Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint NTOK/STOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint NTOK/STOK
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: søndag 23 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | D 75- | D 80- | H 75- | H 80- | N -16 | N 17 | C åpen | C åpen 17 | B åpen | B åpen 17 | A K | A L | Pu

N-åpen

1 480 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Simon Mitchell IversenVerdal OKfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Sander MatbergFrol ILfullført
Heidi RånesVerdal OKfullført
Siri Ydse SivertsenVerdal OKfullført
Sanna Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Ville Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Marie StandalStjørdals-Blink Orienteringfullført

D 9-10

1 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Irene Storler SnøfuglFreidig10.286.13
Marit Storler SnøfuglFreidig9.295.38

D 11-12

1 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Stensland MelbyeVerdal OK7.454.28
2Vilde Nordgård LeirenByåsen IL8.53+1.085.08
3Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK10.12+2.275.53
Ida-Marie RotmoVerdal OKikke startet

D 13-14NTOK/STOK

2 440 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL10.244.15
2Marie Wollan BenumByåsen IL10.35+0.114.20
3Nora HalvorsenFreidig12.16+1.525.01
4Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering12.37+2.135.10
5Hannah Gustad StrømOK Skøynar12.50+2.265.15
6Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK13.20+2.565.27
7Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering14.04+3.405.45
8Ingeborg KolstadWing OK14.28+4.045.55
9Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering14.59+4.356.08
10Hanna SkjerveVerdal OK19.09+8.457.50
Annika Lund EikremFreidigdiskvalifisert
Sigrid Schmitt GranHalden SKdiskvalifisert

D 15-16NTOK/STOK

2 930 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig12.514.23
2Sigrid HaugskottOL Trollelg13.26+0.354.35
3Solveig Louise NissenFreidig14.38+1.474.59
4Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK14.40+1.495.00
4Malin Nordgård LeirenByåsen IL14.40+1.495.00
6Lina Storler SnøfuglFreidig15.14+2.235.11
7Mathea Baglo BjørkengVerdal OK17.18+4.275.54
Tora KittilsenFreidigdiskvalifisert

D 17- NTOK

3 380 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren GrandeFrol IL15.334.36
2Eirin Svanøe-HafstadFrol IL15.54+0.214.42
3Mari Kilskar GrevskottFrol IL17.01+1.285.02
4Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL17.51+2.185.16
5Sara ProforsFrol IL19.45+4.125.50

D 17-18 STOK

3 380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg14.004.08
2Mari EidsmoFreidig15.14+1.144.30
3Ane Malene KolstadFreidig16.54+2.545.00
4Stine AuneNidarøst OK17.44+3.445.14

D 21-STOK

3 380 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL13.293.59
2Lene Berg HanssenByåsen IL13.56+0.274.07
3Ragnhild EideByåsen IL14.32+1.034.17
4Hanne SandstadFreidig15.07+1.384.28
5Emma ArnesenByåsen IL15.16+1.474.31
6Mari Angell-PetersenFreidig16.46+3.174.57
7Marte Hoff HagenNTNUI17.50+4.215.16

D 40-NTOK

3 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D 45-STOK

2 930 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margot Bolstad LynumFreidig15.055.08
2Gøril EideByåsen IL16.34+1.295.39
3Kari Solem AuneByåsen IL18.19+3.146.15
4Randi LillealternFreidig19.13+4.086.33
5Ingvil SnøfuglFreidig23.26+8.217.59

D 50-NTOK/STOK

2 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde ForbordMalvik IL17.185.54
2Mari HoffByåsen IL20.53+3.357.07

D 55-STOK

2 930 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rine HanssenByåsen IL14.034.47
2Hege Solhjem MelhuusMelhus IL14.57+0.545.06
3Turid ArnesenByåsen IL15.50+1.475.24
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL16.24+2.215.35
5Trine SunnsetMelhus IL19.39+5.366.42

H 9-10

1 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linus Fossum MalmringFreidig12.147.16
Mads Stensland MelbyeVerdal OK10.436.22
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL11.286.49
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering19.2211.31

H 11-12

1 730 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas AlstadFrol IL7.354.23
2William Mitchell IversenVerdal OK7.59+0.244.36
3Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering8.26+0.514.52
4Dagfinn StenvikByåsen IL8.40+1.055.00
5Ovid Baglo BjørkengVerdal OK9.00+1.255.12
6Edvard Konradsen SætherVerdal OK10.27+2.526.02
7Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering10.42+3.076.11
8Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering11.03+3.286.23
9Erik RånesVerdal OK11.05+3.306.24
10Even Ydse SivertsenVerdal OK15.10+7.358.46
11Johannes MatbergFrol IL17.03+9.289.51
12Philip GrøttingVerdal OK19.36+12.0111.19

H 13-14NTOK/STOK

2 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL9.023.42
2Alf Petter LynumFreidig10.01+0.594.06
3Filip Mitchell IversenVerdal OK11.37+2.354.45
4Ludvik Storler SnøfuglFreidig11.46+2.444.49
5Noa HøydalVerdal OK14.15+5.135.50
6Ole Andreas VeskeOK Skøynar15.09+6.076.12
7Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK20.33+11.318.25
Hallvard HellevikFreidigikke startet

H 15-16NTOK/STOK

3 170 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver Dalsaune ThunFreidig12.173.52
2Emil GrønliFreidig12.58+0.414.05
3Kristoffer LerliMelhus IL13.37+1.204.17
4Tristan HalvorsenFreidig13.54+1.374.23
5Emil Reinertsen LeroyerFreidig14.26+2.094.33
5Ådne Krogstad StendahlFrol IL14.26+2.094.33
7Jørgen AuneByåsen IL15.53+3.365.00
8Sverre HellevikFreidig15.57+3.405.01
Magnus AlstadFrol ILikke startet
Magne GuttvikWing OKikke startet
Sigurd BraathenWing OKikke startet

H 17-NTOK

3 940 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL14.033.33
2Ulf Forseth IndgaardFrol IL15.17+1.143.52
3Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK16.04+2.014.04
4Håvard VeieOK Skøynar16.24+2.214.09
5Hallvar HallanOK Skøynar17.45+3.424.30
6Olav Gjedrem LundVerdal OK21.46+7.435.31
Lars Sandstad SkjesetFrol ILdiskvalifisert
Iver Gjedrem LundVerdal OKikke startet

H 17-18STOK

3 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel HoltFreidig15.113.51
2Vetle Grønvik EkraFreidig15.18+0.073.52
Erlend AuneByåsen ILdiskvalifisert
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet

H 19-20STOK

3 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig14.373.42
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.01+0.243.48
3Jonas GrønliFreidig15.06+0.293.49
Vegard KittilsenFreidigikke startet

H 21-STOK

3 940 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar AndrénIL Leik14.053.34
2Oskar Spets StorhovFreidig14.14+0.093.36
3Håvard Sandstad EidsmoFreidig14.15+0.103.37
4Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL14.34+0.293.41
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert

H 35-STOK

3 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig14.044.09

H 40-NTOK/STOK

3 170 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas BerghMalvik IL13.044.07
2Børge LeirenByåsen IL13.37+0.334.17
3Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering13.40+0.364.18
4Rolf AlstadFrol IL14.19+1.154.30
5Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering15.54+2.505.00
6Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering16.24+3.205.10
7Eivind Ness-JensenFrol IL17.27+4.235.30

H 45-STOK

3 170 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir AuneByåsen IL14.004.24
2Simon Lund EikremFreidig18.00+4.005.40

H 50-NTOK/STOK

3 170 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Arne SkroveVerdal OK13.534.22
2Atle DengerudSteinkjer OK14.17+0.244.30
3Arne GrevskottFrol IL15.02+1.094.44
4Agnar RenolenWing OK15.20+1.274.50
5Bjørn Axel GranHalden SK16.53+3.005.19
6Lars Børre HallemVerdal OK17.17+3.245.27
7Inge HafstadVerdal OK18.04+4.115.41

H 55-STOK

3 170 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK14.334.35
2Frode HaugskottOL Trollelg14.37+0.044.36
3Stein Ivar FossMelhus IL15.42+1.094.57
4Knut HagenByåsen IL16.20+1.475.09
5Haakon ArnesenByåsen IL16.52+2.195.19

H 60-NTOK/STOK

2 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter GullikstadRøros IL13.384.39
2Terje RønningOK Skøynar14.49+1.115.03
3John LerliMelhus IL19.41+6.036.43
4Trygve Wicklund SkavhaugFrol IL22.34+8.567.42
Kjell MaroniByåsen ILikke startet

H 65-STOK

2 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune M HoltFreidig21.137.14

H 70-NTOK/STOK

2 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf KarsetSteinkjer OK15.016.30
2Nils Olav VennevikFreidig18.35+3.348.02
3Kristian MidthjellVerdal OK36.44+21.4315.54

H 75-STOK

2 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leidulv VinjeNidarøst OK13.225.47
2Magnus LandstadFreidig14.57+1.356.28
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert

H 80-STOK

2 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eigil SørliMalvik IL16.377.11

C åpen 17-

1 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Krogstad StendahlFrol IL11.506.50

B åpen 17-

2 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans RoslingStjørdals-Blink Orientering14.596.08
2Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering15.06+0.076.11
3Guro Laksholm GrindbergVerdal OK17.29+2.307.09
4Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK17.52+2.537.19
Trond TaraldsenMalvik ILikke startet

AK åpen

2 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Fossum MalmringFreidig16.036.56
2Lars GrindbergVerdal OK17.00+0.577.21

AL åpen

3 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olle MalmringFreidig19.085.39

Publikum

1 480 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trond BenumByåsen ILikke startet
Tone FlægstadOK Skøynarikke startet
Rolv GrøttingVerdal OKikke startet
Ole-Magnus HøydalVerdal OKikke startet
Lene JacobsenFrol ILikke startet
Arne Inge KolstadWing OKikke startet
Svein Terje KolstadFreidigikke startet
Tove KolstadWing OKikke startet
Eirin KonradsenVerdal OKikke startet
Anne Berit Ydse LarsenVerdal OKikke startet
Einar LundVerdal OKikke startet
Kristian MatbergFrol ILikke startet
Janne RotmoVerdal OKikke startet
Trond Sturla RånesVerdal OKikke startet
Rolf Inge SivertsenVerdal OKikke startet
Håkon SkjerveVerdal OKikke startet
Margrete SkjerveVerdal OKikke startet
Eli StenvikByåsen ILikke startet
Jørgen StenvikByåsen ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor