Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommertrening 2 Hedmarken

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommertrening 2 Hedmarken
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 8 juli 2020

Klasser: Visa alla | HL | HM | HK | DL | DM | DK | N

Herrer lang

6 190 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL39.406.24
2Lars LienGjø-Vard OL41.06+1.266.38
3Jon-Anders BordalRingsaker OK43.58+4.187.06
3Øyvind LienGjø-Vard OL43.58+4.187.06
5Henrik Bleken RudVang OL44.46+5.067.13
6Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL47.36+7.567.41
7Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL48.04+8.247.45
8Sture OttesenIndre Østfold OK48.27+8.477.49
9Nils Harald StaffOL Toten-Troll49.38+9.588.01
10Simen SmestadBækkelagets SK50.55+11.158.13
11Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering53.06+13.268.34
12Harald BergeLøten o-lag55.45+16.059.00
13Trond OlsenLøten o-lag1.00.01+20.219.41
14Kristian StorsveenLøten o-lag1.09.17+29.3711.11
15Frode BergersenHamar OK1.11.07+31.2711.29
Torstein BergLøten o-lagdiskvalifisert
Jon-Anders BordalRingsaker OKikke startet

Herrer mellom

4 650 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL31.366.47
2Øivind FrøislandVang OL35.24+3.487.36
3Are StrandlieGjø-Vard OL36.07+4.317.46
4Andreas HuberHamar OK38.06+6.308.11
5Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering39.00+7.248.23
6Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering39.08+7.328.24
7Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb39.11+7.358.25
8Stein NordviElverum OK44.21+12.459.32
9Harald ØstbyeElverum OK47.29+15.5310.12
10Einar LundHamar OK47.54+16.1810.18
11Even ErlienGjø-Vard OL48.26+16.5010.24
12Knut HaugOL Vallset/Stange48.27+16.5110.25
13Odd Arne BlystadLøten o-lag48.47+17.1110.29
14Erik HaugenRingsaker OK49.01+17.2510.32
15Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering49.52+18.1610.43
16Knut WikstrømRingsaker OK51.40+20.0411.06
17Trond FeiringHamar OK53.09+21.3311.25
18Hasse BergstrømTyrving IL53.39+22.0311.32
19Tore StensethLøten o-lag57.18+25.4212.19
20Odd NysæterRingsaker OK58.28+26.5212.34
21Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK58.32+26.5612.35
22Terje MalmHamar OK1.01.00+29.2413.07
23Helge BjaalandHeming Orientering1.03.34+31.5813.40
24Ola BrevigLøten o-lag1.17.08+45.3216.35
Knut MalmoRingsaker OKdiskvalifisert
Lars SkramstadLøten o-lagdiskvalifisert
Ole Hans ØieLøten o-lagdiskvalifisert
Stein Arne NegårdVang OLikke startet

Herrer kort

2 790 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvard DahlOL Vallset/Stange35.0812.35
2Arne ArnesenHamar OK37.32+2.2413.27
3Einar StensbyLøten o-lag40.04+4.5614.21
4Magne SmelandVang OL41.18+6.1014.48
5Odd RiseRingsaker OK43.31+8.2315.35
6Magne JohansenVang OL45.28+10.2016.17
7Hans Jørgen RøsteRingsaker OK52.52+17.4418.56
8Sven MarkenLøten o-lag57.44+22.3620.41
9Halstein ØdegårdLøten o-lag1.09.11+34.0324.47
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stangediskvalifisert

Damer lang

6 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina SmestadLøten o-lag1.01.199.54
2Emma Bangstad BergersenHamar OK1.11.09+9.5011.29

Damer mellom

4 650 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag30.326.33
2Anne Marit BordalRingsaker OK37.39+7.078.05
3Hege SolerødGjø-Vard OL39.27+8.558.29
4Kjersti RønningHamar OK39.44+9.128.32
5Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL40.13+9.418.38
6Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK40.48+10.168.46
7Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering40.55+10.238.47
8Tone Bleken RudVang OL41.04+10.328.49
9Eli Ringstad LienGjø-Vard OL41.29+10.578.55
10Vanja StaffOL Toten-Troll42.56+12.249.13
11Yngvild MalmoVang OL45.40+15.089.49
12Wenche BjørnstadRingsaker OK53.51+23.1911.34
13Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange55.53+25.2112.01
14Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK57.54+27.2212.27
Anne SørumIndre Østfold OKdiskvalifisert

Damer kort

2 790 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina Bleken RudVang OL34.0512.12
2Kjersti NarumOL Vallset/Stange37.05+3.0013.17
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL37.45+3.4013.31
4Anita Østgård OlsenLøten o-lag37.57+3.5213.36
5Elisabet Høgset RiseRingsaker OK43.42+9.3715.39
6Rønnaug SagbakkenLøten o-lag51.29+17.2418.27
7Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange59.25+25.2021.17
Berit RøsteRingsaker OKdiskvalifisert
Eli StensliLøten o-lagdiskvalifisert
Anne BrückOL Vallset/Stangeikke startet
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OLikke startet
Berit SvevadLøten o-lagikke startet

N-åpen

1 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Arne Gunnar  BarfloLøten o-lag40.4224.49
0Maren Bleken RudVang OL17.0610.25
0Simen Bryhn BergstrømTyrving IL20.0012.11
0Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK15.199.20
0Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag35.2421.35
0Birthe OustadLøten o-lag16.5610.19
Ida RiggenbachOL Vallset/Stangeikke startet
Mattis RiggenbachOL Vallset/Stangeikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor