Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: søndag 30 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | C-åpen 10-16 | B-åpen 10-16 | D 11-12 | D 11-12N | H 11-12 | D 9-10 | D 13-16C | D 13-16N | H 9-10 | H 11-12N | H 13-16C | H 13-16N | D 13-14 | D 15-16 | H 13-14 | H 15-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 17- | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Publikum

N-åpen

1 910 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sverre BøhleFreidigfullført
Malva KvithammerWing OKfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Vera SandquistOL Trollelgfullført
Leo Sjøgren CarlsenFreidigfullført
Elias StensethByåsen ILfullført
Vebjørn Horten VikTynset IFfullført
Peter Jøsang WithWing OKfullført

N2-åpen 10-16

2 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Torvin Bergh-HansenByåsen IL14.036.51
Jens Hallvar NordstrandFreidig18.279.00
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg30.0714.41
Sigurd SkaarFreidigikke startet

C-åpen 10-16

2 240 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Luc Bostad HérailNidarøst OKikke startet
Daniel MuthannaNidarøst OKikke startet

B-åpen 10-16

2 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigurd BraathenWing OK59.3522.34
Mathias LeroyerFreidig25.259.37
Astrid SchjølbergRøros ILdiskvalifisert

D 11-12

2 240 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alice Skovholt BonnemaireFreidig15.336.56
2Maria sæther VerdeniusVingelen IL15.42+0.097.00
3Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg17.49+2.167.57
4Emma ImslandWing OK18.10+2.378.06
5Agnes Wullum-VestadWing OK18.58+3.258.28
6Inga Saur ThorinWing OK20.36+5.039.11
7Eira Forsbak AsplemFreidig21.35+6.029.38
8Maja Sjøgren CarlsenFreidig22.03+6.309.50
9Guro HaalandWing OK22.18+6.459.57
10Ida Grønvik KvalenFreidig23.44+8.1110.35
11Maia Ruano StrandWing OK24.41+9.0811.01
12Lily Alexandra MorganMalvik IL24.42+9.0911.01
13Anna F. HøysæterWing OK29.58+14.2513.22
14Mari UlebergWing OK32.15+16.4214.23
15Lina SandquistOL Trollelg33.02+17.2914.44
16Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig1.21.36+1.06.0336.25
Erle Heksem KjellåsOL Trollelgdiskvalifisert
Vilde Nordgård LeirenByåsen ILdiskvalifisert
Eirill Hagelid NorheimFreidigikke startet

D 11-12N

2 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline Jøsang WithWing OK23.2211.23
2Frøya SolbakkenWing OK25.25+2.0312.23

H 11-12

2 240 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre StensethByåsen IL12.265.33
2Erlend GrønliFreidig13.26+1.005.59
3Ludwik Monsrud-SikorskiFreidig13.31+1.056.02
4Sigve Bohnhorst TegdanFreidig16.10+3.447.13
5Martin Randli EldenFreidig16.28+4.027.21
6Olav MoxnessByåsen IL17.17+4.517.42
7Dagfinn StenvikByåsen IL17.35+5.097.50
8Fredrik Hals StensrudOL Trollelg20.17+7.519.03
9Vegard SundalByåsen IL26.55+14.2912.00
Kristian Wollan BenumByåsen ILikke startet

D 9-10

2 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Vilde HaalandWing OK19.369.33
Irene Storler SnøfuglFreidig12.526.16
Marit Storler SnøfuglFreidig12.456.13

D 13-16C

2 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid Berge MjølhusOL Trollelg18.538.25

H 9-10

2 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Trygve BøhleFreidig17.328.33
Edvard Østhus HasselFreidig26.4213.01
Linus Fossum MalmringFreidig13.386.39
Leo Benjamin MorganMalvik IL12.055.53
Filip Leonard NolteFreidig14.056.52
Sigurd Wold AaldeFreidigdiskvalifisert
Anton Bostad HerailNidarøst OKikke startet

H 13-16C

2 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Noah EhrnstrømOL Trollelg17.317.49

D 13-14

2 640 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL25.549.48
2Marie Wollan BenumByåsen IL31.05+5.1111.46
3Juni Hagelid NorheimFreidig32.36+6.4212.20
4Ingeborg KolstadWing OK35.48+9.5413.33
5Ine Bohnhorst TegdanFreidig37.50+11.5614.19
6Synne Kvittum NytrøenTynset IF38.17+12.2314.30
7Annika Lund EikremFreidig44.48+18.5416.58
8Louise Hals StensrudOL Trollelg48.24+22.3018.20
9Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL56.52+30.5821.32

D 15-16

3 760 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig32.518.44
2Anna Aurora NolteFreidig34.55+2.049.17
3Una KittilsenFreidig36.53+4.029.48
4Maria Strømdal WikFreidig37.15+4.249.54
5Eline Horten JordetVingelen IL37.17+4.269.54
6Malin Nordgård LeirenByåsen IL39.25+6.3410.28
7Sigrid HaugskottOL Trollelg40.21+7.3010.43
8Tora KittilsenFreidig40.56+8.0510.53
9Solveig Louise NissenFreidig41.42+8.5111.05
10Åsa BullByåsen IL45.00+12.0911.58
11Lina Storler SnøfuglFreidig47.50+14.5912.43
12Guro SchjølbergTynset IF48.55+16.0413.00
13Vilde Talgø-KristiansenFreidig54.01+21.1014.21
Ella SandstadFreidigdiskvalifisert
Hannah TyvoldByåsen ILdiskvalifisert
Marita AskeFreidigikke startet

H 13-14

2 640 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL20.587.56
2Alf Petter LynumFreidig24.46+3.489.22
3Hallvard HellevikFreidig26.43+5.4510.07
4Anders Berge MjølhusOL Trollelg27.07+6.0910.16
5Ludvik Storler SnøfuglFreidig27.46+6.4810.31
6Jakob Jøsang WithWing OK29.03+8.0511.00
7Aslak MoxnessByåsen IL36.46+15.4813.55
8Sivert Sæther LevinFreidig37.10+16.1214.04
9Alfred F. HøysæterWing OK55.47+34.4921.07
10Marius Lærum HagenTynset IF1.04.40+43.4224.29
11Johan LøvhaugTynset IF1.10.37+49.3926.44
Sivert FolgerøFreidigdiskvalifisert
Johannes StordalByåsen ILikke startet

H 15-16

4 170 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil GrønliFreidig30.147.15
2Iver Dalsaune ThunFreidig36.01+5.478.38
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig39.07+8.539.22
4Kristoffer Strømdal WikFreidig39.11+8.579.23
5Kristoffer LerliMelhus IL41.44+11.3010.00
6Ådne StordalByåsen IL48.45+18.3111.41
7Vegard Lereim StorliFreidig52.33+22.1912.36
8Magne GuttvikWing OK1.07.33+37.1916.11
9Sverre HellevikFreidig1.09.28+39.1416.39
Herman Bruchmüller SundtByåsen ILikke startet
Sander M JensenByåsen ILikke startet

C-åpen 17-

2 240 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL17.087.38
2Frøy HagelidFreidig19.56+2.488.53
2Jørn NorheimFreidig19.56+2.488.53
4Amanda Oline AmundsenOL Trollelg21.06+3.589.25
5Marit BrødreskiftFreidig21.31+4.239.36
6Trude ForsbakFreidig21.44+4.369.42
7Rudolf SchmidOL Trollelg26.51+9.4311.59

B-åpen 17-

2 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvil SnøfuglFreidig37.4814.19
2Arne GuttvikWing OK49.05+11.1718.35
3Mona Høysæter FenstadWing OK49.29+11.4118.44
4Trond TaraldsenMalvik IL52.28+14.4019.52
5Bente HortenVingelen IL55.34+17.4621.02
6Judit SandquistOL Trollelg1.12.06+34.1827.18
Leif Rune HellevikFreidigdiskvalifisert
Inger Johanne SimensenOs ILikke startet

AK-åpen

2 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne Berge MjølhusOL Trollelg37.0212.25
2Arne Inge KolstadWing OK37.04+0.0212.26
3Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering37.32+0.3012.35
4Fredrik SandquistOL Trollelg39.31+2.2913.15
5Amund StensethNOTEAM1.12.05+35.0324.11
6Janne Fossum MalmringFreidig1.37.17+1.00.1532.38

AL-åpen

4 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan IvarssonFreidig34.347.49
2Olle MalmringFreidig47.33+12.5910.45
Simon Lund EikremFreidigdiskvalifisert

D 17-18

4 170 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg37.168.56
2Stine AuneNidarøst OK45.55+8.3911.00
3Mari Grøtli SvergjaKvikne IL47.35+10.1911.24
4Ane Malene KolstadFreidig55.42+18.2613.21

D 19-20

4 170 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL34.178.13
2Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.17.24+43.0718.33

D 21-

4 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ronja BjörklundNTNUI40.449.12
2Åsne Skram TrømborgNTNUI47.29+6.4510.44
3Ingvild WangNTNUI47.34+6.5010.45
4Marte Hoff HagenNTNUI55.37+14.5312.34

D 35-

3 760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Angell-PetersenFreidig36.449.46
2Mari Angell-PetersenFreidig36.45+0.019.46
3Mette Resell NolteFreidig43.30+6.4611.34
4Marta GjestvangFreidig49.09+12.2513.04
5Marit AlbinsonFreidig55.14+18.3014.41
Tina Strømdal WikFreidigdiskvalifisert
Sunniva MorganMalvik ILdiskvalifisert

D 45-

3 320 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HaugskottOL Trollelg29.418.56
2Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF29.57+0.169.01
3Randi LillealternFreidig36.05+6.2410.52
4Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF39.05+9.2411.46
5Kari Solem AuneByåsen IL44.18+14.3713.20
6Kari Tønset GuttvikWing OK51.14+21.3315.25
Anne Mette GrøtliKvikne ILikke startet

D 50-

3 320 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone AlmåsIL Leik34.2910.23
2Torunn Spets StorhovFreidig36.33+2.0411.00
3Mai Iren AlmåsIL Leik48.08+13.3914.29
4Hilde ForbordMalvik IL49.33+15.0414.55
5Maj-Lisbet RønningFreidig55.43+21.1416.46

D 55-

2 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Toril HallanLillomarka OL32.5711.03
2Liv MeliIL Nansen34.29+1.3211.34
3Hege Solhjem MelhuusMelhus IL39.19+6.2213.11
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL40.35+7.3813.37
5May Toril MoenOL Trollelg47.17+14.2015.52
6Trine SunnsetMelhus IL48.57+16.0016.25
7Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.07.26+34.2922.37
Britt Laila NilsgårdRøros ILikke startet

D 60-

2 980 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Berge OwrenFreidig39.2813.14
2Karin GalaaenSelbu OK47.32+8.0415.57

D 65-

2 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK33.3011.14
2Kjellrun SporildMalvik IL33.57+0.2711.23
3Gerd BjørsethKrokstadøra IL43.51+10.2114.42
4Sigrid KalbækkenTynset IF44.32+11.0214.56
5Sunniva Johaug RyenOs IL47.58+14.2816.05
6Dagrunn UrsethVingelen IL50.54+17.2417.04
7Ruth SchmidOL Trollelg55.51+22.2118.44

D 70-

2 980 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås44.3214.56
2Kari LillealternFreidig57.00+12.2819.07
3Anne StensethByåsen IL59.40+15.0820.01

D 75-

2 980 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig40.2313.33
2Torid KvaalFreidig42.55+2.3214.24
3Solveig VingelenVingelen IL1.05.47+25.2422.04
Anne-Mari HaagensenOs ILbrutt

H 17-18

4 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend AuneByåsen IL43.509.55

H 19-20

5 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas GrønliFreidig35.316.23
2Håkon HolstadFreidig44.59+9.288.06
3Johannes LangaasNidarøst OK1.30.15+54.4416.15
Gaute Kvittum NytrøenTynset IFdiskvalifisert

H 21-

5 550 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav LundanesHalden SK31.375.41
2Vegard Jarvis WestergårdNTNUI32.05+0.285.46
3Jørgen BaklidNTNUI32.30+0.535.51
4Rasmus Rørholt TheisenNTNUI32.35+0.585.52
5Henry McNultyBækkelagets SK33.58+2.216.07
6Oskar AndrénIL Leik34.49+3.126.16
7Olai Stensland LillevoldNTNUI36.24+4.476.33
8Øyvind WiggenNTNUI36.56+5.196.39
9Styrk Hundseid KamsvågNTNUI37.43+6.066.47
10Morten JørgensenNTNUI41.18+9.417.26
11Ola KeiseråsIL Leik42.03+10.267.34
12Are WigaardNTNUI42.06+10.297.35
13Erik GustafssonNTNUI44.27+12.508.00
14Jakob Kalvig SkoganNTNUI44.57+13.208.05
15Olav Andreas RemmenOL Trollelg45.48+14.118.15
16Espen Samuelsen SkiriNTNUI46.01+14.248.17
17Lavran ThorstensenNTNUI47.57+16.208.38
18Sander H. RogndokkenNTNUI48.58+17.218.49
19Jonas KittelsenNTNUI50.45+19.089.08
20Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI50.48+19.119.09
21Håvard Mo VaadalNTNUI51.54+20.179.21
22John Kasper SvergjaNydalens SK56.28+24.5110.10
23Marius StaffNTNUI57.58+26.2110.26
August Asheim BirkelandNTNUIikke startet
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelgikke startet

H 35-

5 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes HøysæterWing OK47.018.28
2Nicholas MorganMalvik IL47.16+0.158.30
3Børge LeirenByåsen IL50.08+3.079.01
4Andreas HaalandWing OK50.27+3.269.05
5Sebastian KvithammerWing OK54.55+7.549.53
6Fredrik PerssonWing OK55.40+8.3910.01
7Bent Wiggen HalvorsenOL Trollelg1.03.16+16.1511.23
8Eivind Sjøgren OlsenFreidig1.11.24+24.2312.51
9Gregoire BonnemaireFreidig1.21.05+34.0414.36
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OKdiskvalifisert

H 45-

4 170 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen TegdanFreidig32.517.52
2Pål KittilsenFreidig33.30+0.398.02
3Erik AaldeFreidig36.52+4.018.50
4Jan Jacob VerdeniusVingelen IL37.51+5.009.04
5Vegard GrønliFreidig39.38+6.479.30
6Torgeir AuneByåsen IL40.24+7.339.41
7Vegard HansenByåsen IL42.43+9.5210.14
8Geir SchjølbergTynset IF58.06+25.1513.55
Skjalg StordalByåsen ILdiskvalifisert

H 50-

4 170 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig35.228.28
2Jon HolstadFreidig35.45+0.238.34
3Morten StrandWing OK36.01+0.398.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Audun BakkMelhus IL36.57+1.358.51
5Arild H ClausenFreidig38.56+3.349.20
6Hans Arild SkjevdalRøros IL41.06+5.449.51
7Leif Arne NytrøenTynset IF45.12+9.5010.50
8Jan HageIL Leik45.18+9.5610.51
9Harald StorrønningByåsen IL47.53+12.3111.28
10Marcus BullByåsen IL58.15+22.5313.58
Jogeir MyliusÅlen ILikke startet

H 55-

3 320 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg24.287.22
2John SvergjaNord-Østerdal OK25.00+0.327.31
3Frode HaugskottOL Trollelg26.41+2.138.02
4Jon Inge BreenÅlen IL30.15+5.479.06
5Harald SvergjaNord-Østerdal OK32.18+7.509.43
6Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK32.26+7.589.46
7Svein Terje KolstadFreidig32.41+8.139.50
8Stein Ivar FossMelhus IL37.38+13.1011.20
Geir PaulsenOL Trollelgikke startet

H 60-

3 320 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Olav KløvrudLillomarka OL28.358.36
2Jostein AlvestadWing OK32.40+4.059.50
3Per Einar PedersliOL Trollelg33.21+4.4610.02
4Helge EriksenByåsen IL36.46+8.1111.04
5John LerliMelhus IL40.12+11.3712.06
6Geir OwrenFreidig45.12+16.3713.36

H 65-

2 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK28.499.40
2Terje HansenVingelen IL29.13+0.249.48
3Helge SundbergRøros IL30.59+2.1010.23
4Asmund PedersenTynset IF44.34+15.4514.57
5Ottar RyenOs IL48.36+19.4716.18

H 70-

2 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut LillealternFreidig31.1010.27
2Tore Angell-PetersenFreidig34.11+3.0111.28
3Roar StensethByåsen IL42.15+11.0514.10
4Frode StensrudOL Trollelg43.28+12.1814.35
5Nils Olav VennevikFreidig47.58+16.4816.05
6Svein Endre HoveByåsen IL48.10+17.0016.09
7Steinar SimensenOs IL54.20+23.1018.13
8Tore StubbeNord-Østerdal OK1.00.14+29.0420.12
9Anders WaageFreidig1.04.51+33.4121.45

H 75-

2 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leidulv VinjeNidarøst OK35.0711.47
2Roar ForbordMalvik IL37.51+2.4412.42
3Jan Petter LaugenIL Imås40.59+5.5213.45
4Lars ButtingsrudVingelen IL46.52+11.4515.43
5Bjørn Ivar RyenVingelen IL50.28+15.2116.56
6Stig BergeFreidig1.24.00+48.5328.11
Erik HaagensenOs ILbrutt

H 80-

2 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig34.5011.41

Publikum

1 910 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Caroline AadalNOTEAMikke startet
Gisle BjørnøNOTEAMikke startet
Ivo BostadNidarøst OKikke startet
Tonje BostadNidarøst OKikke startet
Stig FolgerøFreidigikke startet
Erik FrøsethVerdal OKikke startet
Siri HortenTynset IFikke startet
Solveig HoveByåsen ILikke startet
Tove KolstadWing OKikke startet
Heidi KvithammerWing OKikke startet
Thomas Berge MjølhusOL Trollelgikke startet
Vidar MoxnessByåsen ILikke startet
Sidsel OttesenNOTEAMikke startet
Stig OttesenNOTEAMikke startet
Bjørn-Arve RaanesFreidigikke startet
Øyvind SkaarNOTEAMikke startet
Kristian StensrudOL Trollelgikke startet
Øivind TømmeråsFreidigikke startet
Arild VikTynset IFikke startet
Helene Jøsang WithWing OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor