Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de GLåmdal/karusell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de GLåmdal/karusell
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: tirsdag 11 august 2020

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Tor Solbergseter17 AB (20)1.00.32+26.0613.27

Brandval/Kongsvinger OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Huager BirkN åpen (7)9.569.01
1Peder Gjølstad Røhnebæk17 AB (20)34.267.39
2Erik JullumN åpen (7)11.22+1.2610.19
3Hauger Kjartan17 AB (20)42.13+7.479.22
4Ole Rognstad17 AB (20)44.52+10.269.58
5Hauger MattisN åpen (7)18.34+8.3816.52
6Bo JullumN åpen (7)18.35+8.3916.53
6Vibeke Jullum17 C (9)38.14+14.4119.07
7Billingsø JalmarN åpen (7)34.09+24.1331.02
7Anders Hauger17 AB (20)48.42+14.1610.49
8Antti Jokinen17 AB (20)49.22+14.5610.58
10Jo Christer Frysjøenden17 AB (20)50.24+15.5811.12
11Ole Inge Rismoen17 AB (20)51.30+17.0411.26
12Berit Billingsø17 AB (20)54.20+19.5412.04
16Guri Gjølstad Røhnebæk17 AB (20)1.28.57+54.3119.46
18Erlend Røhnebæk17 AB (20)1.34.06+59.4020.54
Roar Løvtjernet17 AB (20)diskvalifisert

Eidskog OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oda Marissa BergersenD- 16 C (2)1.07.0833.34
1Ragnar LandeH-16 AB (3)55.1712.17
1Jon Ivar Bergersen17 C (9)23.3311.46
2John Tangen17 C (9)26.22+2.4913.11
2Ida Marianne BergersenD- 16 C (2)1.25.51+18.4342.55
2Asbjørn LandeH-16 C (2)34.28+0.4617.14
2Eivind Lande17 AB (20)36.50+2.248.11
3Halvorsrud NoahN åpen (7)12.18+2.2211.10
4Jonny Halvorsrud17 C (9)34.50+11.1717.25
5Klaus Engen17 C (9)37.46+14.1318.53
5Philip Føyen17 AB (20)45.03+10.3710.00
9Marissa Penelope Bergersen17 C (9)1.26.01+1.02.2843.00
17Niklas Stolpe17 AB (20)1.29.55+55.2919.58
Leif Billingsø17 AB (20)diskvalifisert

Grue IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ruth Malin DalD-16 AB (1)1.20.5817.59
4Sindre DalN åpen (7)14.39+4.4313.19
6Christopher Rolsdorph17 AB (20)47.43+13.1710.36
8Anita Dal17 C (9)1.00.18+36.4530.09
15Bjørn Olav Bergsløkken17 AB (20)1.16.54+42.2817.05

Odal OL - Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emil SkytterenH-16 C (2)33.4216.51
2Aasness MikkelH-16 AB (3)1.07.13+11.5614.56
3Martin Skytteren17 C (9)31.43+8.1015.51
9Bjørn Steinbekken17 AB (20)49.24+14.5810.58

OK Hierne

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Oddvar Gravingen17 C (9)38.31+14.5819.15

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kristoffer Børke SætabergetH-16 AB (3)1.09.43+14.2615.29
14Jan Åsmund Sætaberget17 AB (20)1.01.12+26.4613.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor