Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Markaløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Markaløpet
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 22 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Pub | D21 | H 21

N-åpen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Johanne Gudding BarliVerdal OKfullført
Simon Mitchell IversenVerdal OKfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Sander MatbergFrol ILfullført
Maren MusumVerdal OKfullført
Heidi RånesVerdal OKfullført
Marie StandalStjørdals-Blink Orienteringfullført

C-åpen 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina Stensland MelbyeVerdal OK21.56
2Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering22.15+0.19
3Heidi Krogstad StendahlFrol IL24.48+2.52
4Gro TeodorsenFrol IL26.44+4.48
5Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK29.48+7.52
6Grete SalaterFrol IL33.59+12.03

B-åpen 10-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
William Mitchell IversenVerdal OK38.42
Dagfinn StenvikByåsen IL33.15

B-åpen 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders HynneFrol IL35.09
2Hans RoslingStjørdals-Blink Orientering50.55+15.46
3Eivind BakkMelhus IL1.00.53+25.44
4Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL1.07.39+32.30
5Trine SunnsetMelhus IL1.09.07+33.58
Trond TaraldsenMalvik ILikke startet

AK-åpen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering36.14
2Ole Morten FrøsethVerdal OK37.13+0.59
3Tor Ove HallemVerdal OK38.47+2.33
4Randi Johanne SkjerveFrol IL46.18+10.04
5Jørgen StenvikByåsen IL54.00+17.46
6Maj-Lisbet RønningFreidig1.05.01+28.47
Janne Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert

AL-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas SølbergIL Leik36.38
2Bent Wiggen HalvorsenOL Trollelg1.04.31+27.53
3Olle MalmringFreidig1.06.09+29.31
4Lene Therese MyrlandNTNUI1.15.42+39.04
Svein Inge YdseVerdal OKikke startet

D 9-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK24.44
Sanna Iversen SalaterFrol IL27.38

D 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Nordgård LeirenByåsen IL16.10
2Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg21.06+4.56
3Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK24.09+7.59
4Mia ReinåsFrol IL24.31+8.21
5Erle Heksem KjellåsOL Trollelg37.06+20.56
Mia Stensland MelbyeVerdal OKdiskvalifisert

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Wollan BenumByåsen IL28.28
2Sigrid Schmitt GranHalden SK30.19+1.51
3Ingrid Wollan BenumByåsen IL31.20+2.52
4Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK37.53+9.25
5Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering41.01+12.33
6Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering42.41+14.13
7Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering53.01+24.33
8Hanna SkjerveVerdal OK1.28.11+59.43
Nora HalvorsenFreidigikke startet

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Una KittilsenFreidig43.07
2Tora KittilsenFreidig51.45+8.38
3Malin Nordgård LeirenByåsen IL1.02.07+19.00

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering47.12
2Kari Solem AuneByåsen IL49.53+2.41
Randi LillealternFreidigikke startet

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege Solhjem MelhuusMelhus IL59.05
2Tone AlmåsIL Leik1.02.08+3.03
Hilde ForbordMalvik ILikke startet

H 9-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Linus Fossum MalmringFreidig24.46
Mads Stensland MelbyeVerdal OK20.27
Brage ReinåsFrol IL17.07
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering1.01.14

H 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas AlstadFrol IL16.32
2Sander Iversen SalaterFrol IL17.24+0.52
3Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering20.27+3.55
4Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering21.28+4.56
5Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering22.13+5.41
6Erik RånesVerdal OK22.29+5.57
7Marius MusumVerdal OK23.33+7.01
8Aron Alexander RotmoVerdal OK24.14+7.42
Johannes MatbergFrol ILdiskvalifisert
Sivert Gudding BarliVerdal OKikke startet

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL22.54
2Alf Petter LynumFreidig30.25+7.31
3Filip Mitchell IversenVerdal OK38.53+15.59
Ole Andreas VeskeOK Skøynardiskvalifisert
Hallvard HellevikFreidigikke startet

H 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer LerliMelhus IL51.30
2Ådne Krogstad StendahlFrol IL51.59+0.29
3Magnus AlstadFrol IL54.04+2.34
4Tristan HalvorsenFreidig54.50+3.20
5Aleksander Tanem IversenVerdal OK1.06.36+15.06
6Jørgen AuneByåsen IL1.06.40+15.10

H 17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK57.54
2Hallvar HallanOK Skøynar58.08+0.14
3Håvard VeieOK Skøynar1.00.06+2.12
4Erlend AuneByåsen IL1.09.39+11.45

H 40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Børge LeirenByåsen IL1.01.38
2Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering1.04.01+2.23
3Rolf AlstadFrol IL1.06.33+4.55
4Torgeir AuneByåsen IL1.12.02+10.24
5Agnar RenolenWing OK1.15.21+13.43
6Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering1.15.55+14.17
7Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.20.13+18.35
8Fredrik PerssonWing OK1.23.41+22.03
9Bjørn Åge ReinåsFrol IL1.33.13+31.35
10Tom Rune IversenFrol IL1.53.18+51.40
11Eivind Ness-JensenFrol IL2.12.30+1.10.52
12Øystein BrennaFrol IL2.13.32+1.11.54

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arild H ClausenFreidig55.43
2Jo Severin MatbergFrol IL56.44+1.01
3Stein Ivar FossMelhus IL57.05+1.22
4Bjørn Axel GranHalden SK1.09.04+13.21
5Trond BenumByåsen IL1.19.17+23.34
6Inge HafstadVerdal OK1.24.49+29.06

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell MaroniByåsen IL53.14
2Tore SolheimStjørdals-Blink Orientering1.00.46+7.32
3John LerliMelhus IL1.02.08+8.54

H 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar ForbordMalvik IL41.27
2Magnus LandstadFreidig50.01+8.34
3Nils Olav VennevikFreidig52.31+11.04
4Rolf KarsetSteinkjer OK54.11+12.44
5Kristian MidthjellVerdal OK54.36+13.09

Publikum

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
John Sverre BarliVerdal OKikke startet
Nina DybvadsskogVerdal OKikke startet
Tone FlægstadOK Skøynarikke startet
Mari GuddingVerdal OKikke startet
Trond IversenVerdal OKikke startet
Lene JacobsenFrol ILikke startet
Stein KjellåsOL Trollelgikke startet
Kristian MatbergFrol ILikke startet
Hans Kristian MusumVerdal OKikke startet
Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OKikke startet
Trond Sturla RånesVerdal OKikke startet
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Eli StenvikByåsen ILikke startet
Kristin StornesVerdal OKikke startet

D 21-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane Nielsen SolbergNTNUI1.20.41

H 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar AndrénIL Leik1.01.39
2Ola KeiseråsIL Leik1.09.16+7.37
3Audun BakkMelhus IL1.17.48+16.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor