Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomscup og klubbkamp Bakkebø

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomscup og klubbkamp Bakkebø
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 15 september 2020

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (var først til å svare)

Klasser: Visa alla | D 60- | D 17-59 | H 60- | H 17-59 | D-Ny | H-Ny | B-Åpen | C-Åpen | D 15-16 | H 15-16 | D 13-14 | H 11-12 | H 13-14 | D 11-12 | H 10 | D 10 | A-Åpen

D 60-

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb52.3316.57
2Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb56.32+3.5918.14
3Olaug F MydlandEgersund OK1.00.25+7.5219.29
4Inger Skretting OpstadEgersund OK1.08.15+15.4222.00
5Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.08.43+16.1022.10
Helga AaslidEgersund OKdiskvalifisert

D 17-59

3 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK36.4210.29
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL37.27+0.4510.42
3Inger Tone NygårdEgersund OK40.13+3.3111.29
4Ingrid LamarkGanddal IL46.24+9.4213.15
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb47.27+10.4513.33
6Jane Mydland HellandEgersund OK49.02+12.2014.00
7Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)52.00+15.1814.51
8Anita Glenne KallhovdEgersund OK53.13+16.3115.12
9Monica HorpestadEgersund OK57.32+20.5016.26
10Hilde HetlandEgersund OK1.00.12+23.3017.12
11Otilie OftedalÅlgård Orientering1.03.29+26.4718.08
12Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.30.50+54.0825.57
Randi L.H. BirkelandEgersund OKdiskvalifisert
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Mariann SveinsvollGanddal ILikke startet

H 60-

3 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HetlandEgersund OK35.0411.18
2Otte OmdalGanddal IL36.10+1.0611.40
3Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)38.55+3.5112.33
4Jarl Gaute AaseEgersund OK41.11+6.0713.17
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb42.09+7.0513.35
6Bjarne GimreGanddal IL46.13+11.0914.54
7Kjell Ivar SkjørestadÅlgård Orientering51.08+16.0416.29
8Ove OalandGanddal IL51.20+16.1616.33
9Tormod AaslidEgersund OK59.38+24.3419.14
10Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb1.00.22+25.1819.28
11Knut SkjævelandGanddal IL1.01.51+26.4719.57
12Arne BrandsbergEgersund OK1.04.00+28.5620.38
Harry BreilandÅlgård Orienteringikke startet

H17-59

3 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK30.468.47
2Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)33.02+2.169.26
3Aart Joakim in't VeldGanddal IL35.25+4.3910.07
4Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering37.27+6.4110.42
5Harald KlippenbergEgersund OK37.36+6.5010.44
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering37.37+6.5110.44
7Gunnar PettersonEgersund OK37.52+7.0610.49
8Tobias RøddeGanddal IL39.19+8.3311.14
9Ole Kristian TaksdalGanddal IL40.21+9.3511.31
10Erik LimaGanddal IL40.42+9.5611.37
11Jan- Einar ØvremoÅlgård Orientering41.33+10.4711.52
12Andreas Nybak UrdalGanddal IL45.10+14.2412.54
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb46.17+15.3113.13
14Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)48.34+17.4813.52
15Thomas Barvik MælandGanddal IL51.05+20.1914.35
16Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb51.40+20.5414.45
17Trond Sigurd FotlandEgersund OK54.13+23.2715.29
18Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)56.17+25.3116.04
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Trond LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Olav HellandEgersund OKikke startet
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D-Ny

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lea StokkelandÅlgård Orientering18.2310.12
2Frida RichterSandnes IL (Rogaland)20.28+2.0511.22
3Tea StokkelandÅlgård Orientering21.23+3.0011.52
4Marta BakkevoldSandnes IL (Rogaland)25.33+7.1014.11
5Natalie B. LeidlandEgersund OK36.11+17.4820.06
Lene B. LeidlandEgersund OKikke startet
Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H-Ny

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben Mydland HellandEgersund OK13.427.36
2Noa StokkelandÅlgård Orientering19.44+6.0210.57
3William Ravn VollEgersund OK20.31+6.4911.23
4Troels Ravn PedersenEgersund OK20.36+6.5411.26
5Arild OpstadEgersund OK25.42+12.0014.16
6Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)29.07+15.2516.10

B-Åpen

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank HansenEgersund OK28.2910.57
2Ida KolstøEgersund OK32.32+4.0312.30
3Henning RavndalGanddal IL34.00+5.3113.04
4Are HerstadEgersund OK40.35+12.0615.36
5Steinar HorpestadEgersund OK42.09+13.4016.12
6Arild SvihusGanddal IL44.02+15.3316.56
7Maria Nilsson RøddeGanddal IL1.06.46+38.1725.40

C-Åpen

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tommy BirkelandEgersund OK30.3414.33
2Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)31.25+0.5114.57

D 15-16

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL28.399.14
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)30.17+1.389.46
3Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)30.34+1.559.51
4Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)31.28+2.4910.09
5Karine Aarstad TorgersenEgersund OK42.49+14.1013.48
6Thea Beate PuntervoldEgersund OK49.19+20.4015.54

H 15-16

3 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)23.377.37
2Edvin AakreEgersund OK23.39+0.027.37
3Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)24.30+0.537.54
4Øyvind LamarkGanddal IL24.39+1.027.57
5Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)30.57+7.209.59
6Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)31.00+7.2310.00
7Samuel A StokkelandÅlgård Orientering32.29+8.5210.28
8Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)32.45+9.0810.33
9Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)33.46+10.0910.53
10Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)40.07+16.3012.56
11Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)40.13+16.3612.58
12Ole Andre BrandsbergEgersund OK56.32+32.5518.14

D 13-14

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)22.588.50
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering23.41+0.439.06
3Mari RichterSandnes IL (Rogaland)27.00+4.0210.23
4Julie Mydland HellandEgersund OK27.05+4.0710.25
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)27.29+4.3110.34
6Synne Skeie PettersonEgersund OK33.37+10.3912.55

H 11-12

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)15.177.16
2Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)16.42+1.257.57
3Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)17.04+1.478.07
4Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)19.48+4.319.25
5Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)26.10+10.5312.27
6Markus Mydland HellandEgersund OK27.32+12.1513.06
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 13-14

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)17.226.40
2Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)17.29+0.076.43
3Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)17.55+0.336.53
4Livar OftedalÅlgård Orientering26.48+9.2610.18
5Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)28.00+10.3810.46
6Marius RøddeGanddal IL39.49+22.2715.18
7Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)41.11+23.4915.50
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 11-12

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)18.068.37
2Maren OftedalÅlgård Orientering19.59+1.539.30
3Hanna in't VeldGanddal IL24.50+6.4411.49
4Vilde PuntervoldEgersund OK26.27+8.2112.35
5Filippa Høyvik LindalSandnes IL (Rogaland)38.14+20.0818.12
6Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)38.29+20.2318.19

H 10

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)25.1912.03
2Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)25.21+0.0212.04
3Andreas B LeidlandEgersund OK30.41+5.2214.36
4Emil Fotland KolstøEgersund OK32.12+6.5315.20
5Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)32.53+7.3415.39
6Marius B. LeidlandEgersund OK35.12+9.5316.45
7Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)38.27+13.0818.18
8Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)57.39+32.2027.27
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)34.3516.28
2Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)44.46+10.1121.19
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

A-Åpen

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ingar HadlandGanddal IL33.5310.55
2Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)40.15+6.2212.59
3Anina HadlandNOTEAM46.59+13.0615.09
4Tore RøddeGanddal IL1.19.32+45.3925.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor