Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommertrening 1 Hedmarken

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommertrening 1 Hedmarken
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 1 juli 2020

Klasser: Visa alla | HL | HM | HK | DL | DM | DK | N

Herrer lang

6 690 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius WikstrømRingsaker OK48.357.15
2Håkon DåsnesVang OL54.15+5.408.06
3Øyvind LienGjø-Vard OL54.17+5.428.06
4Ove Antvord HaugereidVang OL54.56+6.218.12
5Pål StenbergVang OL56.56+8.218.30
6Harald BergeLøten o-lag1.12.07+23.3210.46
7Agnar RenolenWing OK1.17.35+29.0011.35
Kristian StorsveenLøten o-lagdiskvalifisert

Herrer mellom

4 580 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne NegårdVang OL41.529.08
2Even LienGjø-Vard OL43.53+2.019.34
3Stein NordviElverum OK48.11+6.1910.31
4Terje WikstrømRingsaker OK48.14+6.2210.31
5Gaute LindaasElverum OK48.36+6.4410.36
6Einar LienLøten o-lag51.05+9.1311.09
7Hasse BergstrømTyrving IL55.01+13.0912.00
8Knut MalmoRingsaker OK56.11+14.1912.16
9Erik HaugenRingsaker OK57.17+15.2512.30
10Trond FeiringHamar OK58.38+16.4612.48
11Helge BjaalandHeming Orientering1.03.08+21.1613.47
12Knut WikstrømRingsaker OK1.04.00+22.0813.58
13Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.04.18+22.2614.02
14Odd Arne BlystadLøten o-lag1.05.05+23.1314.12
15Magne SmelandVang OL1.10.52+29.0015.28
Terje MalmHamar OKbrutt

Herrer kort

3 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola BrevigLøten o-lag54.2217.39
2Torstein BergLøten o-lag58.44+4.2219.04
3Tore LindaasElverum OK1.04.37+10.1520.58
4Magne JohansenVang OL1.11.00+16.3823.03
5Halstein ØdegårdLøten o-lag1.17.00+22.3825.00
6Sven MarkenLøten o-lag1.17.24+23.0225.07

Damer lang

6 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag54.038.04
2Sofie JohanssonVang OL54.06+0.038.05

Damer mellom

4 580 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege SolerødGjø-Vard OL44.089.38
2Mona LomeHamar OK44.51+0.439.47
3Wenche BjørnstadRingsaker OK55.58+11.5012.13
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.02.33+18.2513.39
5Randi Fallbakken BergeLøten o-lag1.25.34+41.2618.40
Kjersti VestengenHamar OKbrutt
Kjersti NarumOL Vallset/Stangeikke startet

Damer kort

3 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne BergLøten o-lag59.2119.16
2Eli StensliLøten o-lag1.01.53+2.3220.05
Bente Tangen WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert
Anne BrückOL Vallset/Stangebrutt

N-åpen

2 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mattis RiggenbachOL Vallset/Stangebrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor