Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM ultralang distanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM ultralang distanse
Arrangørorganisasjon: Korgen IL
Dato: søndag 30 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-AK | D 17-B | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 45- | D 55- | D 65- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-AK | H 17-B | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 45- | H 55- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | C-åpen

N-åpen

1 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend Jenssen ReinåmoKorgen ILfullført

D 11-12

1 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna SkolsvikBodø og Omegn IF Orientering16.2110.32
2Sandra MortensenMo OK41.22+25.0126.41

D 15-16

6 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid LindMo OK1.30.0813.52

D 17-20

7 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida SolliMo OK1.31.2311.34

D 45-

6 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Doris Stien KaspersenMo OK1.09.2410.40
2Hilde Sofie HansenMo OK1.19.29+10.0512.13
3Mette BjerveMo OK1.52.29+43.0517.18
4Kristin NilssenMo OK1.52.58+43.3417.22

D 55-

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenKorgen IL53.0011.46
2Liv Petersen-ØverleirMo OK1.29.29+36.2919.53
3Eli RingdalenMo OK1.50.11+57.1124.29

D 65-

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche HjelmsethMo OK1.12.5120.14
2Elsa HauknesMo OK1.17.35+4.4421.33

H 13-14

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joachim LindMo OK1.13.4920.30
2Isak MortensenMo OK1.52.17+38.2831.11

H 15-16

7 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik ReinåmoKorgen ILbrutt

H 17-A kort

6 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav OldernesKorgen IL1.13.1911.16
2Torstein NyrudKorgen IL1.24.35+11.1613.00
3Ole-Kristian KaspersenMo OK1.35.44+22.2514.43
4Morten LindMo OKbrutt

H 17-B

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin KaspersenMo OK1.14.1116.29

H 21-

14 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SolliMo OK1.45.447.17
2Even-Johan KaspersenMo OK2.01.00+15.168.20
3Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering2.02.55+17.118.28
4Rein JørgensenMo OK2.22.05+36.219.47

H 45-

9 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigmund BerglundKorgen IL1.24.448.55

H 65-

6 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein ThomasliKorgen IL1.08.3210.32
2Arnulf VillmoKorgen IL1.17.05+8.3311.51
3Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.50.56+42.2417.04

H 70-

6 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1.10.0710.47
2Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.23.46+13.3912.53

H 75-

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling PedersenIL Siso52.5211.44

H 80-

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne HåpnesKorgen IL1.00.1916.45

C-åpen

1 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Åse KarlssonKorgen ILfullført
Daniel LindMo OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor