Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 5 - Maridalsalpene på langs

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 5 - Maridalsalpene på langs
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 29 juli 2020

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

5 000 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling HjermstadFossum IF40.338.06
2Øyvind HjermstadFossum IF41.11+0.388.14
3Lukas OlmKils OK41.12+0.398.14
4Sander ArntzenAsker Skiklubb41.50+1.178.22
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF45.56+5.239.11
6Jan  OlmKils OK46.10+5.379.14
7Bjørn Anders FlågenNTNUI46.23+5.509.16
8Martin Borge HeirNTNUI46.36+6.039.19
9Espen Beer PrydzHeming Orientering47.21+6.489.28
10Pål SommerheinFossum IF49.11+8.389.50
11Thomas BedinIndre Østfold OK49.32+8.599.54
12Morten FismenFossum IF51.17+10.4410.15
13Vidar BenjaminsenLillomarka OL52.15+11.4210.27
14Marius Borge HeirNTNUI52.18+11.4510.27
15Espen WigaardOppsal Orientering52.28+11.5510.29
16Linus OlhansÅs-NMBU Orientering53.13+12.4010.38
17Christian GrotnesTyrving IL53.16+12.4310.39
18Erlend SommerheinFossum IF53.19+12.4610.39
19Nils HæstadFossum IF54.07+13.3410.49
20Jon Iver BakkenNydalens SK54.19+13.4610.51
21Gjermund GravirVBIL54.23+13.5010.52
22Mikael OlaussonOslostudentenes IK54.42+14.0910.56
23Tore KjølsethNydalens SK55.30+14.5711.06
24Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering55.44+15.1111.08
25Ragnhild HjermstadFossum IF56.35+16.0211.19
26Kristian ØstermannHeming Orientering56.41+16.0811.20
27Sören JonssonNydalens SK57.23+16.5011.28
28Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL57.33+17.0011.30
29Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL57.47+17.1411.33
30Georg A. BuggePrivat59.48+19.1511.57
31Arne DybdahlLillomarka OL59.54+19.2111.58
32Sveinung SyversenOppsal Orientering1.00.26+19.5312.05
33Åsmund SkomedalIFE1.00.57+20.2412.11
34Maria JonssonNydalens SK1.01.50+21.1712.22
35Bjørn GrindeIL GeoForm1.02.13+21.4012.26
36Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL1.02.28+21.5512.29
37Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.02.49+22.1612.33
38Hallvard FjærLillomarka OL1.03.46+23.1312.45
39Harald IweIL GeoForm1.04.19+23.4612.51
40Terje BlindheimLillomarka OL1.04.26+23.5312.53
41Hilda ØfsthusAsker Skiklubb1.04.57+24.2412.59
42Martin McAdamPrivat1.05.21+24.4813.04
43Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.07.36+27.0313.31
44Øyvind RummelhoffStavanger OK1.07.39+27.0613.31
45Lars OnstadPrivat1.09.02+28.2913.48
46Hege FeiringTyrving IL1.09.22+28.4913.52
47Pål StensletPrivat1.09.26+28.5313.53
48Britta FismenFossum IF1.12.24+31.5114.28
49Hallvard BergTyrving IL1.14.37+34.0414.55
50Kyrre GranFet OL1.17.39+37.0615.31
51Helene Alsos HöglinHarstad OL1.18.15+37.4215.39
52Trine AlsosHarstad OL1.19.49+39.1615.57
53Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.21.15+40.4216.15
54Frank Åge KippernesFFI BIL1.22.34+42.0116.30
55Frode JohansenEquinor BIL1.23.53+43.2016.46
56Per Ole DahlsrudNydalens SK1.58.17+1.17.4423.39
57Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke godkjent
58Jacob DybwadHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

3 700 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Arne LianIL Koll41.3911.15
2Jon KaarbyNydalens SK44.06+2.2711.55
3Jens Olav KløvrudLillomarka OL44.25+2.4612.00
4Paul SolheimPrivat44.41+3.0212.04
5Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering45.18+3.3912.14
6Eivind HoffTyrving IL45.55+4.1612.24
7Vemund KongsnesØstmarka OK46.53+5.1412.40
8Rune TeiglandØstmarka OK51.34+9.5513.56
9Kjetil EspedalNydalens SK51.55+10.1614.01
10Martin GranlyLillomarka OL53.10+11.3114.22
11Asbjørn Lerø KongsnesØstmarka OK53.13+11.3414.22
12Karl Aasmund ErøySamtalen AS54.46+13.0714.48
13Tor RingstadHedrum OL55.29+13.5014.59
14Trond HegnaAsker Skiklubb58.10+16.3115.43
15Håvard ChristiansenPrivat59.33+17.5416.05
16Sofie GammelsæterNordre Follo Orientering59.54+18.1516.11
17Richard BlomFBI59.58+18.1916.12
18Per SchancheAsker Skiklubb1.01.38+19.5916.39
19Anders FlågenHeming Orientering1.03.36+21.5717.11
20Toril HallanLillomarka OL1.03.51+22.1217.15
21Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK1.04.51+23.1217.31
22Lars Erik EggenNydalens SK1.05.27+23.4817.41
23Pål Woldstad HanssenEiker OL1.05.44+24.0517.45
24Vibeke F.  HolteFreidig1.06.08+24.2917.52
25Heidi FalckTyrving IL1.07.01+25.2218.06
26Helge RevhaugRingerike OL1.07.31+25.5218.14
27Ann Elin FlågenHeming Orientering1.07.52+26.1318.20
28Ylva OlmKils OK1.09.07+27.2818.40
29Zoltan HorvathVBIL1.10.49+29.1019.08
30Lars Audun VoldLillomarka OL1.10.57+29.1819.10
31Didrik BredesenLillomarka OL1.12.41+31.0219.38
32Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.13.57+32.1819.59
33Morten KongsbergTyrving IL1.18.55+37.1621.19
34Rune HultgreenIL GeoForm1.19.04+37.2521.22
35Kjell Gorm RøkkeTyrving IL1.21.17+39.3821.58
36Kristin AlsosBækkelagets SK1.21.43+40.0422.05
37Maria TorgersenBækkelagets SK1.26.28+44.4923.22
38Roy GjerdingOK Moss1.27.02+45.2323.31
39Christine ParnemoIL GeoForm1.41.10+59.3127.20
40Truls AngellLillomarka OLikke godkjent
41Øyvind GrandumIL GeoFormikke godkjent
42Tom RådahlTyrving ILikke godkjent

Kort

2 300 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elena GrandLillomarka OL41.0517.51
2Per KaarbyOver toppen41.41+0.3618.07
3Endre HallanNorconsult43.12+2.0718.46
4Stein MyhreBærums Skiklub45.45+4.4019.53
5Anne-Regine BakstadIL Heming48.04+6.5920.53
6Øystein FlenningÅrvoll IL50.23+9.1821.54
7Knut Tore SolheimNydalens SK50.28+9.2321.56
8Jon C. FougnerHeming Orientering57.25+16.2024.57
9Reidar KierulfPrivat1.02.43+21.3827.16
10Øystein MadsenHaugerud IF1.04.33+23.2828.03
11Noa NæssFossum IF1.20.27+39.2234.58
11Sara NæssFossum IF1.20.27+39.2234.58
13Mari Alsos HöglinHarstad OL1.41.10+1.00.0543.59
14Siri Boye-AlsosBækkelagets SK1.51.12+1.10.0748.20
15Nora Boie-AlsosBækkelagets SK1.51.40+1.10.3548.33
16Ingvill HoftunAsker Skiklubb2.18.24+1.37.191.00.10
17Terje TrondsenNittedal OLikke godkjent
20Jon FanavollKamp/Vestheim IFikke godkjent
Maren NorderudTyrving ILikke godkjent
Thor NorderudTyrving ILikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor