Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell 3
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 13 august 2020

Klasser: Visa alla | N | D12 | H12 | D2 | H2 | D4 | H4 | D6 | H6 | D13-16 | H13-16

D2

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL32.22
2Hege HeibergHadeland OL47.10+14.48
3Bjørg GårdhammerFossekallen IL1.04.25+32.03
4Malin VikFossekallen IL1.10.47+38.25
5Eir KvernstuenFossekallen IL1.10.53+38.31

H2

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF33.58

D4

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK36.30
2Grete Synnøve B HoviSkien OK41.44+5.14
3Sissel SkovlyRingerike OL44.49+8.19
4Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL47.44+11.14
5Live Joronn YtrehusRingerike OL1.02.58+26.28
6Elin SwärdHadeland OL1.15.19+38.49
Torunn Økern JensenRingerike OLikke startet

H4

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav HøgsetFossekallen IL33.14
2Torgeir StrandhagenRøyken OL38.12+4.58
3Sverre GrafferRingerike OL40.37+7.23
4Helge GrafferRingerike OL40.46+7.32
5Helge RevhaugRingerike OL46.04+12.50
6Øyvind SørlieHadeland OL49.44+16.30
7Knut Ivar KollstrømRingerike OL51.02+17.48
8Johan SwärdHadeland OL55.29+22.15
9Hans Roar BakkenEiker OL58.32+25.18
10Torbjørn NørbechRingerike OL1.08.16+35.02
11Tom BondehagenFossekallen IL1.12.52+39.38
Yngve SwärdHadeland OLikke startet

D6

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti StræteRingerike OL58.49
2Kristine GrønlundRingerike OL1.00.08+1.19

H6

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL46.24
2Kristian KihleRingerike OL47.35+1.11
3Knut AasRingerike OL51.11+4.47
4Geir NilsenViul Orienteringsklubb52.00+5.36
5Morten DåsnesRingerike OL55.33+9.09
6Lars BerglundRingerike OL56.05+9.41
7Stig MellingRingerike OL57.55+11.31
8Frode LøsetRingerike OL1.05.16+18.52
9Samuel SchiessRingerike OL1.05.58+19.34
10Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL1.17.27+31.03

H13-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Randar HolmøyHadeland OL37.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor