Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Birkenes IL
Dato: onsdag 26 august 2020

Klasser: Visa alla | D N | D C | D AK | D AL | H N | H C | H AK | H AL | H B | D B

Damer C -løype

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne KnutsenIL Høvdingen25.3315.01
2Mette Javenes FlaaBirkenes IL34.02+8.2920.01
3Ingeborg ÅneslandBirkenes IL40.54+15.2124.03
4Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK46.26+20.5327.18
5Grete HitreskogKristiansand OK1.01.35+36.0236.13

Damer A Kort

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette MestadTorridal IL56.4816.42
2Bente MestadTorridal IL1.01.32+4.4418.05
3Benedicte BeckmannKristiansand OK1.09.51+13.0320.32
4Ingvild MulenKristiansand OK1.11.33+14.4521.02
5Gro BørteKristiansand OK1.15.34+18.4622.13
6Mari R JensenBirkenes IL1.18.29+21.4123.05
Julie ChristiansenKristiansand OKikke startet

Damer A Lang

4 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenFredrikstad SK44.199.25
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.07.32+23.1314.22
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Herrer Nybegynner

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Brage Glende StormoenBirkenes IL52.4635.10

Herrer C-løype

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål AndersenSøgne og Songdalen OK22.1513.05
2Frank SolåsSøgne og Songdalen OK28.32+6.1716.47
3Audun KjøstvedtIL Høvdingen41.33+19.1824.26

Herrer A Kort

3 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil NygårdBirkenes IL46.3613.42
2Jack BjørnsenKristiansand OK47.35+0.5913.59
3Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK48.22+1.4614.13
4Øivind SæbøKristiansand OK48.56+2.2014.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Tor LoneSøgne og Songdalen OK50.31+3.5514.51
6Vetle LynnebakkenKristiansand OK59.02+12.2617.21
7Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK1.01.03+14.2717.57
8Harald VingerhagenKristiansand OK1.01.12+14.3618.00
9Guttorm NyhusBirkenes IL1.01.35+14.5918.06
10Asle ÅsmulBirkenes IL1.03.32+16.5618.41
11Geir KristiansenKristiansand OK1.13.40+27.0421.40
12Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen1.15.56+29.2022.20
13Widar Taxth LølandHisøy OK1.16.09+29.3322.23
14Nils Egil JohannesenIL Høvdingen1.17.03+30.2722.39
15Øyvin SimonsenIL Imås1.23.02+36.2624.25
16Per LarsenKristiansand OK1.26.43+40.0725.30
Dag Ivar SkåreBirkenes ILutenfor konkurranse
Bjarne FærestrandKristiansand OKikke startet
Thorbjørn VærpKristiansand OKikke startet

Herrer A Lang

4 700 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard WedegeFredrikstad SK38.128.07
2Jostein MoeTorridal IL47.41+9.2910.08
3Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK47.43+9.3110.09
4Viggo MolundIL Imås49.20+11.0810.29
5Halvor VassbøIL Vindbjart53.42+15.3011.25
6Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK54.09+15.5711.31
7Åsulv Birkeland StormoenBirkenes IL1.01.33+23.2113.05
8Tor OmdalKristiansand OK1.02.13+24.0113.14
9Stein-Erik ScheieOK Sør1.04.07+25.5513.38
10Dag MoeKristiansand OK1.05.09+26.5713.51
11Ståle TortveitSøgne og Songdalen OK1.11.04+32.5215.07
12Svein WigemyrOddersjaa SSK1.11.50+33.3815.17
13Kjell Arne HålandOK Sør1.12.21+34.0915.23
14Steinar AasBirkenes IL1.12.29+34.1715.25
15Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.14.11+35.5915.47
16Terje UrfjellIL Imås1.14.28+36.1615.50
17Per W. TorgersenOddersjaa SSK1.28.06+49.5418.44
18Stein CowardOK Sør1.34.42+56.3020.08
19Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK1.37.52+59.4020.49
Henrik Svaland AasKristiansand OKdiskvalifisert
Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert
Brage TakleKristiansand OKdiskvalifisert
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Tor Kjetil SvalandBirkenes ILikke startet
Marius SyvertsenIL Høvdingenikke startet

Herrer B

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild BjørkenesMarnardal IL43.2214.27
2Per StefferudTorridal IL44.35+1.1314.51
3Trond Runar HolbergBirkenes IL54.58+11.3618.19
4Kristian BirkelandBirkenes IL56.03+12.4118.41
5Steinar ÅneslandBirkenes IL59.13+15.5119.44
6Per Are BirkelandBirkenes IL1.13.02+29.4024.20
7Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL1.37.43+54.2132.34
Lars BirkenesBirkenes ILikke startet

Damer B

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri ØkstadOddersjaa SSK1.30.5730.19
2Oddbjørg MoeKristiansand OK1.33.01+2.0431.00
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor