Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Morgenfrisk 2-dagers, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk 2-dagers
Arrangørorganisasjoner: Måren OK / Nordre Follo Orientering
Dato: lørdag 1 august 2020 - søndag 2 august 2020

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Klasser: Visa alla | B | AK | AM | AL

B-åpen

2 930 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm30.1910.20
2Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb34.26+4.0711.45
3Tuva LundsrudOK Moss35.17+4.5812.02
4Sofie Holm NedrebøOK Moss49.04+18.4516.44
5Jessica KathleMåren OK52.47+22.2818.00
6Malin MichelsenFossum IF54.47+24.2818.41
7Markus MollestadKristiansand OK54.51+24.3218.43
8Sharon BroadwellIL GeoForm55.13+24.5418.50
9Martin OlaisenNordre Follo Orientering1.02.10+31.5121.13
10Elise Holm NedrebøOK Moss1.13.24+43.0525.03
11Alfred NikolaisenOppsal Orientering1.26.33+56.1429.32
12Hermine OddenMåren OK1.51.53+1.21.3438.11
13Isolde OddenMåren OK1.52.00+1.21.4138.13
14Rafaelle Abanto BuggeMåren OK1.53.08+1.22.4938.36

A-kort

2 470 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm24.299.54
2Harald LundhaugOK Moss29.56+5.2712.07
3Geir TrøanNordre Follo Orientering32.01+7.3212.57
4Per Arne ArnesenNordre Follo Orientering35.46+11.1714.28
5Fredrik JakobsenOK Moss37.10+12.4115.02
6Tonje HolmOK Moss42.01+17.3217.00
7Emma Aune JakobsenOK Moss42.49+18.2017.20
8Caroline JakobsenOK Moss42.58+18.2917.23
9Lars Martin GjeinStokke IL44.56+20.2718.11
10Anne NilsenÅs-NMBU Orientering45.23+20.5418.22
11Laila StenrudIndre Østfold OK46.00+21.3118.37
12Bjørn EgnerHeming Orientering48.30+24.0119.38
13Clas SvantesonNordre Follo Orientering48.55+24.2619.48
14Jon C. FougnerHeming Orientering49.37+25.0820.05
15Sindre ValsgårdIndre Østfold OK50.29+26.0020.26
16Øystein MadsenHaugerud IF51.51+27.2220.59
17Arne Chr. ScheieØstmarka OK52.54+28.2521.25
18Ingrid Lome-HagmanNordre Follo Orientering53.42+29.1321.44
19Odd KletteliBækkelagets SK53.52+29.2321.48
20Grethe Lill RyengSturla, IF55.08+30.3922.19
21Trond WettergreenDriv IL55.08+30.3922.19
22Brede Høibak GundersenRingerike OL55.25+30.5622.26
23Renate SundbyOK Moss1.05.24+40.5526.28
24Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.05.32+41.0326.31
25Grete BerntsenMåren OK1.06.28+41.5926.54
26Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.08.27+43.5827.42
27Bente Fosser LundsrudOK Moss1.08.55+44.2627.54
28Unni DrageHaugerud IF1.11.33+47.0428.58
29Sissel OlaisenNordre Follo Orientering1.16.19+51.5030.53
30Tor DrageHaugerud IF1.17.40+53.1131.26
31Aina GrymyrHaugerud IF1.20.29+56.0032.35
32Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering1.26.46+1.02.1735.07
33Jørn ØdegårdBækkelagets SK1.28.45+1.04.1635.55
34Reidar StenrudMåren OK1.31.09+1.06.4036.54
35Kolbjørn MegardNordre Follo Orientering1.34.11+1.09.4238.07
Rune HultgreenIL Geoformbrutt

A-mellom

4 160 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BedinIndre Østfold OK34.418.20
2Håkon GjerdeIndre Østfold OK38.30+3.499.15
3Erlend SommerheinFossum IF38.35+3.549.16
4Christian GrotnesTyrving IL39.00+4.199.22
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering40.55+6.149.50
6Rune BlågestadIndre Østfold OK41.33+6.529.59
7Per SlungaardTyrving IL41.46+7.0510.02
8Knut BjørkeloNordre Follo Orientering42.41+8.0010.15
9Pål SommerheinFossum IF43.42+9.0110.30
10Erik Rytter JakobsenOK Moss44.24+9.4310.40
11Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK44.31+9.5010.42
12Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL45.32+10.5110.56
13Dag BrenåsVarteig OL46.15+11.3411.07
14Sture OttesenIndre Østfold OK46.40+11.5911.13
15Bjørn Idar SætranIF Trauma47.57+13.1611.31
16Håkon JendalFossum IF48.20+13.3911.37
17Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering48.38+13.5711.41
18Martin GranlyLillomarka OL49.04+14.2311.47
19Øyvind ThømtIndre Østfold OK49.22+14.4111.52
20Ove MartinsenHauketo IF51.11+16.3012.18
21Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL51.52+17.1112.28
22Peter KlavenessMåren OK52.37+17.5612.38
23Jon FærdenNordre Follo Orientering54.06+19.2513.00
24Tove StrandMåren OK54.59+20.1813.13
25Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering55.04+20.2313.14
26Helene Bjørkvold JendalFossum IF56.43+22.0213.38
27Geir TrøanNordre Follo Orientering57.56+23.1513.55
28Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK57.59+23.1813.56
29Hanne WoldOK Moss58.53+24.1214.09
30Knut Anders LøkenFossum IF59.43+25.0214.21
31Monica BerglundRingerike OL1.00.04+25.2314.26
32Vanja StaffOL Toten-Troll1.01.08+26.2714.41
33Øyvind GylverAsker Skiklubb1.03.20+28.3915.13
34Sindre OhmNordre Follo Orientering1.04.49+30.0815.34
35Kristian StenrudIndre Østfold OK1.05.51+31.1015.49
36Per FosserHeming Orientering1.09.55+35.1416.48
37Hasse BergstrømTyrving IL1.10.00+35.1916.49
38John Thomas PetersenNittedal OL1.11.44+37.0317.14
39Rune HultgreenIL GeoForm1.11.51+37.1017.16
40Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.12.46+38.0517.29
41Roar BjordalOppsal Orientering1.14.34+39.5317.55
42Roy GjerdingOK Moss1.15.54+41.1318.14
43Kjell Gorm RøkkeTyrving IL1.21.10+46.2919.30
44Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.22.32+47.5119.50
45Kristin AlsosBækkelagets SK1.24.22+49.4120.16
46Marius StrandseterRøyken OL1.25.43+51.0220.36
Solveig SikkelandTyrving ILdiskvalifisert

A-lang

6 120 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard HagaNydalens SK43.287.06
2Karl FremstadTyrving IL45.24+1.567.25
3Lukas PetersonTyrving IL52.28+9.008.34
4Linus OlhansÅs-NMBU Orientering52.52+9.248.38
5Jan Richard EriksenAsker Skiklubb53.51+10.238.47
6Gard LindsethNydalens SK59.12+15.449.40
7Andreas DaleBergens TF1.02.02+18.3410.08
8Knut Edvard HellandØstmarka OK1.03.38+20.1010.23
9Audun BjerknesMåren OK1.03.48+20.2010.25
10Espen WigaardOppsal Orientering1.03.52+20.2410.26
11Bent Erik SkaugOppsal Orientering1.04.42+21.1410.34
12Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.06.06+22.3810.48
13Betty Ann BjerkreimTyrving IL1.06.26+22.5810.51
14Vidar BenjaminsenLillomarka OL1.09.25+25.5711.20
15Rolv Anders SystadLyn Ski1.09.27+25.5911.20
16Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL1.11.41+28.1311.42
17Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.13.27+29.5912.00
18Kine DirroMåren OK1.20.16+36.4813.06
19Jon LahlumIL GeoForm1.24.06+40.3813.44
20Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.26.52+43.2414.11
21Are EriksenOslostudentenes IK1.28.14+44.4614.25
22Kyrre GranFet OL1.29.21+45.5314.35
23Geir TrøanNordre Follo Orientering1.36.19+52.5115.44
24Audrun UtskarpenIL GeoForm1.37.33+53.3515.56
25Frank Åge KippernesFFI BIL1.40.18+56.5016.23
26Steinar FrøytlogEgersund OK1.41.42+58.1416.37
27Per Ole DahlsrudNydalens SK1.52.33+1.09.0518.23
Mikkel BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Johan MichelsenFossum IFdiskvalifisert
Kristoffer JacobsenTyrving ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor