Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint nr.3 - 2020

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint nr.3 - 2020
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: torsdag 13 august 2020

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | Åpen 1,5 | Åpen 2,0 | Åpen 2,5 | Publikum

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malin RianStjørdals-Blink Orientering15.43

D 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hannah Gustad StrømOK Skøynar17.11
2Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering17.32+0.21
3Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK17.38+0.27
4Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19.06+1.55
5Marit SvendgårdOK Skøynar19.11+2.00
6Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering19.13+2.02
7Hanna SkjerveVerdal OK33.49+16.38

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid HaugskottOL Trollelg18.55
2Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK20.03+1.08
3Mathea Baglo BjørkengVerdal OK23.45+4.50

H 11-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1William Mitchell IversenVerdal OK10.21
2Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering10.52+0.31
3Jonas AlstadFrol IL11.29+1.08
4Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering12.53+2.32
5Ovid Baglo BjørkengVerdal OK12.56+2.35
6Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering13.40+3.19
7Even Ydse SivertsenVerdal OK20.17+9.56
Aron Alexander RotmoVerdal OKikke startet

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Filip Mitchell IversenVerdal OK15.11
2Ole Andreas VeskeOK Skøynar22.26+7.15

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ådne Krogstad StendahlFrol IL16.32
2Magnus AlstadFrol IL16.40+0.08
3Aleksander Tanem IversenVerdal OK31.02+14.30

Åpen 1,5 km

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering14.46
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering40.02
Ingvild Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering27.37
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering25.01
Jonatan AarnesStjørdals-Blink Orientering22.55
Agnes MeldalStjørdals-Blink Orientering25.09
Torunn Beathe GederaasStjørdals-Blink Orientering13.27
Maren GederaasStjørdals-Blink Orientering28.12
Tiril H. GederaasStjørdals-Blink Orientering19.53
Selma GederaasStjørdals-Blink Orientering23.55
Siri Ydse SivertsenVerdal OK37.47
Simon Mitchell IversenVerdal OK16.49

Åpen 2,0 km

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid TanemVerdal OK20.31
2Kristian MidthjellVerdal OK27.13+6.42
3Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK29.48+9.17

Åpen 2,5 km

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind WiggenNTNUI14.48
2Håvard VeieOK Skøynar15.37+0.49
3Sander H. RogndokkenNTNUI15.44+0.56
4Hallvar HallanOK Skøynar16.40+1.52
5Lars StrømOK Skøynar17.40+2.52
6Frode HaugskottOL Trollelg17.41+2.53
7Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK17.54+3.06
8Guro TorpeFrol IL18.36+3.48
9Marte Hoff HagenNTNUI19.03+4.15
10Knut HagenByåsen IL19.13+4.25
11Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering19.14+4.26
12Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering19.37+4.49
13Vidar SkjerveVerdal OK19.58+5.10
14Rune StræteWing OK20.20+5.32
15Joar SvendgårdOK Skøynar20.34+5.46
16Kristin HaugskottOL Trollelg20.46+5.58
17Erik HegbomNamsos OK21.45+6.57
18Marius EnesVerdal OK23.23+8.35
18Øystein WiggenByåsen IL23.23+8.35
20Rolf KarsetSteinkjer OK28.31+13.43
21Roar ForbordMalvik IL28.44+13.56
Henrik BelboSteinkjer OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor