Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for T-A-sprint finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: T-A-sprint finale
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: torsdag 3 september 2020

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | Åpen 1,5 | Åpen 2,0 | Åpen 2,5 | Pub

D 11-12

1 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Stensland MelbyeVerdal OK10.137.05
2Malin RianStjørdals-Blink Orientering13.29+3.169.21
3Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK17.23+7.1012.04

D 13-14

1 740 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK17.019.46
2Hannah Gustad StrømOK Skøynar17.02+0.019.47
3Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering18.11+1.1010.27
4Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering18.55+1.5410.52
5Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19.19+2.1811.06
7Selma SkjulsvikFrol IL27.25+10.2415.45
Hanna SkjerveVerdal OKikke startet

D 15-16

1 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK15.178.47
2Mathea Baglo BjørkengVerdal OK19.18+4.0111.05

H 11-12

1 440 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert Gudding BarliVerdal OK9.356.39
2William Mitchell IversenVerdal OK10.00+0.256.56
3Jonas AlstadFrol IL10.54+1.197.34
4Ovid Baglo BjørkengVerdal OK11.50+2.158.13
5Aron Alexander RotmoVerdal OK12.04+2.298.22
6Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering12.31+2.568.41
7Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering13.16+3.419.12
8Erik RånesVerdal OK15.01+5.2610.25
9Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering15.08+5.3310.30
10Sigurd JenssenFrol IL16.50+7.1511.41
11Philip GrøttingVerdal OK21.36+12.0115.00
12Even Ydse SivertsenVerdal OK22.09+12.3415.22
Edvard Konradsen SætherVerdal OKikke startet

H 13-14

1 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Filip Mitchell IversenVerdal OK15.188.47
2Ole Andreas VeskeOK Skøynar20.19+5.0111.40

H 15-16

1 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne Krogstad StendahlFrol IL13.297.44
2Magnus AlstadFrol IL13.31+0.027.46
3Aleksander Tanem IversenVerdal OK15.04+1.358.39

Åpen 1,5

1 440 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johanne Gudding BarliVerdal OK17.0711.53
Matilde Tanem IversenVerdal OK21.1014.41
Simon Mitchell IversenVerdal OK17.0111.49
Eline Konradsen SætherVerdal OK25.1817.34
Eirin KonradsenVerdal OK25.1817.34
Albert NessVerdal OK16.0511.10
Heidi RånesVerdal OK16.4511.37
Siri Ydse SivertsenVerdal OK26.2418.20
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL21.3915.02

Åpen 2,0

1 740 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Lisbeth IversenVerdal OK21.4912.32
2Ingrid TanemVerdal OK22.27+0.3812.54
3Kristian MidthjellVerdal OK27.07+5.1815.35
4Lars StavranInderøy IL28.06+6.1716.08
Lena Lyngsaunet AlstadFrol ILikke startet

Åpen 2,5

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL14.376.21
2Håvard VeieOK Skøynar16.56+2.197.21
3Hallvar HallanOK Skøynar17.38+3.017.40
4Kurt Ove MelbyeVerdal OK18.15+3.387.56
5Atle DengerudSteinkjer OK18.19+3.427.57
6Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering20.28+5.518.53
7Lars StrømOK Skøynar20.35+5.588.56
8Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering21.26+6.499.19
9Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering21.48+7.119.28
10Inge HafstadVerdal OK24.33+9.5610.40
11Svend Arne SkjulsvikFrol IL27.16+12.3911.51
Rolf AlstadFrol ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor