Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Sørlandsgaloppen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen
Arrangørorganisasjoner: Birkenes IL / Flosta IL / IL Høvdingen / Kristiansand OK / Lia IL / Oddersjaa SSK / OK Sør / Søgne og Songdalen OK
Dato: fredag 6 juli 2012 - søndag 8 juli 2012

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

AJAX

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Roisin LongD 15-16 (25)2.01.59+28.04
18Ruairi LongH 13-14 (35)1.27.11+29.42
28Mike LongH 45AL (41)3.32.08+1.53.52
Catherine KingD 45AK (17)brutt

Alta OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Marius Leijon PedersenH 10-12N (9)1.11.49+13.09
4Thomas FrostH 40- (28)1.51.54+16.07
Eirik FrostN-åpen (84)1.13.39
Erle FrostN-åpen (84)1.12.50
Rolf Arvid Leijon PedersenH 70- (9)brutt
Arvid Nikolai Leijon PedersenH 45AL (41)brutt
Gard FrostH -10 (10)brutt

Asker Skiklubb

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Pål SkogedalH 40- (28)1.35.47
2Ellen Aure SkogedalD 40- (23)2.09.12+12.51
2Per Anders YtterbøH 17-B (9)2.40.31+57.29
6Thea Sofie SalvesenD 11-12 (20)1.19.09+22.47
7Svein GranerudH 45AL (41)1.59.00+20.44
8Marit EgnerD 40- (23)2.37.44+41.23
13Anne Sofie KorsveienD 40- (23)2.54.45+58.24
Maren Aure SkogedalN-åpen (84)1.28.05
Simen Aure SkogedalN-åpen (84)1.01.09
Karoline Egner GranerudD -10 (13)2.21.10
Dina Marie SalvesenD -10 (13)1.48.06
Sondre YtterbøH -10 (10)1.18.56
Anton PlaianH 50- (25)brutt
Astrid Juli YtterbøN-åpen (84)brutt

Askøy OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Tore NymarkH 45AL (41)1.50.55+12.39
7Tove AasheimD 45AL (14)2.35.40+27.19
8Toril Aasheim NymarkD 15-16 (25)1.51.50+17.55
14Tonje Aasheim NymarkD 13-14 (31)1.24.55+18.32
15Tora Aasheim NymarkD 11-12 (20)2.06.50+1.10.28

Austre Moland IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Nils HesthagH 21AK (10)brutt
Torjus LedaalH 21AK (10)brutt

Birkenes IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Siri BjorvandD 50- (13)2.10.59+20.50
7Svein Roar JonsmyrH 45AK (13)1.35.08+13.46
8Asgeir Reiersen JensenH 11-12 (25)1.16.31+22.00
15Sigurd Svaland AasH 13-14 (35)1.23.04+25.35
17Kristian NyhusH 13-14 (35)1.26.32+29.03
Kristian Reiersen JensenH 13-14 (35)brutt
Martin Reiersen JensenN-åpen (84)brutt

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Frode IkdahlH 45AK (13)brutt

Brandval/Kongsvinger OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jon Gerhard GuttormsenH 40- (28)brutt
Pål WinsentsH 40- (28)brutt

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Brage JørumH 15-16 (28)1.28.39+5.30
Johannes LøvåsH 15-16 (28)brutt

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Hege Ynn JødalD 15-16 (25)2.22.02+48.07
Torunn NordbøD 45AL (14)brutt
Ove Kristian JødalH 45AL (41)brutt

Bø OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Vilde Solberg AndersenD 10-12N (22)2.09.01+1.23.56
Jon KvisliH 50- (25)brutt

Drangedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anna Henriette StraumeN-åpen (84)brutt

Egersund OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jane M HellandD 17-C (8)1.35.18
1Berit Brandsberg RogdebergD 17-N (5)1.22.54
1Tor Sverre SkåraH 17-B (9)1.43.02
1Randi L.H. BirkelandD 45AK (17)1.36.39
2Stian SivertsenH 17-C (6)1.52.01+3.17
4Arvid MydlandH 55- (15)1.43.14+17.39
6Tommy BirkelandH 35C (13)2.16.15+52.41
Ole Andre BrandsbergN-åpen (84)1.05.23
Arne BrandsbergH 65- (16)brutt
Olaug F MydlandD 35C (17)brutt
Svein SivertsenH 45AK (13)brutt
Magnus Sjøstrøm-OrfN-åpen (84)brutt
Vetle Sjøstrøm-OrfN-åpen (84)brutt
Vilde Sjøstrøm-OrfN-åpen (84)brutt

Eiker OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lone BrochmannD 21AL (14)2.06.37
4Kristine BergliaD 17-18AL (18)2.09.02+7.31
7Thor Inge TollehaugH 50- (25)2.04.56+24.04
7Lars-Erik ØsterudH 35C (13)2.31.27+1.07.53
Henrik HerøH 13-16C (9)brutt
Hans Herman HerøH 35C (13)brutt
Lise SmedbergD 19-20AL (4)brutt
Hedda HerøN-åpen (84)brutt

Espoon Suunta

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Alvar PalmenH 13-14 (35)1.06.43+9.14
13Henrik PalmenH 40- (28)2.09.55+34.08
20Leevi HalenH 15-16 (28)3.01.19+1.38.10

Essex Stragglers Orienteering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Beth AlbonD 17-B (19)brutt

Fana IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Runa AlmelandD 13-16N (4)1.45.07
5Kristian RykkjeH 11-12 (25)1.04.47+10.16
8Ronny RykkjeH 40- (28)1.56.19+20.32
Vibeke RykkjeD 15-16 (25)brutt
Kathrin JakobsenD 17-N (5)brutt
Bjørnar AlmelandH 13-16C (9)brutt
Arne Johan SælenH 50- (25)brutt
Atle Toft AlmelandH 45AK (13)brutt
Lene RykkjeD 35AL (12)brutt

Fet OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marianne MoeD 35C (17)1.50.47
Herman MoeH 15-16 (28)brutt
Jørn MoeH 45AL (41)brutt

Fjellhug/Vereide IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Oda EideD 13-16C (6)1.34.05
12Magnus EideH 11-12 (25)1.28.10+33.39
19Vidar EideH 45AL (41)2.13.40+35.24
Else Margrethe LarsenD 35C (17)brutt

Flosta IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Arne Johannes LøkkenH 17-C (6)1.48.44
Johannes Bakke AashamarH 15-16 (28)brutt
Åge AashamarH 55- (15)brutt
Even JahnsenH 55- (15)brutt

Fossum IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Nils HæstadH 50- (25)1.45.23+4.31
4Erik Hæstad BjørnstadH 11-12 (25)59.39+5.08
5Victoria Hæstad BjørnstadD 13-14 (31)1.16.58+10.35
10Hege Hennig LundeD 21AL (14)2.42.06+35.29
22Oscar Hæstad BjørnstadH 13-14 (35)1.37.58+40.29
Kristin Benum VestreD 11-12 (20)brutt
Ingvild Benum VestreD 13-14 (31)brutt
Solveig Benum VestreD 17-18AL (18)brutt
Alf Reidar LundeH 21AL (40)brutt
Matilde Kvaase-WensaasN-åpen (84)brutt
Matilde Kvaase-WensaasN-åpen (84)brutt
Vegard Benum VestreN-åpen (84)brutt

Fredrikstad SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Espen DanevadH 40- (28)1.45.59+10.12
13Emma DanevadD 11-12 (20)1.41.06+44.44
Karin Skedsmo DanevadD 35AL (12)brutt

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Håvard VassendenH 21AL (40)1.59.17+7.20

Ganddal IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Per Ingar HadlandH 45AK (13)1.21.22
1Stig AlvestadH 21AL (40)1.51.57
2Ingrid SkjævelandD 13-16C (6)1.37.46+3.41
2Aslaug NetelandD 17-N (5)1.36.46+13.52
3Kristin SkadsemD 45AK (17)2.14.41+38.02
5Bjarne GimreH 45AK (13)1.32.10+10.48
9Siri WarlandD 35AL (12)3.17.36+1.07.53
Stig Adrian G. AlbrechtN-åpen (84)1.39.30
Eli FrafjordD 55- (4)brutt
August Bråtveit HaarrH 11-12 (25)brutt
Per Olav HaarrH 40- (28)brutt

GEN

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
23Eadaoin McCavanaD 13-14 (31)1.48.54+42.31
Aoife McCavanaD 15-16 (25)brutt
Jackie McCavanaD 17-B (19)brutt
Pat McCavanaH 50- (25)brutt

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Johanna YtterbølD 70- (1)2.19.46

Gjerstad IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Finn PettersenH 60- (15)brutt
Olav SmestadH 60- (15)brutt
Tone Fidje GrytingD 21AK (10)brutt
Tallak Olav GrytingH 21AL (40)brutt
Kristina Fidje GrytingN-åpen (84)brutt

Gjø-Vard OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Astrid KravdalD 35AL (12)2.09.43
Marie KravdalN-åpen (84)1.21.48
Kristine KravdalD -10 (13)1.20.52
Torbjørn KravdalH 35AL (2)brutt

GOLD Savosa

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Michele GuglielmettiH 55- (15)1.43.55+18.20
10Gerda GuglielmettiD 50- (13)3.09.38+1.19.29

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Gina GranstedtD 15-16 (25)1.37.32+3.37
6Nina Asheim BirkelandD 15-16 (25)1.43.35+9.40

Hamar OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anine LomeD 13-14 (31)1.06.23
1Johannes NarumH 19-20AL (7)2.06.47
2Mari Robøle LienD 11-12 (20)56.23+0.01
2Ingrid RobøleD 17-C (8)2.21.07+45.49
4Arne ArnesenH 45AK (13)1.28.42+7.20
8Tor Arne AndersenH 35C (13)2.45.19+1.21.45
8Gudbrand LienH 45AL (41)2.02.57+24.41
16Kamilla LomeD 11-12 (20)2.31.43+1.35.21
16Ivar Jevne ArnesenH 15-16 (28)1.56.38+33.29
17Sverre Bang StøengH 15-16 (28)2.01.59+38.50
Mari Ovidia RanestadN-åpen (84)1.34.39
Sondre Robøle LienH -10 (10)1.33.18
Vegard RanestadH -10 (10)1.56.13
Nora Hui AndersenD 15-16 (25)brutt
Mona LomeD 40- (23)brutt
Ole Christian BangH 17-B (9)brutt
Øyvind RanestadH 40- (28)brutt
Elin LauritsenD 35C (17)brutt
Anne-Guri JevneD 45AL (14)brutt
Marianne MyklebustD 45AL (14)brutt
Simen Jevne ArnesenH 19-20AL (7)brutt

Hamok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Vandeweyer MarijsD 45AL (14)2.48.59+40.38

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Erik Johan GrorudH 65- (16)2.04.27+7.53

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Randi EngløkkD 40- (23)2.36.28+40.07
Eivind EngløkkN-åpen (84)1.12.02
Magnus EngløkkN-åpen (84)1.06.24

Hauketo IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ove MartinsenH 50- (25)1.54.21+13.29
Thea Berg MartinsenD 11-12 (20)brutt

Heming Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Anders FremmingH 19-20AL (7)3.18.37+1.11.50
6Toril EgnerD 17-B (19)2.33.07+45.31
8Martine EngebretsenD 13-14 (31)1.19.41+13.18
12Hans Henrik FremmingH 50- (25)2.44.50+1.03.58
Pia Skyttersæter IversenD 17-18AL (18)brutt

Hisøy OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Stein Olav StrømH 17-B (9)3.37.31+1.54.29
5Martin BjørkenesH 35AK (18)1.51.27+30.13
Marianne Simonsen BjørkenesD 17-B (19)brutt

IF Sibbo Vargarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Reijo RytköläH 70- (9)2.12.09+17.51

IF Sturla

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Geir Holm GundersenH 55- (15)1.51.00+25.25
10Jens Bredde VigH 17-18AL (23)2.32.16+36.43
17Oscar MelheimH 11-12 (25)1.49.20+54.49
17Espen MelheimH 40- (28)2.35.44+59.57
Olav MelheimN-åpen (84)1.29.16
Einar LarsenH 75- (7)brutt
Hanne Bredde VigD 45AK (17)brutt

IF Trauma

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Inger SkjæveslandD 21AK (10)1.48.36
2Mia HirschD 10-12N (22)57.47+12.42
2Astrid SaudlandD 35AK (8)1.37.08+0.45
3Tone HirschD 35C (17)1.55.59+5.12
4Elin Okkenhaug BratlandD 35C (17)2.02.39+11.52
4Øyvind BratlandH 35AK (18)1.49.07+27.53
5Anne Hestness TrommestadD 35C (17)2.09.51+19.04
5Geir Henrik HirschH 35C (13)2.10.35+47.01
6Elisabeth NærestadD 35C (17)2.19.13+28.26
7Ada Helene OlsenD 10-12N (22)1.23.58+38.53
7Ingunn LøvdalD 35AL (12)3.14.22+1.04.39
8Henriette OlsenD 10-12N (22)1.24.44+39.39
9Torbjørn TrommestadH 35AK (18)2.14.32+53.18
10Fanny SkindloD 10-12N (22)1.32.32+47.27
11Henrik Chr. HirschH 13-14 (35)1.19.38+22.09
11Tor OlsenH 35AK (18)2.24.53+1.03.39
11Per Olav NærestadH 45AL (41)2.04.08+25.52
12Bjørn Idar SætranH 40- (28)2.07.55+32.08
15Arne HegglandH 40- (28)2.22.21+46.34
16Julie NærestadD 13-14 (31)1.27.14+20.51
16Henrik NærestadH 11-12 (25)1.46.30+51.59
16Are SkindloH 45AL (41)2.09.59+31.43
Jonas Okkenhaug BratlandN-åpen (84)1.52.48
Erik HegglandN-åpen (84)55.20
Hanna SaudlandN-åpen (84)1.12.02
Maja Hestness TrommestadN-åpen (84)1.12.14
Theo TrommestadN-åpen (84)1.05.30
Håvard HegglandH 11-12 (25)brutt
Inge SkjæveslandH 60- (15)brutt
Bjørn BratlandH 65- (16)brutt
Mari SaudlandD 10-12N (22)brutt
Arild SaudlandH 35AK (18)brutt
Hanna Okkenhaug BratlandN-åpen (84)brutt
Sofie NærestadN-åpen (84)brutt
Julie SaudlandN-åpen (84)brutt

IK Grane Arendal Orientering

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Finn Ole JørgensenH 60- (15)1.35.32
2Jens Thorbjørn HåversenH 75- (7)1.52.45+17.52
3Christine MikkelsenD 21AL (14)2.12.39+6.02
4Kjell Walter SørensenH 60- (15)1.54.29+18.57
6Frode SørensenH 35AK (18)1.53.23+32.09
8Anne-Heidrun RisdalD 50- (13)2.32.38+42.29
22Dani Skjævestad VorelandH 21AL (40)2.34.52+42.55
25Jostein UtstumoH 21AL (40)2.47.34+55.37
Oddny JørgensenD 55- (4)brutt
Rune PedersenH 50- (25)brutt
Morten BenestadH 55- (15)brutt
Karl Johan EmanuelsenH 60- (15)brutt
Ingjerd TønD 21AK (10)brutt
Lars BenestadH 21AK (10)brutt
Ine MikkelsenN-åpen (84)brutt
Lise MikkelsenN-åpen (84)brutt
Lise  MikkelsenN-åpen (84)brutt

IK-Vista

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jakob WahlH 17-18AL (23)1.58.31+2.58
4Karina WahlD 45AK (17)2.15.06+38.27
Linus WahlH 19-20AL (7)brutt

IL BUL-Tromsø

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ted BernhardsenH 17-C (6)2.07.57+19.13
6Rasmus Rørholt TheisenH 17-18AL (23)2.07.16+11.43
25Vegard Vaeng BernhardsenH 13-14 (35)2.13.28+1.15.59
Eline Vang BernhardsenN-åpen (84)brutt
Håvard Vaeng BernhardsenN-åpen (84)brutt

IL Express

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Øystein Bedford PedersenH 65- (16)2.03.28+6.54
Hans Jakob KløvstadH 60- (15)brutt

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marian Kjellevold MaldeD 21AK (10)1.49.59+1.23
9Eyvind Kjellevold MaldeH 11-12 (25)1.23.15+28.44
19Ketil MaldeH 40- (28)2.43.54+1.08.07
20Hedvig Kjellevold MaldeD 13-14 (31)1.41.22+34.59
Oda Kjellevold MaldeN-åpen (84)1.08.56

IL Hauken

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Markus KjenslieH 10-12N (9)1.07.29+8.49
3Marte LjådalD 13-16C (6)1.52.14+18.09
8DanEgil LjådalH 35AK (18)2.06.01+44.47
10Alexander StormyrH 11-12 (25)1.25.54+31.23
Anders LjådalN-åpen (84)1.04.48
Jorunn KjenslieD 35C (17)brutt

IL Høvdingen

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Elise RøsnesD 17-20AK (2)1.46.59
3Ole Marius MyhrmoenH 13-16C (9)1.49.22+46.48
6Nils Gunnar GjelstenH 50- (25)2.01.46+20.54
6Ingeborg MyhrmoenD 10-12N (22)1.20.55+35.50
8Anne Margrete MyhrmoenD 35C (17)2.30.39+39.52
11Kristin MyhrmoenD 10-12N (22)1.43.27+58.22
18Eddie RøsnesH 15-16 (28)2.18.27+55.18
Audun KjøstvedtH 65- (16)brutt
Andreas BranthusH 10-12N (9)brutt
Simon HodneH 10-12N (9)brutt
Anita Wiberg GjelstenD 45AK (17)brutt
Anette RøsnesD 45AK (17)brutt
Andreas BranthusN-åpen (84)brutt

IL Imås

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingeborg BøbelD 65- (4)2.13.31+4.48
3Øyvin SimonsenH 60- (15)1.54.21+18.49
5Terje UrfjellH 45AL (41)1.53.08+14.52
Erling LauvrakH 65- (16)brutt

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Fredrik WulfsbergH 17-B (9)brutt

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Kristin SølbergD 35C (17)2.24.43+33.56
11Line SølbergD 13-14 (31)1.21.08+14.45

IL Tyrving

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marianne NjåsteinD 45AL (14)2.08.21
4Milda ØhlckersD 40- (23)2.22.15+25.54
4Berit BergeD 50- (13)2.09.44+19.35
6Else GrandalD 45AL (14)2.34.10+25.49
7Siri GrandalD 15-16 (25)1.49.23+15.28
7Eline Hjellup HorneD 17-18AL (18)2.29.05+27.34
13Stine NjåsteinD 13-14 (31)1.22.18+15.55
21Hanne GrandalD 13-14 (31)1.42.52+36.29
22Synne SkjærsteinD 13-14 (31)1.43.09+36.46
Kaja GrandalN-åpen (84)1.24.09
Kristoffer ØhlckersN-åpen (84)1.38.37
Ådne SkjærsteinH -10 (10)1.55.29
Magnus WølnebergH 15-16 (28)brutt
Bjørn Henning GrandalH 50- (25)brutt
Per ØhlckersH 60- (15)brutt
Are NjåsteinH 45AL (41)brutt
Håkon NjåsteinH 19-20AL (7)brutt

Interlopers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Alan CherryH 21AL (40)2.10.59+19.02

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Magnar NilsenH 75- (7)2.48.13+1.13.20

Kongsberg OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marlin HaavengenD 11-12 (20)56.22
1Finn Åge ØsternH 75- (7)1.34.53
1Ola LestebergH 35AK (18)1.21.14
1Bjørn HaavengenH 45AL (41)1.38.16
2Beth NicolaysenD 45AL (14)2.10.02+1.41
3Tale StrandD 11-12 (20)57.28+1.06
3Åsne Skram TrømborgD 15-16 (25)1.38.31+4.36
3Kari StrandD 35AL (12)2.23.00+13.17
4Tord StrandH 13-14 (35)1.04.39+7.10
9Kjersti Tønnessen BergstølD 11-12 (20)1.30.10+33.48
10Idunn HaavengenD 13-14 (31)1.21.00+14.37
10Gard DahlenH 13-14 (35)1.18.16+20.47
14Toralf GrandeH 15-16 (28)1.48.12+25.03
Åsne HaavengenD -10 (13)1.14.01
Ann-Karin LestebergD 17-B (19)brutt
Jorunn Skram TrømborgD 17-B (19)brutt
Ledig - var Beth Ledig - var NicolaysenD 45AK (17)brutt
Ingrid LestebergN-åpen (84)brutt
Even Skram TrømborgN-åpen (84)brutt

Konnerud IL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Audun HeimdalH 15-16 (28)1.23.09
3Ina Cecilie LandroD 17-B (19)2.12.18+24.42
3Tonje VråleD 40- (23)2.19.43+23.22
3Jørgen BaklidH 13-14 (35)1.04.22+6.53
4Jenny BaklidD 11-12 (20)1.06.01+9.39
4Tove HeimdalD 45AL (14)2.22.29+14.08
5Mari Landro SvingheimD 11-12 (20)1.15.37+19.15
8Vilja Solberg OhrvikD 11-12 (20)1.26.53+30.31
8Veslemøy SolbergD 45AL (14)2.38.23+30.02
9Thea Sildnes BaklidD 13-14 (31)1.19.50+13.27
9Erik SaugerudH 45AL (41)2.03.35+25.19
11Amanda Skyttersæter SaugerudD 11-12 (20)1.37.33+41.11
11Jessica OrrD 21AL (14)3.06.49+1.00.12
12Amalie Fjæstad AmundsenD 13-14 (31)1.21.37+15.14
12Njål SvingheimH 45AL (41)2.06.17+28.01
13Truls Sildnes BaklidH 15-16 (28)1.45.03+21.54
14Carolina Hernandez VråleD 11-12 (20)1.56.28+1.00.06
18Caroline BergmanD 15-16 (25)2.24.09+50.14
21Sven OhrvikH 45AL (41)2.15.18+37.02
Solveig Hernandez VråleD 13-14 (31)brutt
Nora Skyttersæter SaugerudD 15-16 (25)brutt
Aslak HeimdalH 11-12 (25)brutt
Håvard Landro SvingheimH 13-14 (35)brutt
Trond BaklidH 50- (25)brutt
Bjørn BaklidH 45AK (13)brutt

Kristiansand OK

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Benedicte Hald BjørgumD 17-18AL (18)2.01.31
1Gaute FriestadH 17-18AL (23)1.55.33
2Irene Beate Øhrn ArnevikD 21AL (14)2.06.42+0.05
2Hans Gunnar OmdalH 21AL (40)1.52.08+0.11
4Ole KostølH 15-16 (28)1.36.03+12.54
7David RundeH 11-12 (25)1.11.37+17.06
7Henrik UpsalH 15-16 (28)1.39.20+16.11
7Vit BravenyH 21AL (40)2.08.16+16.19
9Ørjan JensenH 50- (25)2.13.41+32.49
12Marius PyttenH 13-14 (35)1.19.55+22.26
13Daniel VingerhagenH 13-14 (35)1.22.48+25.19
19Sebastian DalandH 13-14 (35)1.28.56+31.27
24Thomas ØderudH 21AL (40)2.43.33+51.36
25Synne StrayD 13-14 (31)2.19.12+1.12.49
Aydin Nicolay JacobsenN-åpen (84)1.17.31
Oliver Johan MoeN-åpen (84)1.21.28
Benjamin VingerhagenN-åpen (84)1.17.51
Ingrid Elise VingerrhagenD 11-12 (20)brutt
Liv Bente H FriestadD 17-B (19)brutt
Else Irene JacobsenD 17-C (8)brutt
Vegard MyhreH 13-14 (35)brutt
Bernhard BøckmanH 13-16C (9)brutt
Matias H HanischH 15-16 (28)brutt
Bjørn A FriestadH 17-B (9)brutt
Thorbjørn VærpH 40- (28)brutt
Reidar SæstadH 55- (15)brutt
Ole Kristian LauvnesH 65- (16)brutt
Oddbjørn Jan HjetlandH 70- (9)brutt
Julie BergersenD 10-12N (22)brutt
Mathias KnutsenH 10-12N (9)brutt
Per Ivar VaajeH 21AK (10)brutt
Fred-Arne SivertsenH 45AL (41)brutt
Morten JørgensenH 17-18AL (23)brutt
Maria KostølN-åpen (84)brutt
Sara StrayN-åpen (84)brutt
Siri Kamilla StrayN-åpen (84)brutt

Larvik OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Julie HjortlandD 15-16 (25)1.33.55
2Celine Vik OlsenD 35C (17)1.53.35+2.48
3Tom KristensenH 35C (13)1.57.09+33.35
5Tobias KristensenH 13-14 (35)1.05.11+7.42
15Jørgen FrøydH 21AL (40)2.23.21+31.24
Ida Sofie HjortlandD -10 (13)2.26.26
Tollef KristensenH 13-16C (9)brutt
Per Olav GulbrandsenH 40- (28)brutt
Helge HalvorsenH 75- (7)brutt

Lia IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Jorunn AarrestadD 40- (23)2.38.36+42.15
9Tone MaldeD 35C (17)2.31.48+41.01
Nikolai MaldeN-åpen (84)1.16.34
Signe ErlandsenD 13-16C (6)brutt
Stein Reinholt JensenH 70- (9)brutt
Jan AarrestadH 35AK (18)brutt
Sigrun ErlandsenD 45AK (17)brutt
Terje ErlandsenN-åpen (84)brutt
Halvard ErlandsenH -10 (10)brutt
Vebjørn ErlandsenH -10 (10)brutt

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Inger Anita TollehaugD 21AL (14)brutt

Lillomarka OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Solveig BlindheimD 17-18AL (18)2.08.39+7.08
4Isolde KobernusD 13-16C (6)1.53.26+19.21
5Martin GranlyH 50- (25)1.59.53+19.01
5Hege WangD 45AL (14)2.32.28+24.07
8Hanne KobernusD 35AL (12)3.14.53+1.05.10
9Ingvild WangD 15-16 (25)1.52.07+18.12
11Brynjar FredheimH 21AL (40)2.12.20+20.23
14Jorunn BlindheimD 40- (23)3.23.55+1.27.34
14Terje BlindheimH 40- (28)2.13.30+37.43
15Kristin BlindheimD 15-16 (25)2.03.12+29.17
19Ivo K. DanailovH 21AL (40)2.26.17+34.20
Vebjørn BlindheimN-åpen (84)1.21.09
Ingrid BlindheimD -10 (13)2.11.41
Dag WangH 45AL (41)brutt

Lynx

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Johanna AsklöfD 40- (23)1.56.21
1Henrik AsklöfH 11-12 (25)54.31
11Tom AsklöfH 40- (28)2.07.02+31.15
Aino AsklöfD -10 (13)1.29.51
Viktor AsklöfH -10 (10)2.12.58

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Lars Peder VaajeH 50- (25)2.22.11+41.19

Mellembygd OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Axel Juell TheisenH 45AL (41)2.12.21+34.05

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Anne Mia OlsenD 40- (23)2.54.17+57.56
22Roar ByeH 45AL (41)2.18.31+40.15

Molde og Omegn IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Stig BratsbergH 45AL (41)2.14.16+36.00

Neverfjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Peter PrydzH 55- (15)brutt

NF Wien

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Silvia PietschD 45AK (17)3.18.22+1.41.43
13Werner PietschH 45AL (41)2.06.30+28.14
19Lena PietschD 15-16 (25)3.39.46+2.05.51
Hanna PietschD 21AK (10)brutt

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Krisitin FleisjeD 45AK (17)2.26.06+49.27
18Ingvild C. FleisjeD 13-14 (31)1.33.36+27.13

Nordreisa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Trond Henry SkjønsfjellH 40- (28)brutt

NOTEAM

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
29Arne KristoffersenH 21AL (40)3.27.14+1.35.17
Jakob EkbergN-åpen (84)brutt
Inga StødleN-åpen (84)brutt
Maria StødleN-åpen (84)brutt
Marta StødleN-åpen (84)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
N-åpen (84)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD -10 (13)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
ledig SkjævelandD 13-16N (4)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig - Tidligere Nina Karlsen StartnrD 17-B (19)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 17-C (8)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 17-C (8)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 17-C (8)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig - Tidligere Ellen Mathisen StartnrD 75- (2)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 11-12 (25)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anders LjådalH 10-12N (9)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 35C (13)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnummerD 45AK (17)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig - Tidligere Kjetil Damm StartnrH 45AK (13)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 21AK (10)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 21AK (10)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 21AK (10)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 45AL (41)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
H 17-18AL (23)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 35AL (2)brutt

Notodden OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingebjørg BakkoD 60- (3)3.26.26+1.31.43
2Eirin Mari FossøyD 17-18AL (18)2.08.16+6.45
5Hugo ChristensenH 60- (15)2.01.19+25.47
12Magnus SandvenH 15-16 (28)1.41.17+18.08
23Jørn MyrlandH 45AL (41)2.22.54+44.38
Bendik Schia LøeN-åpen (84)1.24.57
Jakob Schia LøeH 11-12 (25)brutt
Even Andre ThorbjørnsenH 11-12 (25)brutt
Petter LøeH 45AL (41)brutt
Synne SandvenN-åpen (84)brutt

NTNUI

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Solveig BlandkjennD 19-20AL (4)2.08.09
4Guro TorpeD 21AL (14)2.13.04+6.27
6Halvor Eid NielsenH 21AL (40)2.06.23+14.26
9Bjørg GranlyD 21AL (14)2.32.34+25.57
12Ståle GjelstenH 21AL (40)2.14.02+22.05
17Erling GrammeltvedtH 21AL (40)2.23.53+31.56
18Henrik Svaland AasH 21AL (40)2.24.34+32.37
20Håvar Birkeland StormoenH 21AL (40)2.28.28+36.31
26Espen StornesH 21AL (40)2.52.34+1.00.37
Vegard Blomseth JohnsenH 21AL (40)brutt
Hans Petter MathisenH 21AL (40)brutt

Nydalens SK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gjermund Tørnqvist HaldenH 13-14 (35)57.29
1Eirik Næss-UlsethH 55- (15)1.25.35
2Henriette SmebyD 13-14 (31)1.11.21+4.58
2Halvor Tørnqvist HaldenH 11-12 (25)55.24+0.53
3Marit HaavardsholmD 45AL (14)2.21.40+13.19
19Hannah MalmeiD 13-14 (31)1.40.08+33.45
23Øystein AlvestadH 21AL (40)2.42.48+50.51
24Vegard HaldenH 45AL (41)2.23.48+45.32
Anders Næss-UlsethN-åpen (84)1.26.44
Ada WulfsbergD 11-12 (20)brutt
Vilde MalmeiD 15-16 (25)brutt
Anne BreivikD 17-B (19)brutt
Monica Tørnqvist HaldenD 40- (23)brutt
Marit InngjerdingenD 40- (23)brutt
Eirik Langedal BreivikH 13-14 (35)brutt
Jørgen WulfsbergH 13-14 (35)brutt
Sjur LangedalH 17-B (9)brutt
Gard LindsethH 21AL (40)brutt
Marianne  ApenæsN-åpen (84)brutt
Yngvild Langedal BreivikD -10 (13)brutt

Oddersjaa SSK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sigrid EkelandD 10-12N (22)45.05
1Jo Vegard AardalH 35C (13)1.23.34
2Frank Glad BalchenH 60- (15)1.44.39+9.07
2Eirik Glad BalchenH 21AK (10)1.22.50+0.26
3Hanne WigemyrD 21AK (10)1.52.39+4.03
6Dagfinn HaarrH 60- (15)2.14.07+38.35
9Geir AuslandH 40- (28)2.00.01+24.14
9Ingrid Marie EkelandD 10-12N (22)1.27.19+42.14
11Vemund Aasemoen AardalH 11-12 (25)1.26.16+31.45
11Øivind StenstadH 50- (25)2.25.39+44.47
14Einar EkelandH 13-14 (35)1.22.49+25.20
15Jon Terje EkelandH 45AL (41)2.09.08+30.52
Aud AuslandD 40- (23)brutt
Kristin D AuslandD 40- (23)brutt
Christina S. OmfjordD 40- (23)brutt
Edel HolteD 65- (4)brutt
Isak Aasemoen AardalH 13-16C (9)brutt
Arild KnutsenH 50- (25)brutt
Erik HodneH 60- (15)brutt
Arne Hallvard HolteH 65- (16)brutt
Anne Marie EkelandD 35C (17)brutt
Arild JørgensenH 35C (13)brutt
Lasse HodneH 17-18AL (23)brutt
Kaja AuslandN-åpen (84)brutt
Linne AuslandN-åpen (84)brutt
Daniel S. OmfjordN-åpen (84)brutt
Daniel Sandvand OmfjordN-åpen (84)brutt

OK Horten

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ingvild EckdahlD 35AL (12)2.25.05+15.22
18Per Anders EckdahlH 11-12 (25)2.34.50+1.40.19
18Kjetil EckdahlH 40- (28)2.36.55+1.01.08
Kristoffer EckdahlN-åpen (84)1.23.22
Ole Petter RuudH 35AK (18)brutt

OK Silsand

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håvard Krey HansenH 21AK (10)1.22.24
Svein Harald HansenH 21AK (10)brutt
Tarjei Gautefall NicolaisenH 21AL (40)brutt

OK Skeidi

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Heidi HerumD 17-B (19)1.47.36
2Ole FlaattenH 13-14 (35)1.04.13+6.44
2Arve GlittumH 55- (15)1.29.20+3.45
2Tonny LindquistD 45AK (17)2.05.28+28.49
4Inge GlittumH 50- (25)1.54.26+13.34
4Helge GisholtH 45AL (41)1.51.14+12.58
7Jørn Roar BamleH 35AK (18)1.59.12+37.58
10Øyvind FlaattenH 40- (28)2.05.04+29.17
10Jan Erik TinderholtH 35AK (18)2.20.29+59.15
10Bjørn PollandH 45AL (41)2.03.57+25.41
19Hans Jacob BamleH 11-12 (25)3.32.00+2.37.29
Tor Herum AustjoreN-åpen (84)1.15.34
Viktoria TinderholtD -10 (13)2.34.51
Hanne HerumD 55- (4)brutt
Tron SolbergH 55- (15)brutt
Ellen VårliD 35C (17)brutt

OK Sør

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Morten CowardH 13-16C (9)1.02.34
1Knut SkjævelandH 70- (9)1.54.18
1Sindre Fidje AndersenH 10-12N (9)58.40
1Heidi Fidje AndersenD 35AK (8)1.36.23
2Asle ÅsmulH 35AK (18)1.36.46+15.32
4Magne MoyH 65- (16)2.03.34+7.00
6Mia BrattD 45AK (17)2.53.13+1.16.34
8Mari CowardD 17-B (19)2.45.10+57.34
11Gro EideD 40- (23)2.49.58+53.37
11Atle Wendel ScheieH 17-18AL (23)2.35.44+40.11
14Erlend Fidje AndersenH 11-12 (25)1.34.23+39.52
23Bjørn Kristian TeisrudH 13-14 (35)1.41.47+44.18
Even EideH 13-14 (35)brutt
Odin MonsenH 13-14 (35)brutt
Mads Wendel ScheieH 13-16C (9)brutt
Eirik SmithsenH 15-16 (28)brutt
Martin SøderlindH 15-16 (28)brutt
Helge KristensenH 50- (25)brutt
Bjørn GulbrandsenH 60- (15)brutt
Bjørn A. SchouH 65- (16)brutt
Einar JørundlandH 75- (7)brutt
Emma NæssD 10-12N (22)brutt
Mari Wendel ScheieD 10-12N (22)brutt
Henriette StrømsvågD 10-12N (22)brutt
Tale SøderlindD 10-12N (22)brutt
Markus Julian AndersenH 10-12N (9)brutt
Solveig SchouD 35C (17)brutt
Erik SøderlindH 45AK (13)brutt
Håkon EideH 17-20AK (3)brutt
Espen CowardH 21AK (10)brutt
Håkon EideH 17-18AL (23)brutt
Matthew BaggethunN-åpen (84)brutt
Camilla  CowardN-åpen (84)brutt
Erlend SundsdalN-åpen (84)brutt

OK Yeisk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Evgeny TarantsevH 75- (7)brutt

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mari HernandezD 50- (13)1.50.09
7Ingrid RavnanD 50- (13)2.20.18+30.09
Onno VerberneH 50- (25)brutt

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Andreas SølbergH 17-18AL (23)1.57.21+1.48
3Eskil ÅsmulH 35AK (18)1.47.10+25.56
5Øistein ÅsmulH 65- (16)2.03.57+7.23

OL Tønsberg og omegn

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Per Jarle EikelandH 35C (13)1.41.29+17.55
4Julie EikelandD 10-12N (22)1.14.38+29.33
7Odd Harald NilsenH 55- (15)3.31.58+2.06.23
Martine TopstadD 15-16 (25)brutt

OL Vallset/Stange

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Sigrid BjørgenD 15-16 (25)1.40.33+6.38
5Dorte NarumD 15-16 (25)1.40.56+7.01
Eldbjørg NarumD 17-18AL (18)brutt

OLG Bern

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
27Christoph FurerH 45AL (41)2.40.34+1.02.18

Oppsal Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Mila ZaharinovaD 35AL (12)2.22.34+12.51
3Anne Karin ThorstensenD 35AK (8)1.50.21+13.58
3Sigve VågsnesH 21AL (40)1.52.51+0.54
13Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 17-18AL (23)2.46.35+51.02
Birk ThorstensenN-åpen (84)1.05.38
Marit VinjeD 17-C (8)brutt
Lavran ThorstensenH 13-14 (35)brutt
Runar ThorstensenH 35C (13)brutt

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Elin BergsengD 17-B (19)1.51.40+4.04
2Bent Ove Barmoen RindenH 45AK (13)1.25.44+4.22

Otra IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tony HalsallH 17-C (6)brutt
Ove KjetsåH 17-C (6)brutt
Inge KlepslandH 17-C (6)brutt
Idar TveitH 40- (28)brutt

Porsgrunn OL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ellen MathisenD 75- (2)3.49.44
1Håvard GatevoldH 17-20AK (3)1.58.16
2Marie StyrvoldD 19-20AL (4)2.15.18+7.09
3Astrid StyrvoldD 13-14 (31)1.16.35+10.12
5Lene Therese MyrlandD 17-18AL (18)2.10.15+8.44
5Paul Martin RemmeH 17-18AL (23)2.06.49+11.16
6Eli Marie WiigD 50- (13)2.17.34+27.25
7Dag AusenH 40- (28)1.55.37+19.50
11Inger StyrvoldD 45AL (14)3.00.46+52.25
13Kristine AusenD 15-16 (25)1.58.31+24.36
14Jan GatevoldH 45AL (41)2.06.45+28.29
15Jørgen WingereiH 15-16 (28)1.49.11+26.02
19Børge StyrvoldH 15-16 (28)2.29.29+1.06.20
Martin AusenH -10 (10)1.48.37
Sofie SæthreD 13-14 (31)brutt
Torunn Fossli SæthreD 40- (23)brutt
Tove Evensen MathisenD 50- (13)brutt
Knut Wiig MathisenH 50- (25)brutt
Anniken AusenD 45AK (17)brutt
Astri Marie RemmeD 21AK (10)brutt
Erlend Søbye GrønvoldH 17-18AL (23)brutt
Maja Fjellstad KnutsenD 19-20AL (4)brutt
Maren SæthreD -10 (13)brutt

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eli StrandeD 55- (4)1.55.35
14Geir Strande SyrristH 17-18AL (23)3.00.38+1.05.05
Øyvind StrandeH 17-18AL (23)brutt

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Silje Elise CarlsenD 10-12N (22)brutt
Peter CarlsenH 35AK (18)brutt

S.Petersburg O-team

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ilya GusevH 40- (28)1.50.31+14.44
5Anna GusevaD 13-16C (6)1.58.06+24.01
6Arisha TrofimchikD 35AL (12)3.00.59+51.16
12Katya GusevaD 10-12N (22)1.55.55+1.10.50
13Sveta GusevaD 10-12N (22)2.01.16+1.16.11

Sandefjord OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Eivind KløvstadH 13-16C (9)1.42.13+39.39
3Lasse KløvstadH 19-20AL (7)2.32.10+25.23
4Alise KløvstadD 17-B (19)2.21.41+34.05
6Henriette KløvstadD 21AL (14)2.22.07+15.30
8Hallvard Arntzen FossH 13-14 (35)1.06.49+9.20
10Stine ArntzenD 40- (23)2.40.38+44.17
10Hilde KløvstadD 45AL (14)2.59.22+51.01
13Kjetil KløvstadH 50- (25)3.07.13+1.26.21
Trond FossH 40- (28)brutt

Sandnes IL (Rogaland)

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Magnus Hole MikalsenH 13-16N (1)1.27.00
3Kristin BakkeD 10-12N (22)1.03.04+17.59
4Njål Eirik Hole MikalsenH 10-12N (9)1.14.52+16.12
5Serine EikeskogD 10-12N (22)1.19.28+34.23
5Gunhild Hole MikalsenD 35AK (8)2.12.11+35.48
6Oddgeir EikeskogH 45AL (41)1.54.27+16.11
12Vilde EikeskogD 17-18AL (18)2.45.06+43.35
12Lars Hole MikalsenH 17-18AL (23)2.44.39+49.06
24Erik BakkeH 13-14 (35)1.43.46+46.17
Amalie EikeskogD 13-16N (4)brutt
Rakel Sofie EllevsetD 13-16N (4)brutt
Anna Ovedie EllevsetD 17-N (5)brutt
Jorunn JohannesenD 50- (13)brutt
Jørgen NilsenH 17-B (9)brutt
Magne MølstreH 17-N (1)brutt
Brit Vivian MelingD 35C (17)brutt
Eli Serine EikeskogD 35AK (8)brutt
Signe OttesenD 45AK (17)brutt
Geir Tullin MikalsenH 45AL (41)brutt

Scottish Junior Squad

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Maureen BrownD 65- (4)3.05.59+57.16
3Sasha ChepelinH 15-16 (28)1.29.01+5.52
4Emma WilsonD 13-14 (31)1.16.48+10.25
4Andrew LindsayH 17-18AL (23)2.06.35+11.02
6Alex CarcasH 13-14 (35)1.05.50+8.21
6Thomas WilsonH 15-16 (28)1.39.00+15.51
6Katrina McLeodD 17-18AL (18)2.26.25+24.54
7Clare StansfieldD 13-14 (31)1.17.17+10.54
7Bill StevensonH 60- (15)3.15.21+1.39.49
8Daniel StansfieldH 15-16 (28)1.39.48+16.39
8Callum WhiteH 15-16 (28)1.39.48+16.39
8Karen MaxwellD 17-18AL (18)2.32.16+30.45
8Jack GomersallH 17-18AL (23)2.28.42+33.09
8Fiona BerrowD 21AL (14)2.28.38+22.01
9Callum HunterH 13-14 (35)1.14.02+16.33
9Frances WrightD 17-18AL (18)2.33.55+32.24
9Craig NolanH 17-18AL (23)2.28.43+33.10
10Bronwyn MatthewsD 15-16 (25)1.55.43+21.48
10Andrew BarrH 15-16 (28)1.40.09+17.00
10Rosalind ShepherdD 17-18AL (18)2.33.59+32.28
11Briony KincaidD 15-16 (25)1.56.32+22.37
11Matthew GallowayH 15-16 (28)1.40.53+17.44
11Jessica MasonD 17-18AL (18)2.43.14+41.43
12Jennifer RickettsD 15-16 (25)1.56.41+22.46
13Kyle HeronH 21AL (40)2.18.52+26.55
15Abigail MasonD 13-14 (31)1.25.10+18.47
16Evelyn MasonD 15-16 (25)2.17.14+43.19
17Kathryn BarrD 13-14 (31)1.30.47+24.24
20Samuel GallowayH 13-14 (35)1.30.46+33.17
21Rowan WhiteH 13-14 (35)1.31.39+34.10
21Ross McLennanH 21AL (40)2.31.54+39.57
Rhona McMillanD 17-18AL (18)brutt
Calum McLeodH 17-18AL (23)brutt

Silkeborg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Lars Ole LarsenH 65- (16)3.32.02+1.35.28

SK Vidar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kjersti Karoline D SyltaD 21AL (14)brutt
Øystein SyltaH 21AL (40)brutt

Skien OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingrid StrandeD 60- (3)1.54.43
3Skjalg NysæterH 11-12 (25)58.54+4.23
5Gisle NysæterH 40- (28)1.52.57+17.10
7Ida Therese Guttormsen SørumD 11-12 (20)1.24.27+28.05
9Arnfinn SørumH 35C (13)2.53.01+1.29.27
Trude NysæterD 17-B (19)brutt
Nina Irene Guttormsen SørumD 17-N (5)brutt
Gaute NysæterN-åpen (84)brutt
Malene NysæterD -10 (13)brutt

Stavanger Orienteringsklubb

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kjetil WirakH 50- (25)1.40.52
2Vilde Bårdsen HustoftD 17-20AK (2)2.09.30+22.31
4Toril GranlyD 21AK (10)2.08.44+20.08
7Veronika PtackovaD 21AL (14)2.22.56+16.19
9May MelingD 50- (13)2.50.50+1.00.41
15Ondrej PtacekH 21AL (40)2.23.21+31.24
27Hans Christian FalkenbergH 21AL (40)2.55.22+1.03.25
Hanne StørksenD 17-B (19)brutt
Tore KarlsenH 17-B (9)brutt
Rune KarstensenH 50- (25)brutt
Bjørn AlsakerH 55- (15)brutt
Roger DaniloffH 21AK (10)brutt
Pål BårdsenH 45AL (41)brutt
Nina KarlsenD 17-18AL (18)brutt

Stokke IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Arne KristensenH 45AK (13)1.32.38+11.16
10Ragnhild Marie KristensenD 11-12 (20)1.34.46+38.24
Johanna KristensenN-åpen (84)1.27.15
Åse Hanne KristensenD 35AK (8)brutt

Stord Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Kenneth WesterheimH 40- (28)1.53.39+17.52
Jørgen  WesterheimN-åpen (84)1.20.34
Bjarthe WesterheimH 21AL (40)brutt
Frida WesterheimN-åpen (84)brutt

Svendborg ok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Herluf JensenH 70- (9)brutt

Søgne og Songdalen OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Else-Margrethe BredlandD 65- (4)2.08.43
1Tore BerntsenH 65- (16)1.56.34
2Floke BredlandH 65- (16)2.02.32+5.58
3Reidar HeivollH 55- (15)1.38.08+12.33
3Aksel SlettebøeH 45AK (13)1.27.26+6.04
4May Lene SlettebøeD 35AK (8)1.57.25+21.02
5Siri Thortveit MyhreD 40- (23)2.23.23+27.02
7Christina WhiteD 40- (23)2.36.52+40.31
13Jonas MyhreH 11-12 (25)1.28.44+34.13
28Yngve VetrhusH 21AL (40)3.09.13+1.17.16
Torhild Nesmann HalvorsenD 17-C (8)brutt
Signe HeivollD 60- (3)brutt
Tore HansenH 55- (15)brutt
Jan VærpH 65- (16)brutt
Roar MyhreH 35AK (18)brutt
Steinar SundeH 35AK (18)brutt
Roy BirkelandH 45AL (41)brutt
Jarl Magnus BergeH 21AL (40)brutt

Sørreisa OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Yngve B. HelgesenH 17-18AL (23)brutt
Anne-Kari BakklandD 35AL (12)brutt

thurgorienta

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Corsin SpinatschH 21AL (40)2.19.18+27.21
Edit SpinatschD 45AK (17)brutt

TIF Viking

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Signe KyrjkebøD 17-B (19)2.28.21+40.45
5Sondre DammH 15-16 (28)1.38.28+15.19
7Trude KyrkjebøD 17-B (19)2.40.17+52.41
9May-lill DammD 17-B (19)2.49.41+1.02.05
12Kari KyrkjebøD 11-12 (20)1.38.30+42.08
16Knut KyrkjebøH 13-14 (35)1.23.08+25.39
16Jon Kåre HansenH 40- (28)2.33.55+58.08
25Kjetil DammH 45AL (41)2.24.33+46.17

Tormod Skilag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Per AasenH 35C (13)2.05.51+42.17

Torridal IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Mette MestadD 50- (13)1.52.52+2.43
3Bente MestadD 50- (13)2.03.56+13.47
8Per StefferudH 50- (25)2.08.31+27.39
15Kristian PyttenH 11-12 (25)1.39.02+44.31
24Kristin MestadD 13-14 (31)2.12.41+1.06.18
26Margrete VederhusD 13-14 (31)2.39.17+1.32.54
Tor Svein LangåsH 65- (16)brutt
Fredrik PyttenN-åpen (84)brutt
Thea SkeivollN-åpen (84)brutt
Torjus StefferudN-åpen (84)brutt

Trol

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Meeuwssen MarcH 45AL (41)2.30.33+52.17

Ullern IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Eline Kiste HålandN-åpen (84)brutt

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Tone Aamli SundtjønnD 21AL (14)2.19.05+12.28
9Petter Marki ErichsenH 21AL (40)2.10.18+18.21
Kårhild Husby NordstadD 13-14 (31)brutt
Ørjan Svaland AasH 21AL (40)brutt
Eirunn Husby NordstadD -10 (13)brutt

Vaulen Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Brit NilsenD 35AL (12)2.45.08+35.25
Ove HaugvaldstadH 15-16 (28)brutt
Stian HaugvaldstadH -10 (10)brutt

Vegårshei IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Martin BråtenH 19-20AL (7)2.21.08+14.21
6Karine VestølD 13-14 (31)1.17.08+10.45
6Anders VestølH 11-12 (25)1.08.38+14.07
7Olav VestølH 17-18AL (23)2.17.28+21.55
18Ole Petter VestølH 45AL (41)2.13.06+34.50
Anette BjorvattenD 13-14 (31)brutt
Arnhild U. BråtenD 40- (23)brutt
Sindre BråtenH 13-14 (35)brutt
Andrea BjorvattenD 10-12N (22)brutt
Geir BråtenH 45AL (41)brutt
Synnøve BråtenD 17-18AL (18)brutt
Jon NilsenH 17-18AL (23)brutt
Anna BjorvattenN-åpen (84)brutt
Tobias BjorvattenN-åpen (84)brutt
Trond BjorvattenN-åpen (84)brutt

Østmarka OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hans Kristian Stubban HygenH 13-14 (35)brutt
Vemund KongsnesH 35AK (18)brutt
Asbjørn KongsnesH 17-20AK (3)brutt
Are KristiansenH 45AL (41)brutt
Ingrid Marie Stubban HygenN-åpen (84)brutt

Øvrebø/Vindbjart Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Bjørn SyvertsenH 70- (9)2.05.29+11.11
4Arild TelstøH 70- (9)2.28.32+34.14
Irene Werner SteinslandD 50- (13)brutt
Peter RosendahlH 70- (9)brutt
Solveig SteinslandD 21AL (14)brutt

Ålgård Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Sigurd R. OftedalH 21AL (40)2.08.18+16.21
Otilie OftedalD 35AK (8)brutt
Lars Sigve OftedalH 21AL (40)brutt
Alida OftedalN-åpen (84)brutt
Livar OftedalN-åpen (84)brutt

Ås-UMB Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Håkon DanevadH 45AL (41)1.48.35+10.19
5Kristoffer Fiane PedersenH 21AL (40)2.04.55+12.58
Ingunn ScheiD 40- (23)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor