52
13Camilla VikingsenTIF Viking17.06+4.36
14Ingrid EggenHaugesund IL Orientering18.07+5.37
15Lise SmedbergEiker OL24.21+11.51

D 21-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Therese HaareKonnerud IL12.11
2Lone BrochmannEiker OL13.04+0.53
3Christiane TrösseVaregg Fleridrett13.08+0.57
4Gøril Rønning SundFrol IL13.40+1.29
5Tone Aamli SundtjønnVaregg Fleridrett15.12+3.01
7Lene RykkjeFana IL17.36+5.25
8Anne AubertVaregg Fleridrett20.39+8.28

D 40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenIL Gneist14.33
2Nina GogaBergens TF14.57+0.24
3Turid RognsvågFana IL15.26+0.53
4Wenche GjesdalVaregg Fleridrett17.53+3.20
5Anita SælevikHaugesund IL Orientering19.31+4.58
6Lisbeth AadlandSamnanger IL19.43+5.10
7Borghild Hervik HansenHaugesund IL Orientering20.48+6.15
8Marianne DymbeIL Gneist23.17+8.44
9Bjørg KocbachBergens TF23.24+8.51
10Siri Elisabet HelleFana IL24.25+9.52
11May-lill DammTIF Viking27.47+13.14
12Ingrid RollFana IL31.11+16.38

H 17-18

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg12.32
2Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett12.49+0.17
3Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett13.12+0.40
4Mathias DrageKongsberg OL13.31+0.59
5Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb13.40+1.08
6Torjus RaaVaregg Fleridrett13.52+1.20
7Sindre SandvenKongsberg OL14.37+2.05
8Per Ola OttesenVaregg Fleridrett14.40+2.08
9Mads ClaussenFana IL14.50+2.18
10Håvard MyhreKongsberg OL14.59+2.27
11Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)15.11+2.39
12Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb15.31+2.59
13Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering16.19+3.47
14André DyrstadIL Gneist16.31+3.59
15Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering17.22+4.50
16Tord E. AndersenEiker OL20.48+8.16
17Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering34.41+22.09
Sigur HeggedalKongsberg OLdiskvalifisert

H 19-20

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering12.03
2Eskil KinnebergIFK Göteborg12.11+0.08
3Fredrik RaastadSkien OK12.49+0.46
4Carl Petter LyngenFrol IL12.55+0.52
5Dag LofthusHamar OK13.03+1.00
6Simen Jevne ArnesenHamar OK13.07+1.04
7Eskil Sande GullordGjø-Vard OL13.22+1.19
8Sindre RønningFrol IL13.25+1.22
9Anders VisterRaumar Orientering13.34+1.31
10Håkon SandvenFana IL16.06+4.03
11Oscar BerlinEiker OL19.13+7.10

H 21-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars SkjesetFrol IL11.50
2Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg12.00+0.10
3Emil WingstedtHalden SK12.02+0.12
4Jo Forseth IndgaardFrol IL12.10+0.20
5Eirik RustadRaumar Orientering12.13+0.23
6Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering12.15+0.25
7Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering12.47+0.57
8Ulf Forseth IndgaardFrol IL12.49+0.59
9Bjarte EikangerTIF Viking12.55+1.05
10Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett13.09+1.19
11Stig AlvestadGanddal IL13.13+1.23
12Johan Asphjell BjørnaasFrol IL13.18+1.28
13Sondre Sande GullordNTNUI13.25+1.35
14Magne KnudsenIL Gneist13.44+1.54
15Lasse SolheimVaregg Fleridrett14.09+2.19
16Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett14.38+2.48
17Alf Johan LimaGanddal IL15.06+3.16
18Mikal Brastad LarsenKristiansand OK15.22+3.32
19Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett15.54+4.04
20Morten SundliGanddal IL16.27+4.37

H 40-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne AadlandSamnanger IL13.38
2Ronny RykkjeFana IL14.01+0.23
3Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett14.31+0.53
4Kjetil DammTIF Viking15.40+2.02
5Tom JohannessenIL Gneist16.03+2.25
6Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett16.46+3.08
7Øyvind SchjelderupFreidig16.57+3.19
8Per Einar PedersliOL Trollelg17.10+3.32
9Bjart Are HellenTIF Viking18.09+4.31
10Ivar KvaleHaugesund IL Orientering18.17+4.39
11Knut A MolvikIL Gneist18.24+4.46
12Lars FjellangerFana IL19.21+5.43
13Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering19.28+5.50
14John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering19.51+6.13
Oddvar TaksdalGanddal ILdiskvalifisert
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D -16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Constance StorvestreVaregg Fleridrett15.58
2Vibeke RykkjeFana IL16.19+0.21
3Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett16.20+0.22
4Ingunn RognsvågFana IL16.37+0.39
5Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett16.41+0.43
6Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering17.00+1.02
7Ingeborg AadlandSamnanger IL18.00+2.02
8Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrett18.21+2.23
9Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)19.47+3.49
10Marie AadlandSamnanger IL20.46+4.48
11Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett21.25+5.27
12Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett21.44+5.46
13Ida Johanne AadlandSamnanger IL26.08+10.10

H -16

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.41
2Olav EkrheimFana IL13.52+0.11
3Jakob EiknerFana IL14.31+0.50
4Sondre DammTIF Viking15.51+2.10
5Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett16.20+2.39
6Kristian RykkjeFana IL16.23+2.42
7Kristoffer NygårdEgersund OK17.08+3.27
8Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering17.33+3.52
9Sander ClaussenFana IL19.16+5.35
10Brage HellenTIF Viking19.22+5.41
11Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering19.33+5.52
12Erik DymbeIL Gneist19.54+6.13
13Espen Falck NygårdHaugesund IL Orientering20.06+6.25
14Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett20.19+6.38
15Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering20.22+6.41
16Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb25.48+12.07
17Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett29.55+16.14
Øyvind JohannessenIL Gneistdiskvalifisert
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor