Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Den forlorne sprintcuppen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Den forlorne sprintcuppen
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: onsdag 8 juli 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | Skygge | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | D 11-12 | D 13-16 | D 17- | D 50- | H 11-12 | H 13-16 | H 17- | H 50-

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Inga MoxnessByåsen ILfullført
Sverre Blix PrestmoWing OKfullført

C-åpen 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn NorheimFreidig16.33
2Anni MoxnessByåsen IL17.46+1.13
3Frøy HagelidFreidig18.59+2.26

D 9-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Nordgård LeirenByåsen IL12.16
2Marit Storler SnøfuglFreidig12.32+0.16
3Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg12.34+0.18
4Maia Ruano StrandWing OK15.06+2.50
5Irene Storler SnøfuglFreidig16.58+4.42
6Erle Heksem KjellåsOL Trollelg21.57+9.41

D 13-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering26.05
2Juni Hagelid NorheimFreidig27.34+1.29
3Sigrid HaugskottOL Trollelg27.54+1.49
4Lina Storler SnøfuglFreidig29.12+3.07
5Malin Nordgård LeirenByåsen IL35.13+9.08
6Ine Bohnhorst TegdanFreidig39.26+13.21
7Annika Lund EikremFreidig57.50+31.45
Anna LonaWing OKdiskvalifisert

D 17-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida HaugskottOL Trollelg26.46
2Marte Lien JohnsenByåsen IL28.55+2.09
3Kristin HaugskottOL Trollelg29.05+2.19
4Hanne SandstadFreidig29.55+3.09
5Jenny PerssonByåsen IL30.08+3.22
6Marit SchmidOL Trollelg31.02+4.16
7Camilla ÖhmanNTNUI33.54+7.08
8Ingvil SnøfuglFreidig36.17+9.31
9Synne FossøyNTNUI37.24+10.38
10Margot Bolstad LynumFreidig38.23+11.37
11Marta GjestvangFreidig45.04+18.18
12Guro GjestvangFreidig49.58+23.12
12Trude ForsbakFreidig49.58+23.12
14Maren VikenByåsen IL50.53+24.07
15Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL51.23+24.37
Vera MelkildNydalens SKdiskvalifisert

D 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid MelkildFreidig34.26
2Guri BjørndalByåsen IL39.00+4.34
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL39.25+4.59
4Turid ArnesenByåsen IL40.06+5.40
5Hilde ForbordMalvik IL44.58+10.32
6Ingrid Lien JohnsenByåsen IL45.59+11.33
7Maj-Lisbet RønningFreidig48.30+14.04
Mari HofByåsen ILdiskvalifisert
Rine HanssenByåsen ILikke startet

H 9-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn StenvikByåsen IL12.43
2Sigve Bohnhorst TegdanFreidig14.32+1.49
3Olav MoxnessByåsen IL16.27+3.44
4Torvin Bergh-HansenByåsen IL35.08+22.25

H 13-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iver Dalsaune ThunFreidig23.55
2Ludvik Storler SnøfuglFreidig26.07+2.12
3Alf Petter LynumFreidig28.21+4.26
4Marius E. AamodtOppsal Orientering33.53+9.58
5Jørgen AuneByåsen IL34.02+10.07
6Aslak MoxnessByåsen IL42.56+19.01
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILdiskvalifisert
Sindre TrønsdalByåsen ILbrutt

H 17-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan SchmidOL Trollelg20.02
2Bjørn LundanesNTNUI20.45+0.43
3Jørgen TegdanFreidig21.58+1.56
4Børge LeirenByåsen IL23.28+3.26
5Erlend AuneByåsen IL24.13+4.11
6Petter Andreas LonaWing OK25.54+5.52
7Morten MoslandOppsal Orientering26.20+6.18
8Sigurd StenvikByåsen IL26.27+6.25
9Torgeir AuneByåsen IL27.12+7.10
10Halvor MelkildNTNUI27.51+7.49
11Johannes LangaasNidarøst OK28.14+8.12
12Fredrik PerssonWing OK29.26+9.24
13Bent Wiggen HalvorsenOL Trollelg29.30+9.28
14Jérôme SoulardByåsen IL29.43+9.41
15Simon Lund EikremFreidig32.03+12.01
16Joakim Blix PrestmoWing OK33.58+13.56
Lars SandstadFreidigdiskvalifisert

H 50-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein Erik BratsbergWing OK24.31
2Frode HaugskottOL Trollelg25.24+0.53
3Arne GrevskottFrol IL27.31+3.00
4Arild H ClausenFreidig28.01+3.30
5Rune StræteWing OK28.12+3.41
6Stein Ivar FossMelhus IL29.35+5.04
7Knut HagenByåsen IL32.32+8.01
8Kjell MaroniByåsen IL33.28+8.57
9Jens Kjetil MehammerWing OK33.31+9.00
10Arild HeggesetFreidig35.06+10.35
11Geir Arne LodgaardByåsen IL35.35+11.04
12Bjørn Erik JohnsenByåsen IL40.05+15.34
13Øystein WiggenByåsen IL40.36+16.05
14Tom BuggeByåsen IL41.08+16.37
15Geir WillumsenFreidig45.04+20.33
16Nils Olav VennevikFreidig47.56+23.25
17Magnus LandstadFreidig52.49+28.18
18Svein Endre HoveByåsen IL54.10+29.39
19Jørgen StenvikByåsen IL57.59+33.28
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert
Haakon ArnesenByåsen ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor