Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kort mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kort mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: lørdag 29 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | C-åpen 10-16 | B-åpen 10-16 | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 17- | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | Pub.

N-åpen

1 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vetle Hennum AunøienOK Fjellfullført
Petter BakåsOK Fjellfullført
Sverre BøhleFreidigfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Vera SandquistOL Trollelgfullført
Leo Sjøgren CarlsenFreidigfullført
Elias StensethByåsen ILfullført
Peter Jøsang WithWing OKfullført

N2-åpen 10-16

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Torvin Bergh-HansenByåsen IL13.357.08
Mantas KavaliauskasOs IL16.238.37
Jens Hallvar NordstrandFreidig23.0312.07
Sidona OkbaslassieOs IL33.4417.45
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg43.0722.41
Amund RyenOs IL25.4713.34
Endre SiscaloOs ILikke startet
Sigurd SkaarFreidigikke startet

C-åpen 10-16

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Noah EhrnstrømOL Trollelg21.318.36
Hermela GoitomOs IL33.3813.27
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg20.348.13
Svanhild RyenOs IL31.0712.26
Furtuna Tekie DangewOs ILdiskvalifisert
Luc Bostad HérailNidarøst OKikke startet
Daniel MuthannaNidarøst OKikke startet

B-åpen 10-16

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sigurd BraathenWing OK45.2713.46
Mathias LeroyerFreidig32.049.43
Astrid SchjølbergRøros IL34.5110.33

D 9-10

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vilde HaalandWing OK19.0110.00
Irene Storler SnøfuglFreidig13.247.03
Marit Storler SnøfuglFreidig11.296.02

D 11-12

2 500 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alice Skovholt BonnemaireFreidig16.046.25
2Vilde Nordgård LeirenByåsen IL17.21+1.176.56
3Maria sæther VerdeniusVingelen IL18.08+2.047.15
4Erle Heksem KjellåsOL Trollelg22.44+6.409.05
5Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg23.04+7.009.13
6Agnes Wullum-VestadWing OK23.09+7.059.15
7Lina SandquistOL Trollelg23.17+7.139.18
8Aurora OldertrøenTynset IF24.15+8.119.42
9Ida Joanne OldertrøenTynset IF24.16+8.129.42
10Emma ImslandWing OK25.41+9.3710.16
11Saga Melbye-BergWing OK27.17+11.1310.54
12Maia Ruano StrandWing OK27.36+11.3211.02
13Inga Saur ThorinWing OK29.38+13.3411.51
13Eira Forsbak AsplemFreidig29.38+13.3411.51
15Guro HaalandWing OK30.08+14.0412.03
16Maja Sjøgren CarlsenFreidig32.27+16.2312.58
17Eline Jøsang WithWing OK33.53+17.4913.33
18Ida Grønvik KvalenFreidig35.20+19.1614.08
19Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig36.15+20.1114.30
20Lily Alexandra MorganMalvik IL36.24+20.2014.33
21Lidya Tekie DangewOs IL38.07+22.0315.14
22Frøya SolbakkenWing OK41.18+25.1416.31
23Anna F. HøysæterWing OK41.37+25.3316.38
24Mari UlebergWing OK41.57+25.5316.46
25Eirill Hagelid NorheimFreidig46.59+30.5518.47

D 13-14

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Wollan BenumByåsen IL29.398.59
2Ine Bohnhorst TegdanFreidig33.37+3.5810.11
3Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL34.56+5.1710.35
4Ingeborg KolstadWing OK40.27+10.4812.15
5Annika Lund EikremFreidig42.45+13.0612.57
6Anna BellingmoOL Gaula44.57+15.1813.37
7Ingrid Wollan BenumByåsen IL45.18+15.3913.43
8Louise Hals StensrudOL Trollelg45.47+16.0813.52
9Juni Hagelid NorheimFreidig48.24+18.4514.40
Synne Kvittum NytrøenTynset IFikke startet

D 15-16

4 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig27.156.48
2Maria Strømdal WikFreidig27.52+0.376.58
3Anna Aurora NolteFreidig30.55+3.407.43
4Sigrid HaugskottOL Trollelg33.25+6.108.21
5Solveig Louise NissenFreidig34.32+7.178.38
6Vilde Talgø-KristiansenFreidig34.36+7.218.39
7Malin Nordgård LeirenByåsen IL35.55+8.408.58
8Tora KittilsenFreidig36.18+9.039.04
9Guro SchjølbergTynset IF37.02+9.479.15
10Ella SandstadFreidig38.01+10.469.30
11Åsa BullByåsen IL38.40+11.259.40
Una KittilsenFreidigdiskvalifisert
Marita AskeFreidigdiskvalifisert
Hannah TyvoldByåsen ILdiskvalifisert
Eline Horten JordetVingelen ILikke startet

H 9-10

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trygve BøhleFreidig17.038.58
Edvard Østhus HasselFreidig26.5914.12
Linus Fossum MalmringFreidig17.119.02
Leo Benjamin MorganMalvik IL11.185.56
Filip Leonard NolteFreidig13.237.02
Sigurd Wold AaldeFreidig22.3811.54
Anton Bostad HerailNidarøst OKikke startet

H 11-12

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre StensethByåsen IL15.346.13
2Erlend GrønliFreidig17.01+1.276.48
3Sigve Bohnhorst TegdanFreidig18.58+3.247.35
4Ludwik Monsrud-SikorskiFreidig19.25+3.517.46
5Vegard SundalByåsen IL20.10+4.368.04
6Fredrik Hals StensrudOL Trollelg25.58+10.2410.23
7Olav MoxnessByåsen IL26.08+10.3410.27
8Martin Randli EldenFreidig28.28+12.5411.23
Dagfinn StenvikByåsen ILdiskvalifisert
Kristian Wollan BenumByåsen ILikke startet

H 13-14

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Petter LynumFreidig26.488.07
2Hallvard HellevikFreidig28.01+1.138.29
3Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL28.30+1.428.38
4Jakob Jøsang WithWing OK33.59+7.1110.17
5Alfred F. HøysæterWing OK36.42+9.5411.07
6Sivert Sæther LevinFreidig36.44+9.5611.07
7Anders Berge MjølhusOL Trollelg39.27+12.3911.57
8Aslak MoxnessByåsen IL44.35+17.4713.30
9Sivert FolgerøFreidig47.06+20.1814.16
10Marius Lærum HagenTynset IF49.43+22.5515.03
11Johan LøvhaugTynset IF55.44+28.5616.53
12Johannes StordalByåsen IL56.04+29.1616.59

H 15-16

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver Dalsaune ThunFreidig22.085.32
2Kristoffer Strømdal WikFreidig23.58+1.505.59
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig25.25+3.176.21
4Emil GrønliFreidig26.31+4.236.37
5Vegard Lereim StorliFreidig26.48+4.406.42
6Kristoffer LerliMelhus IL28.00+5.527.00
7Ådne StordalByåsen IL32.35+10.278.08
8Sverre HellevikFreidig33.38+11.308.24
9Magne GuttvikWing OK36.21+14.139.05
Sander M JensenByåsen ILikke startet
Herman Bruchmüller SundtByåsen ILikke startet

C-åpen 17-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL22.309.00
2Jørn NorheimFreidig27.10+4.4010.52
3Trude ForsbakFreidig27.59+5.2911.11
4Julie StordalByåsen IL28.48+6.1811.31
5Amanda Oline AmundsenOL Trollelg31.25+8.5512.34
6Frøy HagelidFreidig32.01+9.3112.48
Caroline AadalNOTEAMikke startet

B-åpen 17-

3 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne GuttvikWing OK38.1911.36
2Trond TaraldsenMalvik IL47.00+8.4114.14
3Rudolf SchmidOL Trollelg48.16+9.5714.37
4Hilde BellingmoOL Gaula53.27+15.0816.11
5Elisabeth EspelandTynset IF56.23+18.0417.05
6Ingvil SnøfuglFreidig1.01.01+22.4218.29
7Judit SandquistOL Trollelg1.02.21+24.0218.53
8Leif Rune HellevikFreidig1.03.16+24.5719.10
9Mona Høysæter FenstadWing OK1.12.43+34.2422.02
10Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.14.43+36.2422.38
Bente HortenVingelen ILikke startet

AK-åpen

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Inge KolstadWing OK33.559.41
2Trond BenumByåsen IL38.20+4.2510.57
3Marianne Berge MjølhusOL Trollelg43.20+9.2512.22
4Maj-Lisbet RønningFreidig50.30+16.3514.25
5Amund StensethNOTEAM56.18+22.2316.05
6Janne Fossum MalmringFreidig1.23.05+49.1023.44

AL-åpen

6 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan IvarssonFreidig38.146.16
2Martin Kvisvik LarsenOL Gaula54.11+15.578.52
3Olle MalmringFreidig58.09+19.559.31
4Simon Lund EikremFreidig1.00.30+22.169.55

D 17-20

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg32.326.38
2Jenny BaklidKonnerud IL33.37+1.056.51
3Ane Malene KolstadFreidig35.38+3.067.16

D 21-

4 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne Skram TrømborgNTNUI34.016.56
2Ronja BjörklundNTNUI37.22+3.217.37
3Ingvild WangNTNUI39.28+5.278.03
4Solveig Angell-PetersenFreidig40.16+6.158.13
5Sunniva MorganMalvik IL40.38+6.378.17
6Pauline Røstum BellingmoNTNUI43.27+9.268.52
7Marte Hoff HagenNTNUI46.45+12.449.32

D 40-

4 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin HaugskottOL Trollelg32.467.37
2Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF34.30+1.448.01
3Mari Angell-PetersenFreidig34.57+2.118.07
4Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF35.46+3.008.19
5Mette Resell NolteFreidig38.09+5.238.52
6Kari Solem AuneByåsen IL38.50+6.049.01
7Tina Strømdal WikFreidig39.59+7.139.17
8Marit AlbinsonFreidig43.29+10.4310.06
9Beth Paludan CarlsenFreidig44.38+11.5210.22
10Kari Tønset GuttvikWing OK48.55+16.0911.22
11Marta GjestvangFreidig51.28+18.4211.58
Randi LillealternFreidigdiskvalifisert

D 50-

4 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig34.478.05
2Liv MeliIL Nansen36.08+1.218.24
3Tone AlmåsIL Leik37.10+2.238.38
4Hege Solhjem MelhuusMelhus IL39.15+4.289.07
5Toril HallanLillomarka OL43.39+8.5210.09
6Hilde ForbordMalvik IL46.27+11.4010.48
7Mai Iren AlmåsIL Leik49.35+14.4811.31
8Nina-Beate LiabakkByåsen IL51.42+16.5512.01
9Britt Helene FossøyNotodden OL55.34+20.4712.55
10May Toril MoenOL Trollelg57.31+22.4413.22
11Trine SunnsetMelhus IL1.19.29+44.4218.29

D 60-

3 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL37.1510.38
2Karin GalaaenSelbu OK38.09+0.5410.54
3Unni Strand KarlsenFredrikstad SK38.15+1.0010.55
4Grete Berge OwrenFreidig42.42+5.2712.12
5Sigrid KalbækkenTynset IF46.31+9.1613.17
6Sunniva Johaug RyenOs IL48.57+11.4213.59
7Ruth SchmidOL Trollelg53.34+16.1915.18
Kjellrun SporildMalvik ILdiskvalifisert
Dagrunn UrsethVingelen ILdiskvalifisert

D 70-

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås33.5810.17
2Katharina Mo BergeFreidig38.36+4.3811.41
3Torid KvaalFreidig44.54+10.5613.36
4Kari LillealternFreidig51.19+17.2115.33
5Solveig VingelenVingelen IL59.36+25.3818.03
6Anne StensethByåsen IL1.02.07+28.0918.49
7Anne-Mari HaagensenOs IL1.06.26+32.2820.07

H 17-20

6 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF36.386.00
2Erlend AuneByåsen IL43.14+6.367.05

H 21-

6 100 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar AndrénIL Leik27.554.34
2Vegard Jarvis WestergårdNTNUI29.11+1.164.47
3Rasmus Rørholt TheisenNTNUI32.02+4.075.15
4Jørgen BaklidNTNUI32.07+4.125.15
5Henry McNultyBækkelagets SK33.24+5.295.28
6Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg33.45+5.505.31
7Styrk Hundseid KamsvågNTNUI34.20+6.255.37
8Jonas GrønliFreidig35.27+7.325.48
9Jonas KittelsenNTNUI35.38+7.435.50
9Erik GustafssonNTNUI35.38+7.435.50
11Øyvind WiggenNTNUI36.36+8.416.00
12Morten JørgensenNTNUI36.50+8.556.02
13Olav Andreas RemmenOL Trollelg37.07+9.126.05
14Espen Samuelsen SkiriNTNUI37.14+9.196.06
15Are WigaardNTNUI38.34+10.396.19
16Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI38.56+11.016.22
17Lavran ThorstensenNTNUI40.12+12.176.35
18Håkon HolstadFreidig40.36+12.416.39
19Sander H. RogndokkenNTNUI42.09+14.146.54
20Nicholas MorganMalvik IL42.16+14.216.55
21Jakob Kalvig SkoganNTNUI42.22+14.276.56
22Sigurd MelsomNTNUI47.40+19.457.48
23Marius StaffNTNUI59.17+31.229.43
Håvard Mo VaadalNTNUIdiskvalifisert
August Asheim BirkelandNTNUIikke startet
Olai Stensland LillevoldNTNUIikke startet

H 40-

4 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen TegdanFreidig29.085.56
2Thomas Berge MjølhusOL Trollelg32.35+3.276.38
3Jan Jacob VerdeniusVingelen IL34.40+5.327.04
4Vegard GrønliFreidig35.17+6.097.12
5Andreas HaalandWing OK36.18+7.107.24
6Erik AaldeFreidig37.24+8.167.37
7Børge LeirenByåsen IL38.13+9.057.47
8Fredrik PerssonWing OK38.50+9.427.55
9Bent Wiggen HalvorsenOL Trollelg39.15+10.078.00
10Geir SchjølbergTynset IF40.16+11.088.13
11Vegard HansenByåsen IL40.56+11.488.21
12Johannes HøysæterWing OK43.13+14.058.49
13Øivind AunøienOK Fjell46.09+17.019.25
14Ottar BakåsOK Fjell1.02.20+33.1212.43
Gregoire BonnemaireFreidigdiskvalifisert

H 50-

4 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig34.136.58
2Jon HolstadFreidig34.39+0.267.04
3Frode HaugskottOL Trollelg34.50+0.377.06
4Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK37.51+3.387.43
5Jon Inge BreenÅlen IL37.54+3.417.44
6Arild H ClausenFreidig38.52+4.397.55
7Stein Ivar FossMelhus IL41.32+7.198.28
8Morten StrandWing OK42.28+8.158.40
9Jan HageIL Leik43.23+9.108.51
10Per EngebakkenNord-Østerdal OK44.13+10.009.01
11Anders FossøyNotodden OL47.53+13.409.46
12Marcus BullByåsen IL52.34+18.2110.43
Geir PaulsenOL Trollelgikke startet
Leif Arne NytrøenTynset IFikke startet
Jogeir MyliusÅlen ILikke startet

H 60-

4 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Olav KløvrudLillomarka OL32.177.30
2Tom A. KarlsenFredrikstad SK34.22+2.057.59
3Geir OwrenFreidig36.51+4.348.34
4Helge EriksenByåsen IL41.21+9.049.36
5Asmund PedersenTynset IF49.47+17.3011.34
6John LerliMelhus IL51.22+19.0511.56
7Per Einar PedersliOL Trollelg51.56+19.3912.04
8Ottar RyenOs IL54.11+21.5412.36
Terje HansenVingelen ILdiskvalifisert

H 70-

3 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut LillealternFreidig32.469.21
2Jan Petter LaugenIL Imås41.35+8.4911.52
3Svein Endre HoveByåsen IL43.19+10.3312.22
4Leidulv VinjeNidarøst OK48.34+15.4813.52
5Frode StensrudOL Trollelg49.39+16.5314.11
6Nils Olav VennevikFreidig52.36+19.5015.01
7Steinar SimensenOs IL54.14+21.2815.29
8Roar ForbordMalvik IL54.34+21.4815.35
9Lars ButtingsrudVingelen IL55.22+22.3615.49
10Stig BergeFreidig1.00.08+27.2217.10
11Roar StensethByåsen IL1.00.51+28.0517.23
12Erik HaagensenOs IL1.22.38+49.5223.36
Anders WaageFreidigdiskvalifisert

H 80-

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar ØsterbøFreidig33.4310.13

Publikum

1 100 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gisle BjørnøNOTEAMikke startet
Ivo BostadNidarøst OKikke startet
Tonje BostadNidarøst OKikke startet
Marit BrødreskiftFreidigikke startet
Stig FolgerøFreidigikke startet
Erik FrøsethVerdal OKikke startet
Ina KavaiauskieneOs ILikke startet
Pål KittilsenFreidigikke startet
Stein KjellåsOL Trollelgikke startet
Svein Terje KolstadFreidigikke startet
Tove KolstadWing OKikke startet
Nina LevinFreidigikke startet
Vidar MoxnessByåsen ILikke startet
Tsega OkbaslossieOs ILikke startet
Ida OlavsbyeOL Trollelgikke startet
Kari OsmoenOs ILikke startet
Sidsel OttesenNOTEAMikke startet
Stig OttesenNOTEAMikke startet
Bjørn-Arve RaanesFreidigikke startet
Arnfinn RyenOs ILikke startet
Fredrik SandquistOL Trollelgikke startet
Domokos SiscaloOs ILikke startet
Øyvind SkaarNOTEAMikke startet
Kristian StensrudOL Trollelgikke startet
Øivind TømmeråsFreidigikke startet
Arnstein VestadWing OKikke startet
Helene Jøsang WithWing OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor