Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bergen Sprint Camp, bergen Sprint Camp - Bysprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bergen Sprint Camp
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: fredag 27 januar 2012 - søndag 29 januar 2012

Bergen Sprint Camp - NattsprintBergen Sprint Camp - BysprintBergen Sprint Camp - Bysprint (totalt)Bergen Sprint Camp - Urb-O sløyferBergen Sprint Camp - Urb-O sløyfer (totalt)Bergen Sprint Camp - FinaleBergen Sprint Camp - Finale (totalt)

H 17-18

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg12.32
2Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett12.49+0.17
3Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett13.12+0.40
4Mathias DrageKongsberg OL13.31+0.59
5Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb13.40+1.08
6Torjus RaaVaregg Fleridrett13.52+1.20
7Sindre SandvenKongsberg OL14.37+2.05
8Per Ola OttesenVaregg Fleridrett14.40+2.08
9Mads ClaussenFana IL14.50+2.18
10Håvard MyhreKongsberg OL14.59+2.27
11Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)15.11+2.39
12Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb15.31+2.59
13Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering16.19+3.47
14André DyrstadIL Gneist16.31+3.59
15Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering17.22+4.50
16Tord E. AndersenEiker OL20.48+8.16
17Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering34.41+22.09
Sigur HeggedalKongsberg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor